Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Jouanny Paul på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Jouanny Paul: etterspørsel ved et øyekast
Det mest viste maleriet av Jouanny Paul på AllPaintingsStore.com i løpet av tolv måneder er Une vue de la Côte d'azur: 100 visninger, noe som utgjør 17% av alle visninger for kunstneren. Neste på ønskelisten: Vaches au pâturage (environs de Vernon ) og Saint Tropez. Jouanny Paul har totalt 1100 besøk, med 500 på kunstnersiden og 600 på enkeltmalerier. Toppmåned: Jul 2026 med 600 besøk. Kjøpere har en preferanse for Uharmonisk fargepalett (Fargeharmoni): 67% av besøkene, mot 25% av kunstnerens katalog.
De 6 maleriene av Jouanny Paul som kjøpere åpner mest
En etterspørselsrangering basert på faktiske besøk de siste tolv månedene på AllPaintingsStore.com: de 6 maleriene til Jouanny Paul som ble sett mest, med de mest besøkte først.
-
1
Une vue de la Côte d'azur
100 visninger · 16.7%
-
2
Vaches au pâturage (environs de Vernon )
100 visninger · 16.7%
-
3
Saint Tropez
100 visninger · 16.7%
-
4
Une rue de Menton
100 visninger · 16.7%
-
5
Arbres couchés dans les graves de Villerville
100 visninger · 16.7%
-
6
Dans les graves de Villerville
100 visninger · 16.7%
Hvor mye interesse får Jouanny Paul hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se dataene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 400 | 100 |
Hvor ofte blir maleriene til Jouanny Paul vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type malerier velger kjøpere av Jouanny Paul?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se dataene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 4.2% | 0.0% |
| Myk skygge | 20.8% | 33.3% |
| Mild lysstyrke | 50.0% | 50.0% |
| Lyssterk balanse | 25.0% | 16.7% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 29.2% | 16.7% |
| Subtile farger | 41.7% | 66.7% |
| Balansert mykhet | 29.2% | 16.7% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 25.0% | 33.3% |
| Balansert | 66.7% | 50.0% |
| Klar og intens | 8.3% | 16.7% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 8.3% | 0.0% |
| Mild | 29.2% | 33.3% |
| Balansert | 12.5% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 12.5% | 16.7% |
| Uttalelse | 37.5% | 50.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 25.0% | 66.7% |
| Mykt sammensatt palett | 8.3% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 8.3% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 33.3% | 33.3% |
| Samstemt palett | 25.0% | 0.0% |
Hvilke malerier av Jouanny Paul er mest etterspurt, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se dataene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vue de La Roche Guyon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Une vue de la Côte d'azur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Pins à st Raphaêl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Une rue de Menton | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Marine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vaches au pâturage (environ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Saint Tropez | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Bords de fleuve. (La Seine ) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bord de la Seine à Vernon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vue de Jeufosse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker kjøpere av Jouanny Paul når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se dataene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 100 | 100.0% |
Hvor mange daglige besøk har Jouanny Paul, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se dataene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 300 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 100 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 200 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
Jouanny Paul: vanlige spørsmål
Hvilke malerier av Jouanny Paul er mest etterspurt?
- Une vue de la Côte d'azur leder med 100 besøk (17% av visningene til Jouanny Paul). Rangeringen ovenfor viser de 6 øverste.
Hvor stor interesse er det for Jouanny Paul?
- 1100 besøk de siste tolv månedene: 500 på kunstnersiden og 600 på individuelle malerier.
Hvilken type malerier av Jouanny Paul foretrekker kjøpere?
- Uharmonisk fargepalett (Fargeharmoni): 67% av besøkene for 25% av katalogen.