Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til John Buckler på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
John Buckler: kjøperens perspektiv
Kjøpere åpner View Of Blenheim Park, Oxfordshire oftere enn noe annet maleri av John Buckler: 200 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 20% av det totale antallet. Deretter kommer South East View Of Blithfield, Staffordshire, The Seat Of The Right Honourable Lord Bagot og Wells cathedral, - (182). John Buckler fikk 1100 besøk: 200 på kunstnerprofilen og 900 på maleriene. Den beste måneden var Jul 2026: 1100 besøk. Smaken er klar: Monokromatisk (Fargeintensitet) står for 50% av de besøkte, men utgjør kun 26% av katalogen.
John Buckler: de 9 maleriene kjøpere ser på først
De 9 maleriene til John Buckler med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
View Of Blenheim Park, Oxfordshire
200 visninger · 20.0%
-
2
South East View Of Blithfield, Staffordshire, The Seat Of The Right Honourable Lord Bagot
100 visninger · 10.0%
-
3
Wells cathedral, - (182)
100 visninger · 10.0%
-
4
The Great West Entrance To Christ Church From The Quadrangle, Oxford
100 visninger · 10.0%
-
5
Ely Cathedral
100 visninger · 10.0%
-
6
Whitehall Stairs
100 visninger · 10.0%
-
7
St Mary's Chesham
100 visninger · 10.0%
-
8
Holland House
100 visninger · 10.0%
-
9
Eaton Hall - north east view
100 visninger · 10.0%
Hvordan endrer besøkene på John Buckler-siden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 0 | 0 |
Hvordan endrer antall besøk på maleriene til John Buckler seg per måned?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke malerier av John Buckler samsvarer med hva kjøpere velger?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 6.5% | 10.0% |
| Myk skygge | 9.7% | 0.0% |
| Mild lysstyrke | 25.8% | 10.0% |
| Lyssterk balanse | 48.4% | 60.0% |
| Lyssterk | 9.7% | 20.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 32.3% | 50.0% |
| Subtile farger | 48.4% | 30.0% |
| Balansert mykhet | 9.7% | 20.0% |
| Tydelig fargepreg | 9.7% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 69.2% | 70.0% |
| Jordnær | 19.2% | 20.0% |
| Mørke toner | 7.7% | 0.0% |
| Pastellfarger | 3.9% | 10.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 25.8% | 50.0% |
| Balansert | 64.5% | 50.0% |
| Klar og intens | 9.7% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 12.9% | 20.0% |
| Mild | 22.6% | 20.0% |
| Balansert | 9.7% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 19.4% | 20.0% |
| Uttalelse | 35.5% | 40.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 12.9% | 20.0% |
| Mykt sammensatt palett | 0.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 6.5% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 29.0% | 10.0% |
| Samstemt palett | 51.6% | 70.0% |
Hvilke malerier av John Buckler vekker mest interesse, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Magdalen College, Oxford, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| South-east View of Dinton C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The king's house, salisbury, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| South East View of Kensingt… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eaton Hall - north east view | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Holland House | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| St Mary's Chesham | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Boston stump | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Whitehall Stairs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Spanish Pointer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker kjøperne av John Buckler når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange besøk per dag får John Buckler, og hva er det neste?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 0 |
Om John Buckler på AllPaintingsStore.com
Hvilket maleri av John Buckler har flest visninger?
- View Of Blenheim Park, Oxfordshire: 200 visninger, 20% av visningene. 9 malerier er rangert over.
Hvor stor er publikumsmassen til John Buckler?
- 1100 besøk de siste tolv månedene, 200 på kunstnersiden og 900 på maleriene.
Hvilken malestil av John Buckler tiltrekker seg kjøpere?
- Monokromatisk (Fargeintensitet) malerier: 50% av de besøkte, 26% av katalogen.