Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Joseph Raphael på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Joseph Raphael: kjøperens perspektiv
Kjøpere åpner Market Of St. Catherine, Bruxelles oftere enn noe annet maleri av Joseph Raphael: 300 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 18% av det totale antallet. Deretter kommer Lemon, Jug And Acacia og Neighbors. Joseph Raphael fikk 1800 besøk: 300 på kunstnerprofilen og 1500 på maleriene. Momentum avtok: 100% færre besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Den beste måneden var Jul 2026: 1600 besøk. Smaken er klar: Balansert mykhet (Fargemetning) står for 53% av de besøkte, men utgjør kun 30% av katalogen.
Joseph Raphael: de 10 maleriene kjøpere ser på først
De 10 maleriene til Joseph Raphael med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
Market Of St. Catherine, Bruxelles
300 visninger · 17.6%
-
2
Lemon, Jug And Acacia
200 visninger · 11.8%
-
3
Neighbors
200 visninger · 11.8%
-
4
Cottage Garden
100 visninger · 5.9%
-
5
World Within Worlds, 1978
100 visninger · 5.9%
-
6
Pond With Flowering Trees
100 visninger · 5.9%
-
7
Reflection Pool
100 visninger · 5.9%
-
8
The Town Crier And His Family
100 visninger · 5.9%
-
9
Ostend Strand
100 visninger · 5.9%
-
10
Fishermen, San Francisco Bay
100 visninger · 5.9%
Hvordan endrer besøkene på Joseph Raphael-siden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 1300 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hvordan endrer antall besøk på maleriene til Joseph Raphael seg per måned?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke malerier av Joseph Raphael samsvarer med hva kjøpere velger?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 6.0% | 5.9% |
| Myk skygge | 12.0% | 17.6% |
| Mild lysstyrke | 30.0% | 11.8% |
| Lyssterk balanse | 42.0% | 47.1% |
| Lyssterk | 10.0% | 17.6% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 26.0% | 23.5% |
| Subtile farger | 40.0% | 23.5% |
| Balansert mykhet | 30.0% | 52.9% |
| Tydelig fargepreg | 4.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 16.0% | 5.9% |
| Balansert | 64.0% | 52.9% |
| Klar og intens | 20.0% | 41.2% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 16.0% | 11.8% |
| Mild | 40.0% | 47.1% |
| Balansert | 16.0% | 11.8% |
| Sterk kontrast | 14.0% | 23.5% |
| Uttalelse | 14.0% | 5.9% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 20.0% | 17.6% |
| Mykt sammensatt palett | 10.0% | 11.8% |
| Balansert harmoni | 20.0% | 41.2% |
| Sterk fargeharmoni | 20.0% | 11.8% |
| Samstemt palett | 30.0% | 17.6% |
Hvilke malerier av Joseph Raphael vekker mest interesse, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cottage Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Ask Me Anything | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Artist's Daughters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Town Crier And His Fami… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| In The Orchard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In The Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| House In Belgium | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tulip Fields At Noordwijk (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Playful Moment | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tulip Field, Holland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker kjøperne av Joseph Raphael når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange besøk per dag får Joseph Raphael, og hva er det neste?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 100 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 100 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 200 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 200 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 300 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 300 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
Om Joseph Raphael på AllPaintingsStore.com
Hvilket maleri av Joseph Raphael har flest visninger?
- Market Of St. Catherine, Bruxelles: 300 visninger, 18% av visningene. 10 malerier er rangert over.
Hvor stor er publikumsmassen til Joseph Raphael?
- 1800 besøk de siste tolv månedene, 300 på kunstnersiden og 1500 på maleriene.
Hvilken malestil av Joseph Raphael tiltrekker seg kjøpere?
- Balansert mykhet (Fargemetning) malerier: 53% av de besøkte, 30% av katalogen.