Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Jean Arp på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Jean Arp: de viktigste tallene
Owl Dream er det maleriet av Jean Arp som er mest sett: 1900 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 35% av kunstnerens visninger. Etterfølges av Human Concretion without Oval Bowl og Configuration 3. Totalt 6600 besøk: 1900 til kunstnersiden og 4700 til maleriene. Ned 55% mellom Aug 2026 og Sep 2026. Beste måned: Jul 2026 med 3400 besøk. Enhetsoppdeling: enheter (62%) og telefoner (38%). Balansert (Kontrast) er den foretrukne stilen: 41% av besøkene, 6% av katalogen.
Topp 10 malerier av Jean Arp basert på antall visninger
Rangert etter antall besøk på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, ikke etter katalogscore. Rangering 1 er maleriet til Jean Arp som folk åpner mest.
-
1
Owl Dream
1900 visninger · 35.2%
-
2
Human Concretion without Oval Bowl
300 visninger · 5.6%
-
3
Configuration 3
200 visninger · 3.7%
-
4
The three graces
200 visninger · 3.7%
-
5
Untitled (198)
200 visninger · 3.7%
-
6
Abstract composition
100 visninger · 1.9%
-
7
Relief, clock
100 visninger · 1.9%
-
8
Constellation of seven shapes called 'He made the court'
100 visninger · 1.9%
-
9
Man, mustache, navel
100 visninger · 1.9%
-
10
Geometric forms
100 visninger · 1.9%
Hva er den månedlige trafikken på Jean Arp-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 200 |
| Jul 2026 | 900 | 2500 |
| Aug 2026 | 200 | 1800 |
| Sep 2026 | 700 | 200 |
Hva er den månedlige trafikken på maleriene til Jean Arp?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger kjøpere blant maleriene til Jean Arp?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tabellen
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 6.0% | 7.4% |
| Myk skygge | 4.0% | 5.6% |
| Mild lysstyrke | 26.0% | 46.3% |
| Lyssterk balanse | 38.0% | 27.8% |
| Lyssterk | 26.0% | 13.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 62.0% | 74.1% |
| Subtile farger | 16.0% | 7.4% |
| Balansert mykhet | 12.0% | 9.3% |
| Tydelig fargepreg | 6.0% | 5.6% |
| Livlig farge | 4.0% | 3.7% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 68.2% | 75.0% |
| Jordnær | 18.2% | 13.5% |
| Mørke toner | 2.3% | 7.7% |
| Monokrom | 6.8% | 3.9% |
| Naturtoner | 2.3% | 0.0% |
| Pastellfarger | 2.3% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 52.0% | 70.4% |
| Balansert | 34.0% | 20.4% |
| Klar og intens | 14.0% | 9.3% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 20.0% | 7.4% |
| Mild | 8.0% | 11.1% |
| Balansert | 6.0% | 40.7% |
| Sterk kontrast | 16.0% | 9.3% |
| Uttalelse | 50.0% | 31.5% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 10.0% | 7.4% |
| Mykt sammensatt palett | 10.0% | 7.4% |
| Balansert harmoni | 10.0% | 42.6% |
| Sterk fargeharmoni | 36.0% | 16.7% |
| Samstemt palett | 34.0% | 25.9% |
Hvordan presterer de mest populære maleriene til Jean Arp måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tabellen
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alou with Talons | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Relief, clock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sculpture de Silence, Corne… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fugl Fall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Configuration 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Geometric forms | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Poupée Basset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Human Concretion 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Column of dream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Amega in omega | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mobiltelefoner eller datamaskiner: hvor har Jean Arp surfet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 4100 | 62.1% |
| telefoner | 2500 | 37.9% |
Hvordan er språkfordelingen for publikummet til Jean Arp?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tabellen
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 900 | 40.9% |
| Korean | 300 | 13.6% |
| Spanish | 200 | 9.1% |
| Hungarian | 200 | 9.1% |
| Danish | 100 | 4.5% |
| French | 100 | 4.5% |
| Italian | 100 | 4.5% |
| Dutch | 100 | 4.5% |
| Russian | 100 | 4.5% |
| Slovak | 100 | 4.5% |
Hvor mange daglige besøk har Jean Arp, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tabellen
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 100 |
| Sun 27 Sep | 100 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 100 |
| Wed 30 Sep | 100 |
| Thu 1 Oct | 300 |
| Fri 2 Oct | 100 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 100 |
| Mon 5 Oct | 200 |
| Tue 6 Oct | 400 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 100 |
| Fri 9 Oct | 300 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 300 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 300 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 200 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 300 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 400 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 200 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 300 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 500 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 300 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 300 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 400 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 600 |
Etterspørsel etter spørsmål om Jean Arp
Hva er det mest viste maleriet av Jean Arp?
- Owl Dream, med 1900 visninger eller 35% av visningene. Den fullstendige listen går til rangering 10.
Hvor mange besøk får Jean Arp på AllPaintingsStore.com?
- 6600 de siste tolv månedene (1900 på kunstnersiden, 4700 på maleriene).
Blir Jean Arp sett mest på mobil eller på datamaskin?
- Besøkene er fordelt på enheter (62%) og telefoner (38%); enheter leder med 62%.
Er det en stil hos Jean Arp som besøkende foretrekker?
- Ja, Balansert (Kontrast): 41% av besøkene mot 6% av katalogen.