Pengene tilbake-garanti · 100 dager Gratis levering over hele verden
449561kunstverk 30612kunstnere 4658museer 32språk

Joseph Murray Ince Etterspørsel og besøksstatistikk

1806 – 1859

Hva inneholder denne siden?

Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Joseph Murray Ince på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.

Joseph Murray Ince: etterspørsel ved et øyekast

Det mest viste maleriet av Joseph Murray Ince på AllPaintingsStore.com i løpet av tolv måneder er Hay-on-wye And The Brecon Beacons: 200 visninger, noe som utgjør 22% av alle visninger for kunstneren. Neste på ønskelisten: Landscape With Lake; Oberwesel With Schonburg Castle, On The Rhine og Kings College Cambridge. Joseph Murray Ince har totalt 1200 besøk, med 400 på kunstnersiden og 800 på enkeltmalerier. Toppmåned: Jul 2026 med 1000 besøk. Kjøpere har en preferanse for Mild lysstyrke (Lysstyrke): 78% av besøkene, mot 48% av kunstnerens katalog.

De 8 maleriene av Joseph Murray Ince som kjøpere åpner mest

En etterspørselsrangering basert på faktiske besøk de siste tolv månedene på AllPaintingsStore.com: de 8 maleriene til Joseph Murray Ince som ble sett mest, med de mest besøkte først.

  1. Hay-on-wye And The Brecon Beacons 1 Hay-on-wye And The Brecon Beacons 200 visninger · 22.2%
  2. Landscape With Lake; Oberwesel With Schonburg Castle, On The Rhine 2 Landscape With Lake; Oberwesel With Schonburg Castle, On The Rhine 100 visninger · 11.1%
  3. Kings College Cambridge 3 Kings College Cambridge 100 visninger · 11.1%
  4. A Picnic On Richmond Hill 4 A Picnic On Richmond Hill 100 visninger · 11.1%
  5. Interior Of King's College Chapel 5 Interior Of King's College Chapel 100 visninger · 11.1%
  6. Scholars And Figures Outside St. Mary Magdalen Church, Oxford 6 Scholars And Figures Outside St. Mary Magdalen Church, Oxford 100 visninger · 11.1%
  7. Swansea Castle 7 Swansea Castle 100 visninger · 11.1%
  8. Senate House Passage 8 Senate House Passage 100 visninger · 11.1%

Hvor mye interesse får Joseph Murray Ince hver måned?

Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.

Se dataene
MånedKunstnersideVerksider
Oct 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
May 202600
Jun 20260200
Jul 2026400600
Aug 202600
Sep 202600

Hvor ofte blir maleriene til Joseph Murray Ince vist?

Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.

De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.

Hvilke malerier av Joseph Murray Ince er mest etterspurt, måned for måned?

Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.

Se dataene
KunstverkOct 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026May 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Kenilworth Castle000000000000
Hay And The Brecon Hills000000000000
Lake Near Dolgelly On The B…000000000000
Raglan Castle000000000000
East Window Of King's Colle…000000000000
Hay-on-wye And The Brecon B…00000000020000
Haymakers resting beside a…000000000000
Landscape With Lake; Oberwe…00000000010000
Interior Of King's College…00000000010000
The Senate Passage, Cambrid…000000000000

Hvilke språk bruker kjøpere av Joseph Murray Ince når de surfer?

Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.

Hvor mange daglige besøk har Joseph Murray Ince, og hva er prognosen?

Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.

Se dataene
DagBesøkninger
Wed 23 Sep0
Thu 24 Sep0
Fri 25 Sep0
Sat 26 Sep0
Sun 27 Sep0
Mon 28 Sep0
Tue 29 Sep0
Wed 30 Sep0
Thu 1 Oct0
Fri 2 Oct0
Sat 3 Oct0
Sun 4 Oct0
Mon 5 Oct0
Tue 6 Oct0
Wed 7 Oct0
Thu 8 Oct0
Fri 9 Oct0
Sat 10 Oct0
Sun 11 Oct0
Mon 12 Oct0
Tue 13 Oct0
Wed 14 Oct (prognose)0
Thu 15 Oct (prognose)0
Fri 16 Oct (prognose)0
Sat 17 Oct (prognose)0
Sun 18 Oct (prognose)0
Mon 19 Oct (prognose)0
Tue 20 Oct (prognose)0
Wed 21 Oct (prognose)0
Thu 22 Oct (prognose)0
Fri 23 Oct (prognose)0
Sat 24 Oct (prognose)0
Sun 25 Oct (prognose)0
Mon 26 Oct (prognose)0
Tue 27 Oct (prognose)0
Wed 28 Oct (prognose)0
Thu 29 Oct (prognose)0
Fri 30 Oct (prognose)0
Sat 31 Oct (prognose)0
Sun 1 Nov (prognose)0
Mon 2 Nov (prognose)0
Tue 3 Nov (prognose)0

Joseph Murray Ince: vanlige spørsmål

Hvilke malerier av Joseph Murray Ince er mest etterspurt?

Hay-on-wye And The Brecon Beacons leder med 200 besøk (22% av visningene til Joseph Murray Ince). Rangeringen ovenfor viser de 8 øverste.

Hvor stor interesse er det for Joseph Murray Ince?

1200 besøk de siste tolv månedene: 400 på kunstnersiden og 800 på individuelle malerier.

Hvilken type malerier av Joseph Murray Ince foretrekker kjøpere?

Mild lysstyrke (Lysstyrke): 78% av besøkene for 48% av katalogen.