Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til John Marin på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
John Marin: etterspørsel ved et øyekast
Det mest viste maleriet av John Marin på AllPaintingsStore.com i løpet av tolv måneder er Weehawken Sequence: 400 visninger, noe som utgjør 31% av alle visninger for kunstneren. Neste på ønskelisten: Self-portrait og Tunk Mountains, Maine. John Marin har totalt 1600 besøk, med 600 på kunstnersiden og 1000 på enkeltmalerier. Toppmåned: Jul 2026 med 800 besøk. Kjøpere har en preferanse for Uharmonisk fargepalett (Fargeharmoni): 46% av besøkene, mot 18% av kunstnerens katalog.
De 7 maleriene av John Marin som kjøpere åpner mest
En etterspørselsrangering basert på faktiske besøk de siste tolv månedene på AllPaintingsStore.com: de 7 maleriene til John Marin som ble sett mest, med de mest besøkte først.
-
1
Weehawken Sequence
400 visninger · 30.8%
-
2
Self-portrait
300 visninger · 23.1%
-
3
Tunk Mountains, Maine, 1946
200 visninger · 15.4%
-
4
Landscape, 1921
100 visninger · 7.7%
-
5
The Lobster Fisherman, 1948
100 visninger · 7.7%
-
6
The Tempest, 1952
100 visninger · 7.7%
-
7
Marin Island, Small Point, Maine, 1926
100 visninger · 7.7%
Hvor mye interesse får John Marin hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se dataene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 300 | 400 |
Hvor ofte blir maleriene til John Marin vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type malerier velger kjøpere av John Marin?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se dataene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 0.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 3.6% | 0.0% |
| Mild lysstyrke | 32.1% | 53.8% |
| Lyssterk balanse | 35.7% | 15.4% |
| Lyssterk | 28.6% | 30.8% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 64.3% | 38.5% |
| Subtile farger | 17.9% | 30.8% |
| Balansert mykhet | 17.9% | 30.8% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 46.4% | 30.8% |
| Balansert | 35.7% | 38.5% |
| Klar og intens | 17.9% | 30.8% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 14.3% | 23.1% |
| Mild | 35.7% | 53.8% |
| Balansert | 17.9% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 14.3% | 15.4% |
| Uttalelse | 17.9% | 7.7% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 17.9% | 46.2% |
| Mykt sammensatt palett | 7.1% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 21.4% | 15.4% |
| Sterk fargeharmoni | 14.3% | 30.8% |
| Samstemt palett | 39.3% | 7.7% |
Hvilke malerier av John Marin er mest etterspurt, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se dataene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tunk Mountains, Maine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Weehawken Sequence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Lower Manhattan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Sea, Cape Split, Maine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Tempest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Bridge Over A Canal, Amster… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lobster Fisherman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Composing, Cape Split, No… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Street Crossing, New York | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker kjøpere av John Marin når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se dataene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Italian | 300 | 100.0% |
Hvor mange daglige besøk har John Marin, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se dataene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 300 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
John Marin: vanlige spørsmål
Hvilke malerier av John Marin er mest etterspurt?
- Weehawken Sequence leder med 400 besøk (31% av visningene til John Marin). Rangeringen ovenfor viser de 7 øverste.
Hvor stor interesse er det for John Marin?
- 1600 besøk de siste tolv månedene: 600 på kunstnersiden og 1000 på individuelle malerier.
Hvilken type malerier av John Marin foretrekker kjøpere?
- Uharmonisk fargepalett (Fargeharmoni): 46% av besøkene for 18% av katalogen.