Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Joaquim Mir på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Joaquim Mir: de viktigste tallene
Primavera. Montserrat er det maleriet av Joaquim Mir som er mest sett: 3200 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 18% av kunstnerens visninger. Etterfølges av El Pueblo, San Quirce de Valles og View of L’Aleixar. Totalt 18900 besøk: 3800 til kunstnersiden og 15100 til maleriene. Opp 75% mellom Aug 2026 og Sep 2026. Beste måned: Jul 2026 med 15600 besøk. Enhetsoppdeling: enheter (86%), telefoner (14%) og nettbrett (1%). Drømmende og romantisk (Stemning) er den foretrukne stilen: 33% av besøkene, 0% av katalogen.
Topp 10 malerier av Joaquim Mir basert på antall visninger
Rangert etter antall besøk på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, ikke etter katalogscore. Rangering 1 er maleriet til Joaquim Mir som folk åpner mest.
-
1
Primavera. Montserrat
3200 visninger · 17.6%
-
2
El Pueblo, San Quirce de Valles, 1925
1700 visninger · 9.3%
-
3
View of L’Aleixar
1000 visninger · 5.5%
-
4
Novembre. Canyelles
600 visninger · 3.3%
-
5
Gold and azure, 1902
500 visninger · 2.7%
-
6
Landscape, 1928
300 visninger · 1.6%
-
7
Paisaje. Vilanova
300 visninger · 1.6%
-
8
Miravet
300 visninger · 1.6%
-
9
Paisatge
300 visninger · 1.6%
-
10
Canyelles
300 visninger · 1.6%
Hva er den månedlige trafikken på Joaquim Mir-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 2700 | 12900 |
| Aug 2026 | 400 | 800 |
| Sep 2026 | 700 | 1400 |
Hva er den månedlige trafikken på maleriene til Joaquim Mir?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger kjøpere blant maleriene til Joaquim Mir?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tabellen
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Harmonisk | 66.7% | 33.3% |
| Drømmende og romantisk | 0.0% | 33.3% |
| Seren | 33.3% | 13.3% |
| Mystisk | 0.0% | 13.3% |
| Naturlig inspirert | 0.0% | 6.7% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Melankolsk | 33.3% | 26.7% |
| Romantisk og varm | 0.0% | 33.3% |
| Mysteriefylt | 33.3% | 20.0% |
| Rolig | 33.3% | 13.3% |
| Lystig | 0.0% | 6.7% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 12.0% | 5.5% |
| Myk skygge | 44.0% | 33.0% |
| Mild lysstyrke | 42.0% | 61.5% |
| Lyssterk balanse | 2.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 4.0% | 3.3% |
| Subtile farger | 18.0% | 15.4% |
| Balansert mykhet | 30.0% | 54.9% |
| Tydelig fargepreg | 38.0% | 19.2% |
| Livlig farge | 10.0% | 7.1% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørke toner | 62.5% | 53.5% |
| Jordnær | 35.0% | 44.2% |
| Nøytrale toner | 2.5% | 2.3% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 6.0% | 8.2% |
| Balansert | 46.0% | 56.6% |
| Klar og intens | 48.0% | 35.2% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 1.1% |
| Mild | 22.0% | 9.3% |
| Balansert | 26.0% | 20.3% |
| Sterk kontrast | 34.0% | 26.4% |
| Uttalelse | 18.0% | 42.9% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 22.0% | 53.8% |
| Mykt sammensatt palett | 8.0% | 7.1% |
| Balansert harmoni | 10.0% | 7.1% |
| Sterk fargeharmoni | 36.0% | 24.7% |
| Samstemt palett | 24.0% | 7.1% |
Hvordan presterer de mest populære maleriene til Joaquim Mir måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tabellen
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Surtidor, Santa Perpetua de… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Lanscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Gold and azure | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 |
| Primavera. Montserrat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2900 | 100 | 0 |
| El Pascol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Decoració mural de la Casa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Novembre. Canyelles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 100 |
| Paisaje. Vilanova | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
Mobiltelefoner eller datamaskiner: hvor har Joaquim Mir surfet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 16200 | 85.7% |
| telefoner | 2600 | 13.8% |
| nettbrett | 100 | 0.5% |
Hvordan er språkfordelingen for publikummet til Joaquim Mir?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tabellen
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 400 | 40.0% |
| French | 200 | 20.0% |
| Hungarian | 200 | 20.0% |
| Swedish | 200 | 20.0% |
Hvor mange daglige besøk har Joaquim Mir, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tabellen
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 27 Sep | 100 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 100 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 100 |
| Sat 3 Oct | 100 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 100 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 700 |
| Fri 9 Oct | 100 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 100 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 100 |
| Wed 14 Oct | 100 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 200 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 200 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 200 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 200 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
Etterspørsel etter spørsmål om Joaquim Mir
Hva er det mest viste maleriet av Joaquim Mir?
- Primavera. Montserrat, med 3200 visninger eller 18% av visningene. Den fullstendige listen går til rangering 10.
Hvor mange besøk får Joaquim Mir på AllPaintingsStore.com?
- 18900 de siste tolv månedene (3800 på kunstnersiden, 15100 på maleriene).
Blir Joaquim Mir sett mest på mobil eller på datamaskin?
- Besøkene er fordelt på enheter (86%), telefoner (14%) og nettbrett (1%); enheter leder med 86%.
Er det en stil hos Joaquim Mir som besøkende foretrekker?
- Ja, Drømmende og romantisk (Stemning): 33% av besøkene mot 0% av katalogen.