Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Juan van der Hamen på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Juan van der Hamen: de viktigste tallene
The Martyrdom of Saint Sebastian er det maleriet av Juan van der Hamen som er mest sett: 200 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 20% av kunstnerens visninger. Etterfølges av Boy wearing a flower vase og Still-Life with Fruit and Glassware. Totalt 1300 besøk: 400 til kunstnersiden og 900 til maleriene. Beste måned: Jul 2026 med 1000 besøk. Klassisk (Stemning) er den foretrukne stilen: 100% av besøkene, 12% av katalogen.
Topp 8 malerier av Juan van der Hamen basert på antall visninger
Rangert etter antall besøk på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, ikke etter katalogscore. Rangering 1 er maleriet til Juan van der Hamen som folk åpner mest.
-
1
The Martyrdom of Saint Sebastian
200 visninger · 20.0%
-
2
Boy wearing a flower vase
200 visninger · 20.0%
-
3
Still-Life with Fruit and Glassware, 1626
100 visninger · 10.0%
-
4
John the Baptist praying
100 visninger · 10.0%
-
5
Bodegón Con Cardo, 1623
100 visninger · 10.0%
-
6
The Saint Helena and the discovery of the True Cross
100 visninger · 10.0%
-
7
Still Life with Porcelain and Sweets, 1627
100 visninger · 10.0%
-
8
Still-life of Glass, Pottery, and Sweets, 1622
100 visninger · 10.0%
Hva er den månedlige trafikken på Juan van der Hamen-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 100 |
| Jul 2026 | 300 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Hva er den månedlige trafikken på maleriene til Juan van der Hamen?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger kjøpere blant maleriene til Juan van der Hamen?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tabellen
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Harmonisk | 25.0% | 0.0% |
| Klassisk | 12.5% | 100.0% |
| Dramatisk intensitet | 25.0% | 0.0% |
| Elegant | 25.0% | 0.0% |
| Drømmende og romantisk | 12.5% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Ettertenksomt | 50.0% | 100.0% |
| Rolig | 25.0% | 0.0% |
| Dramatisk | 12.5% | 0.0% |
| Melankolsk | 12.5% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 84.1% | 100.0% |
| Myk skygge | 15.9% | 0.0% |
| Mild lysstyrke | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk balanse | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 63.6% | 60.0% |
| Subtile farger | 31.8% | 40.0% |
| Balansert mykhet | 2.3% | 0.0% |
| Tydelig fargepreg | 2.3% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 75.0% | 80.0% |
| Balansert | 25.0% | 20.0% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 9.1% | 0.0% |
| Mild | 27.3% | 30.0% |
| Balansert | 15.9% | 20.0% |
| Sterk kontrast | 22.7% | 30.0% |
| Uttalelse | 25.0% | 20.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 6.8% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 9.1% | 30.0% |
| Balansert harmoni | 18.2% | 10.0% |
| Sterk fargeharmoni | 63.6% | 60.0% |
| Samstemt palett | 2.3% | 0.0% |
Hvordan presterer de mest populære maleriene til Juan van der Hamen måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tabellen
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still Life with Flowers and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Offering to Flora | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with a Puppy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still-Life with Fruit and G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still-Life of Glass, Potter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still-Life with a Basket an… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still-Life with Crockery an… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pears on a Silver Dish | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Sweets and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mary Anne of Austria | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er språkfordelingen for publikummet til Juan van der Hamen?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tabellen
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Russian | 100 | 100.0% |
Hvor mange daglige besøk har Juan van der Hamen, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tabellen
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 100 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 100 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 200 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 200 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 200 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 200 |
Etterspørsel etter spørsmål om Juan van der Hamen
Hva er det mest viste maleriet av Juan van der Hamen?
- The Martyrdom of Saint Sebastian, med 200 visninger eller 20% av visningene. Den fullstendige listen går til rangering 8.
Hvor mange besøk får Juan van der Hamen på AllPaintingsStore.com?
- 1300 de siste tolv månedene (400 på kunstnersiden, 900 på maleriene).
Er det en stil hos Juan van der Hamen som besøkende foretrekker?
- Ja, Klassisk (Stemning): 100% av besøkene mot 12% av katalogen.