Pengene tilbake-garanti · 100 dager Gratis levering over hele verden
637378kunstverk 50751kunstnere 4658museer 32språk

Karl Blossfeldt Hva kjøpere ser etter

1865 – 1932

Hva inneholder denne siden?

Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Karl Blossfeldt på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.

Karl Blossfeldt: kjøperens perspektiv

Kjøpere åpner Art Forms in Nature 65 oftere enn noe annet maleri av Karl Blossfeldt: 200 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 12% av det totale antallet. Deretter kommer Art Forms in Nature 102 og Art Forms in Nature 45. Karl Blossfeldt fikk 1700 besøk: 200 på kunstnerprofilen og 1500 på maleriene. Trenden er positiv: 50% flere besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Den beste måneden var Jul 2026: 1100 besøk. Smaken er klar: Lyssterk balanse (Lysstyrke) står for 24% av de besøkte, men utgjør kun 16% av katalogen.

Karl Blossfeldt: de 10 maleriene kjøpere ser på først

De 10 maleriene til Karl Blossfeldt med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.

  1. Art Forms in Nature 65 1 Art Forms in Nature 65, 1928 200 visninger · 11.8%
  2. Art Forms in Nature 102 2 Art Forms in Nature 102, 1928 200 visninger · 11.8%
  3. Art Forms in Nature 45 3 Art Forms in Nature 45, 1928 200 visninger · 11.8%
  4. Art Forms in Nature 87 4 Art Forms in Nature 87, 1928 200 visninger · 11.8%
  5. Art Forms in Nature 100 5 Art Forms in Nature 100, 1928 100 visninger · 5.9%
  6. Art Forms in Nature 114 6 Art Forms in Nature 114, 1928 100 visninger · 5.9%
  7. Art Forms in Nature 12 7 Art Forms in Nature 12, 1928 100 visninger · 5.9%
  8. Art Forms in Nature 74 8 Art Forms in Nature 74, 1928 100 visninger · 5.9%
  9. Art Forms in Nature 47 9 Art Forms in Nature 47, 1928 100 visninger · 5.9%
  10. Art Forms in Nature 10 10 Art Forms in Nature 10, 1928 100 visninger · 5.9%

Hvordan endrer besøkene på Karl Blossfeldt-siden seg per måned?

Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.

Vis tallene
MånedKunstnersideVerksider
Oct 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
May 202600
Jun 20260100
Jul 2026200900
Aug 20260200
Sep 20260300

Hvordan endrer antall besøk på maleriene til Karl Blossfeldt seg per måned?

Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.

De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.

Hvilke malerier av Karl Blossfeldt vekker mest interesse, måned for måned?

Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.

Vis tallene
KunstverkOct 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026May 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Allium ostrowskianum, Knobl…000000000000
Art Forms in Nature 113000000000000
Art Forms in Nature 99000000000000
Art Forms in Nature 108000000000000
Art Forms in Nature 115000000000000
Art Forms in Nature 117000000000000
Art Forms in Nature 4000000000000
Art Forms in Nature 109000000000000
Art Forms in Nature 120000000000000
Art Forms in Nature 118000000000000

Hvilke språk bruker kjøperne av Karl Blossfeldt når de surfer?

Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.

Vis tallene
SpråkBesøkningerDel
German100100.0%

Hvor mange besøk per dag får Karl Blossfeldt, og hva er det neste?

Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.

Vis tallene
DagBesøkninger
Mon 28 Sep0
Tue 29 Sep0
Wed 30 Sep0
Thu 1 Oct0
Fri 2 Oct0
Sat 3 Oct0
Sun 4 Oct0
Mon 5 Oct0
Tue 6 Oct0
Wed 7 Oct0
Thu 8 Oct0
Fri 9 Oct0
Sat 10 Oct0
Sun 11 Oct0
Mon 12 Oct200
Tue 13 Oct0
Wed 14 Oct0
Thu 15 Oct0
Fri 16 Oct0
Sat 17 Oct0
Sun 18 Oct400
Mon 19 Oct (prognose)300
Tue 20 Oct (prognose)0
Wed 21 Oct (prognose)0
Thu 22 Oct (prognose)0
Fri 23 Oct (prognose)0
Sat 24 Oct (prognose)0
Sun 25 Oct (prognose)600
Mon 26 Oct (prognose)400
Tue 27 Oct (prognose)0
Wed 28 Oct (prognose)0
Thu 29 Oct (prognose)0
Fri 30 Oct (prognose)0
Sat 31 Oct (prognose)0
Sun 1 Nov (prognose)700
Mon 2 Nov (prognose)400
Tue 3 Nov (prognose)0
Wed 4 Nov (prognose)0
Thu 5 Nov (prognose)0
Fri 6 Nov (prognose)0
Sat 7 Nov (prognose)0
Sun 8 Nov (prognose)800

Om Karl Blossfeldt på AllPaintingsStore.com

Hvilket maleri av Karl Blossfeldt har flest visninger?

Art Forms in Nature 65: 200 visninger, 12% av visningene. 10 malerier er rangert over.

Hvor stor er publikumsmassen til Karl Blossfeldt?

1700 besøk de siste tolv månedene, 200 på kunstnersiden og 1500 på maleriene.

Hvilken malestil av Karl Blossfeldt tiltrekker seg kjøpere?

Lyssterk balanse (Lysstyrke) malerier: 24% av de besøkte, 16% av katalogen.