Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Laurent Charpentier på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
!
Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.
Laurent Charpentier: etterspørsel ved et øyekast
Det mest viste maleriet av Laurent Charpentier på AllPaintingsStore.com i løpet av tolv måneder er Evig glød i obsidian: En monumental studie av skulpturell form og levende lys: 700 visninger, noe som utgjør 26% av alle visninger for kunstneren. Neste på ønskelisten: Fragmented Souls in Primary Tones: A Monumental Study of Geometric Harmony and Melancholy og Monolittisk tilstedeværelse i oker: En unik studie av urkraft og skygge. Laurent Charpentier har totalt 2500 besøk, med 0 på kunstnersiden og 2500 på enkeltmalerier. Etterspørselen øker: antall besøk har vokst med 500% fra Aug 2026 til Sep 2026. Toppmåned: Jul 2026 med 1800 besøk. Kjøpere har en preferanse for Dramatisk intensitet (Stemning): 50% av besøkene, mot 9% av kunstnerens katalog.
De 10 maleriene av Laurent Charpentier som kjøpere åpner mest
En etterspørselsrangering basert på faktiske besøk de siste tolv månedene på AllPaintingsStore.com: de 10 maleriene til Laurent Charpentier som ble sett mest, med de mest besøkte først.
Hvor mye interesse får Laurent Charpentier hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se dataene
Måned
Kunstnerside
Verksider
Oct 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
May 2026
0
0
Jun 2026
0
0
Jul 2026
0
1800
Aug 2026
0
100
Sep 2026
0
600
Hvor ofte blir maleriene til Laurent Charpentier vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type malerier velger kjøpere av Laurent Charpentier?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se dataene
Stemning
Stemning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Kraftfull
40.6%
33.3%
Lekent og muntert
43.8%
16.7%
Dramatisk intensitet
9.4%
50.0%
Elegant
3.1%
0.0%
Nostalgi preget
3.1%
0.0%
Emosjonell tone
Emosjonell tone
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Mysteriefylt
12.5%
44.4%
Lystig
31.2%
5.6%
Energisk
21.9%
16.7%
Kraftfullt
9.4%
16.7%
Lekent
12.5%
5.6%
Nostalgi preget av vemod
3.1%
11.1%
Ettertenksomt
3.1%
0.0%
Anspent
3.1%
0.0%
Lysstyrke
Lysstyrke
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Mørkest
0.0%
0.0%
Myk skygge
13.6%
40.7%
Mild lysstyrke
25.0%
37.0%
Lyssterk balanse
29.5%
11.1%
Lyssterk
31.8%
11.1%
Fargemetning
Fargemetning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Dempet
20.4%
3.7%
Subtile farger
11.4%
3.7%
Balansert mykhet
18.2%
22.2%
Tydelig fargepreg
43.2%
70.4%
Livlig farge
6.8%
0.0%
Fargepalett
Fargepalett
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Mørke toner
21.9%
55.6%
Jordnær
17.1%
18.5%
Nøytrale toner
26.8%
3.7%
Pastellfarger
14.6%
7.4%
Metalliske toner
4.9%
7.4%
Solnedgang
7.3%
3.7%
Naturtoner
2.4%
3.7%
Varme toner
4.9%
0.0%
Fargeintensitet
Fargeintensitet
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Monokromatisk
9.1%
0.0%
Balansert
34.1%
37.0%
Klar og intens
56.8%
63.0%
Kontrast
Kontrast
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Rolig
0.0%
0.0%
Mild
6.8%
0.0%
Balansert
11.4%
7.4%
Sterk kontrast
11.4%
0.0%
Uttalelse
70.5%
92.6%
Fargeharmoni
Fargeharmoni
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Uharmonisk fargepalett
54.5%
25.9%
Mykt sammensatt palett
9.1%
48.1%
Balansert harmoni
9.1%
11.1%
Sterk fargeharmoni
20.4%
3.7%
Samstemt palett
6.8%
11.1%
Hvilke malerier av Laurent Charpentier er mest etterspurt, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se dataene
Kunstverk
Oct 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
May 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Evig glød i obsidian: En mo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
200
Fragmented Souls in Primary…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
Magenta Reverie: Et unikt i…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Karmosinrøde sprut rundt et…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ekko av midnatt: En monumen…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Monolittisk tilstedeværelse…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Neon Chaos: A Singular Symp…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Fragmentert sjel i oker og…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Evig glød i magenta: Et mon…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ephemeral Skyline: A Noctur…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Hvilke språk bruker kjøpere av Laurent Charpentier når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange daglige besøk har Laurent Charpentier, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se dataene
Dag
Besøkninger
Wed 23 Sep
0
Thu 24 Sep
0
Fri 25 Sep
0
Sat 26 Sep
0
Sun 27 Sep
0
Mon 28 Sep
0
Tue 29 Sep
0
Wed 30 Sep
0
Thu 1 Oct
0
Fri 2 Oct
0
Sat 3 Oct
0
Sun 4 Oct
0
Mon 5 Oct
0
Tue 6 Oct
0
Wed 7 Oct
0
Thu 8 Oct
0
Fri 9 Oct
0
Sat 10 Oct
0
Sun 11 Oct
100
Mon 12 Oct
0
Tue 13 Oct
0
Wed 14 Oct (prognose)
0
Thu 15 Oct (prognose)
0
Fri 16 Oct (prognose)
0
Sat 17 Oct (prognose)
0
Sun 18 Oct (prognose)
100
Mon 19 Oct (prognose)
0
Tue 20 Oct (prognose)
0
Wed 21 Oct (prognose)
0
Thu 22 Oct (prognose)
0
Fri 23 Oct (prognose)
0
Sat 24 Oct (prognose)
0
Sun 25 Oct (prognose)
200
Mon 26 Oct (prognose)
0
Tue 27 Oct (prognose)
0
Wed 28 Oct (prognose)
0
Thu 29 Oct (prognose)
0
Fri 30 Oct (prognose)
0
Sat 31 Oct (prognose)
0
Sun 1 Nov (prognose)
200
Mon 2 Nov (prognose)
0
Tue 3 Nov (prognose)
0
Laurent Charpentier: vanlige spørsmål
Hvilke malerier av Laurent Charpentier er mest etterspurt?
Evig glød i obsidian: En monumental studie av skulpturell form og levende lys leder med 700 besøk (26% av visningene til Laurent Charpentier). Rangeringen ovenfor viser de 10 øverste.
Hvor stor interesse er det for Laurent Charpentier?
2500 besøk de siste tolv månedene: 0 på kunstnersiden og 2500 på individuelle malerier.
Hvilken type malerier av Laurent Charpentier foretrekker kjøpere?
Dramatisk intensitet (Stemning): 50% av besøkene for 9% av katalogen.