Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Jean Goujon på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Jean Goujon: de viktigste tallene
Diane and the Stag er det maleriet av Jean Goujon som er mest sett: 300 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 20% av kunstnerens visninger. Etterfølges av Caryatides og Façade of the Louvre (detail). Totalt 2100 besøk: 800 til kunstnersiden og 1300 til maleriene. Beste måned: Jul 2026 med 1700 besøk. Mild lysstyrke (Lysstyrke) er den foretrukne stilen: 60% av besøkene, 44% av katalogen.
Topp 8 malerier av Jean Goujon basert på antall visninger
Rangert etter antall besøk på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, ikke etter katalogscore. Rangering 1 er maleriet til Jean Goujon som folk åpner mest.
-
1
Diane and the Stag, 1550
300 visninger · 20.0%
-
2
Caryatides, 1550
300 visninger · 20.0%
-
3
Façade of the Louvre (detail), 1550
200 visninger · 13.3%
-
4
Nymph, 1548
200 visninger · 13.3%
-
5
Nymphs (detail) (11), 1547
200 visninger · 13.3%
-
6
Monument to Louis de Brézé, 1540
100 visninger · 6.7%
-
7
Façade of the Cour Carrée (wing Lescot), 1550
100 visninger · 6.7%
-
8
The Seasons: Autumn and Winter, 1550
100 visninger · 6.7%
Hva er den månedlige trafikken på Jean Goujon-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 100 |
| Jul 2026 | 600 | 1100 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Hva er den månedlige trafikken på maleriene til Jean Goujon?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger kjøpere blant maleriene til Jean Goujon?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tabellen
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Elegant | 64.3% | 69.2% |
| Klassisk | 14.3% | 15.4% |
| Eterisk | 14.3% | 15.4% |
| Harmonisk | 7.1% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Ettertenksomt | 42.9% | 23.1% |
| Rolig | 14.3% | 23.1% |
| Romantisk og varm | 14.3% | 23.1% |
| Melankolsk | 14.3% | 15.4% |
| Kraftfullt | 7.1% | 15.4% |
| Mysteriefylt | 7.1% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 16.7% | 13.3% |
| Myk skygge | 27.8% | 13.3% |
| Mild lysstyrke | 44.4% | 60.0% |
| Lyssterk balanse | 11.1% | 13.3% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 55.6% | 53.3% |
| Subtile farger | 38.9% | 26.7% |
| Balansert mykhet | 5.6% | 20.0% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 61.1% | 53.3% |
| Balansert | 38.9% | 46.7% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 11.1% | 13.3% |
| Balansert | 5.6% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 27.8% | 20.0% |
| Uttalelse | 55.6% | 66.7% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 0.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 0.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 0.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 55.6% | 53.3% |
| Samstemt palett | 44.4% | 46.7% |
Hvordan presterer de mest populære maleriene til Jean Goujon måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tabellen
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Caryatides (10) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Façade of the Louvre (detai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Salle des Cariatides | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nymphs (detail) (10) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Façade of the Cour Carrée (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Caryatides | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| War and Peace | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Diane and the Stag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Nymphs (detail) (12) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pietà | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er språkfordelingen for publikummet til Jean Goujon?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tabellen
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Spanish | 500 | 45.5% |
| French | 300 | 27.3% |
| English | 200 | 18.2% |
| Czech | 100 | 9.1% |
Hvor mange daglige besøk har Jean Goujon, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tabellen
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 100 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 100 |
| Tue 6 Oct | 500 |
| Wed 7 Oct | 100 |
| Thu 8 Oct | 100 |
| Fri 9 Oct | 200 |
| Sat 10 Oct | 200 |
| Sun 11 Oct | 500 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 200 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 200 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 400 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 400 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 200 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 200 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 500 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 500 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 200 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 200 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 600 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 600 |
Etterspørsel etter spørsmål om Jean Goujon
Hva er det mest viste maleriet av Jean Goujon?
- Diane and the Stag, med 300 visninger eller 20% av visningene. Den fullstendige listen går til rangering 8.
Hvor mange besøk får Jean Goujon på AllPaintingsStore.com?
- 2100 de siste tolv månedene (800 på kunstnersiden, 1300 på maleriene).
Er det en stil hos Jean Goujon som besøkende foretrekker?
- Ja, Mild lysstyrke (Lysstyrke): 60% av besøkene mot 44% av katalogen.