Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til John Varley I (Den Eldre) på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
John Varley I (Den Eldre): etterspørsel ved et øyekast
Det mest viste maleriet av John Varley I (Den Eldre) på AllPaintingsStore.com i løpet av tolv måneder er Cheyne Walk, Chelsea,: 200 visninger, noe som utgjør 7% av alle visninger for kunstneren. Neste på ønskelisten: View Of A Cottage, Possibly Chiswick og Landscape with castle and mountain. John Varley I (Den Eldre) har totalt 2800 besøk, med 200 på kunstnersiden og 2600 på enkeltmalerier. Toppmåned: Jul 2026 med 2200 besøk. Kjøpere har en preferanse for Klar og intens (Fargeintensitet): 21% av besøkene, mot 6% av kunstnerens katalog.
De 10 maleriene av John Varley I (Den Eldre) som kjøpere åpner mest
En etterspørselsrangering basert på faktiske besøk de siste tolv månedene på AllPaintingsStore.com: de 10 maleriene til John Varley I (Den Eldre) som ble sett mest, med de mest besøkte først.
-
1
Cheyne Walk, Chelsea,, 1811
200 visninger · 6.9%
-
2
View Of A Cottage, Possibly Chiswick
200 visninger · 6.9%
-
3
Landscape with castle and mountain
200 visninger · 6.9%
-
4
An Arch at Holy Island, Northumberland,, 1809
100 visninger · 3.4%
-
5
View of Chester,, 1810
100 visninger · 3.4%
-
6
Sunset at Harlech Castle,, 1840
100 visninger · 3.4%
-
7
Landscape With A Tower On A Hill
100 visninger · 3.4%
-
8
Portrait of Matilda Lowry
100 visninger · 3.4%
-
9
A Boathouse At Millbank Near Vauxhall Bridge
100 visninger · 3.4%
-
10
A Shepherd Boy Lost In Thought
100 visninger · 3.4%
Hvor mye interesse får John Varley I (Den Eldre) hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se dataene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 100 | 2100 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 100 | 200 |
Hvor ofte blir maleriene til John Varley I (Den Eldre) vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type malerier velger kjøpere av John Varley I (Den Eldre)?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se dataene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 8.0% | 6.9% |
| Myk skygge | 14.0% | 20.7% |
| Mild lysstyrke | 42.0% | 34.5% |
| Lyssterk balanse | 34.0% | 34.5% |
| Lyssterk | 2.0% | 3.5% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 30.0% | 20.7% |
| Subtile farger | 42.0% | 41.4% |
| Balansert mykhet | 26.0% | 37.9% |
| Tydelig fargepreg | 2.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 56.5% | 53.8% |
| Jordnær | 39.1% | 38.5% |
| Mørke toner | 4.3% | 7.7% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 20.0% | 20.7% |
| Balansert | 74.0% | 58.6% |
| Klar og intens | 6.0% | 20.7% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 6.0% | 3.5% |
| Mild | 18.0% | 20.7% |
| Balansert | 18.0% | 13.8% |
| Sterk kontrast | 12.0% | 13.8% |
| Uttalelse | 46.0% | 48.3% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 0.0% | 3.5% |
| Mykt sammensatt palett | 4.0% | 3.5% |
| Balansert harmoni | 10.0% | 6.9% |
| Sterk fargeharmoni | 48.0% | 44.8% |
| Samstemt palett | 38.0% | 41.4% |
Hvilke malerier av John Varley I (Den Eldre) er mest etterspurt, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se dataene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nazeing, Essex, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Watermill With Distant Cast… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Red House Mill, Battersea,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pass of Llanberis, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On the Avon near Clifton, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Small Landscape (Dutch) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Chester, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Redland castle, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eton from Crown Corner, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Children swimming under Ous… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker kjøpere av John Varley I (Den Eldre) når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange daglige besøk har John Varley I (Den Eldre), og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se dataene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
John Varley I (Den Eldre): vanlige spørsmål
Hvilke malerier av John Varley I (Den Eldre) er mest etterspurt?
- Cheyne Walk, Chelsea, leder med 200 besøk (7% av visningene til John Varley I (Den Eldre)). Rangeringen ovenfor viser de 10 øverste.
Hvor stor interesse er det for John Varley I (Den Eldre)?
- 2800 besøk de siste tolv månedene: 200 på kunstnersiden og 2600 på individuelle malerier.
Hvilken type malerier av John Varley I (Den Eldre) foretrekker kjøpere?
- Klar og intens (Fargeintensitet): 21% av besøkene for 6% av katalogen.