Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Jan Van Kessel på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Jan Van Kessel: de viktigste tallene
Venus at the Forge of Vulcan er det maleriet av Jan Van Kessel som er mest sett: 300 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 9% av kunstnerens visninger. Etterfølges av The Continent of Africa og The Soap Bubbles. Totalt 5000 besøk: 2000 til kunstnersiden og 3000 til maleriene. Ned 9% mellom Aug 2026 og Sep 2026. Beste måned: Jul 2026 med 2700 besøk. Enhetsoppdeling: enheter (68%), telefoner (26%) og nettbrett (6%). Balansert mykhet (Fargemetning) er den foretrukne stilen: 47% av besøkene, 25% av katalogen.
Topp 10 malerier av Jan Van Kessel basert på antall visninger
Rangert etter antall besøk på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, ikke etter katalogscore. Rangering 1 er maleriet til Jan Van Kessel som folk åpner mest.
-
1
Venus at the Forge of Vulcan, 1662
300 visninger · 8.8%
-
2
The Continent of Africa, 1666
300 visninger · 8.8%
-
3
The Soap Bubbles, 1660
300 visninger · 8.8%
-
4
Madonna with the Child and St Ildephonsus Framed with a Garland of Flowers, 1646
200 visninger · 5.9%
-
5
A Cabinet of Curiosities with Venus at the Toilet, 1659
200 visninger · 5.9%
-
6
The Animals, 1660
200 visninger · 5.9%
-
7
Still-Life
200 visninger · 5.9%
-
8
Butterflies and Insects, 1655
200 visninger · 5.9%
-
9
Nature morte à la corbeille de fleurs
200 visninger · 5.9%
-
10
The Continent of America, 1666
100 visninger · 2.9%
Hva er den månedlige trafikken på Jan Van Kessel-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 500 | 2200 |
| Aug 2026 | 700 | 400 |
| Sep 2026 | 800 | 200 |
Hva er den månedlige trafikken på maleriene til Jan Van Kessel?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger kjøpere blant maleriene til Jan Van Kessel?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tabellen
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Seren | 33.3% | 25.0% |
| Elegant | 33.3% | 20.8% |
| Harmonisk | 13.3% | 25.0% |
| Drømmende og romantisk | 6.7% | 12.5% |
| Luksuriøs og overdådig | 6.7% | 8.3% |
| Nostalgi preget | 6.7% | 8.3% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 33.3% | 33.3% |
| Ettertenksomt | 26.7% | 25.0% |
| Fredfull | 20.0% | 12.5% |
| Romantisk og varm | 6.7% | 12.5% |
| Dramatisk | 6.7% | 8.3% |
| Melankolsk | 6.7% | 8.3% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 34.4% | 29.4% |
| Myk skygge | 37.5% | 44.1% |
| Mild lysstyrke | 25.0% | 23.5% |
| Lyssterk balanse | 3.1% | 2.9% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 31.2% | 20.6% |
| Subtile farger | 37.5% | 26.5% |
| Balansert mykhet | 25.0% | 47.1% |
| Tydelig fargepreg | 6.2% | 5.9% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 86.2% | 84.9% |
| Nøytrale toner | 6.9% | 9.1% |
| Mørke toner | 6.9% | 6.1% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 46.9% | 32.4% |
| Balansert | 46.9% | 61.8% |
| Klar og intens | 6.2% | 5.9% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 6.2% | 0.0% |
| Mild | 25.0% | 29.4% |
| Balansert | 3.1% | 8.8% |
| Sterk kontrast | 25.0% | 17.6% |
| Uttalelse | 40.6% | 44.1% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 6.2% | 2.9% |
| Mykt sammensatt palett | 21.9% | 11.8% |
| Balansert harmoni | 18.8% | 11.8% |
| Sterk fargeharmoni | 40.6% | 61.8% |
| Samstemt palett | 12.5% | 11.8% |
Hvordan presterer de mest populære maleriene til Jan Van Kessel måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tabellen
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Madonna with the Child and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Still-Life with Fruit and S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Soap Bubbles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Venus at the Forge of Vulcan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Butterflies and Insects | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Continent of Europe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Continent of Asia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Continent of Africa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| A Cabinet of Curiosities wi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Continent of America | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
Mobiltelefoner eller datamaskiner: hvor har Jan Van Kessel surfet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 3400 | 68.0% |
| telefoner | 1300 | 26.0% |
| nettbrett | 300 | 6.0% |
Hvordan er språkfordelingen for publikummet til Jan Van Kessel?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tabellen
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 600 | 33.3% |
| Italian | 400 | 22.2% |
| German | 200 | 11.1% |
| French | 200 | 11.1% |
| Japanese | 200 | 11.1% |
| Dutch | 200 | 11.1% |
Hvor mange daglige besøk har Jan Van Kessel, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tabellen
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 100 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 200 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 100 |
| Fri 2 Oct | 700 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 100 |
| Tue 6 Oct | 100 |
| Wed 7 Oct | 400 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 100 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 200 |
| Mon 12 Oct | 400 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 200 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 500 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 300 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 200 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 300 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 600 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 400 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 200 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 300 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 200 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 700 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 200 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 400 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 200 |
Etterspørsel etter spørsmål om Jan Van Kessel
Hva er det mest viste maleriet av Jan Van Kessel?
- Venus at the Forge of Vulcan, med 300 visninger eller 9% av visningene. Den fullstendige listen går til rangering 10.
Hvor mange besøk får Jan Van Kessel på AllPaintingsStore.com?
- 5000 de siste tolv månedene (2000 på kunstnersiden, 3000 på maleriene).
Blir Jan Van Kessel sett mest på mobil eller på datamaskin?
- Besøkene er fordelt på enheter (68%), telefoner (26%) og nettbrett (6%); enheter leder med 68%.
Er det en stil hos Jan Van Kessel som besøkende foretrekker?
- Ja, Balansert mykhet (Fargemetning): 47% av besøkene mot 25% av katalogen.