Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Jan van der Heyden på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Jan van der Heyden: etterspørsel ved et øyekast
Det mest viste maleriet av Jan van der Heyden på AllPaintingsStore.com i løpet av tolv måneder er Amsterdam: Street before Haarlem Tower: 300 visninger, noe som utgjør 9% av alle visninger for kunstneren. Neste på ønskelisten: The Huis ten Bosch at The Hague and Its Formal Garden (View from the East) og Fantasized Amsterdam cityscape with moat. Jan van der Heyden har totalt 4900 besøk, med 1800 på kunstnersiden og 3100 på enkeltmalerier. Toppmåned: Jul 2026 med 3400 besøk. Kjøpere surfer på enheter (90%), telefoner (8%) og nettbrett (2%). Kjøpere har en preferanse for Mild lysstyrke (Lysstyrke): 55% av besøkene, mot 40% av kunstnerens katalog.
De 10 maleriene av Jan van der Heyden som kjøpere åpner mest
En etterspørselsrangering basert på faktiske besøk de siste tolv månedene på AllPaintingsStore.com: de 10 maleriene til Jan van der Heyden som ble sett mest, med de mest besøkte først.
-
1
Amsterdam: Street before Haarlem Tower
300 visninger · 9.1%
-
2
The Huis ten Bosch at The Hague and Its Formal Garden (View from the East), 1668
200 visninger · 6.1%
-
3
Fantasized Amsterdam cityscape with moat
200 visninger · 6.1%
-
4
Approach to the Town of Veere, 1665
200 visninger · 6.1%
-
5
L'EGLISE SAINTE ALDEGONDE A EMMERICH (ALLEMAGNE)
200 visninger · 6.1%
-
6
Wooded Park Landscape with Deer
200 visninger · 6.1%
-
7
LE HERENGRACHT A AMSTERDAM
200 visninger · 6.1%
-
8
House Harteveld in Utrecht
200 visninger · 6.1%
-
9
View of Delft with Old Church, 1670
100 visninger · 3.0%
-
10
View of the Westerkerk, Amsterdam, 1660
100 visninger · 3.0%
Hvor mye interesse får Jan van der Heyden hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se dataene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 200 |
| Jul 2026 | 1000 | 2400 |
| Aug 2026 | 200 | 400 |
| Sep 2026 | 500 | 100 |
Hvor ofte blir maleriene til Jan van der Heyden vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type malerier velger kjøpere av Jan van der Heyden?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se dataene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Harmonisk | 44.4% | 26.1% |
| Elegant | 22.2% | 30.4% |
| Seren | 22.2% | 26.1% |
| Klassisk | 5.6% | 13.0% |
| Nostalgi preget | 5.6% | 4.3% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Ettertenksomt | 72.2% | 52.2% |
| Fredfull | 22.2% | 30.4% |
| Rolig | 5.6% | 17.4% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 2.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 26.0% | 18.2% |
| Mild lysstyrke | 40.0% | 54.5% |
| Lyssterk balanse | 30.0% | 27.3% |
| Lyssterk | 2.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 30.0% | 39.4% |
| Subtile farger | 50.0% | 33.3% |
| Balansert mykhet | 16.0% | 18.2% |
| Tydelig fargepreg | 4.0% | 9.1% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 47.5% | 55.6% |
| Nøytrale toner | 47.5% | 37.0% |
| Mørke toner | 5.0% | 7.4% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 26.0% | 24.2% |
| Balansert | 72.0% | 69.7% |
| Klar og intens | 2.0% | 6.1% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 2.0% | 3.0% |
| Balansert | 8.0% | 3.0% |
| Sterk kontrast | 16.0% | 15.2% |
| Uttalelse | 74.0% | 78.8% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 26.0% | 24.2% |
| Mykt sammensatt palett | 8.0% | 21.2% |
| Balansert harmoni | 12.0% | 9.1% |
| Sterk fargeharmoni | 50.0% | 27.3% |
| Samstemt palett | 4.0% | 18.2% |
Hvilke malerier av Jan van der Heyden er mest etterspurt, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se dataene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| View of Oudezijds Voorburgw… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LE HERENGRACHT A AMSTERDAM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Canal in Amsterdam | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fantasized Amsterdam citysc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| View of the Westerkerk, Ams… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Oude Kerk on the Oude D… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Amsterdam: Street before Ha… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| The Huis ten Bosch at The H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| A Street Scene in Cologne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| House Harteveld in Utrecht | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Hvilke enheter bruker kjøpere for å se på Jan van der Heyden?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Se dataene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 4400 | 89.8% |
| telefoner | 400 | 8.2% |
| nettbrett | 100 | 2.0% |
Hvilke språk bruker kjøpere av Jan van der Heyden når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se dataene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Portuguese | 200 | 28.6% |
| Russian | 200 | 28.6% |
| English | 100 | 14.3% |
| Italian | 100 | 14.3% |
| Swedish | 100 | 14.3% |
Hvor mange daglige besøk har Jan van der Heyden, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se dataene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 100 |
| Mon 28 Sep | 200 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 100 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 100 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 100 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 100 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 100 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 100 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
Jan van der Heyden: vanlige spørsmål
Hvilke malerier av Jan van der Heyden er mest etterspurt?
- Amsterdam: Street before Haarlem Tower leder med 300 besøk (9% av visningene til Jan van der Heyden). Rangeringen ovenfor viser de 10 øverste.
Hvor stor interesse er det for Jan van der Heyden?
- 4900 besøk de siste tolv månedene: 1800 på kunstnersiden og 3100 på individuelle malerier.
Hvilke enheter bruker kjøpere for å se på Jan van der Heyden?
- Kjøpere surfer på enheter (90%), telefoner (8%) og nettbrett (2%); enheter står for 90% av besøkene.
Hvilken type malerier av Jan van der Heyden foretrekker kjøpere?
- Mild lysstyrke (Lysstyrke): 55% av besøkene for 40% av katalogen.