Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Lorenzo Di Credi på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Lorenzo Di Credi: kjøperens perspektiv
Kjøpere åpner Venus oftere enn noe annet maleri av Lorenzo Di Credi: 600 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 26% av det totale antallet. Deretter kommer The Virgin and Child with St Julian and St Nicholas of Myra og Adoration of the Shepherds. Lorenzo Di Credi fikk 2600 besøk: 900 på kunstnerprofilen og 1700 på maleriene. Trenden er positiv: 100% flere besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Den beste måneden var Jul 2026: 2000 besøk. Smaken er klar: Drømmende og romantisk (Stemning) står for 29% av de besøkte, men utgjør kun 9% av katalogen.
Lorenzo Di Credi: de 9 maleriene kjøpere ser på først
De 9 maleriene til Lorenzo Di Credi med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
Venus, 1493
600 visninger · 26.1%
-
2
The Virgin and Child with St Julian and St Nicholas of Myra, 1490
400 visninger · 17.4%
-
3
Adoration of the Shepherds, 1510
300 visninger · 13.0%
-
4
Madonna and Child with a Pomegranate, 1480
200 visninger · 8.7%
-
5
An Angel Brings the Holy Communion to Mary Magdalen
200 visninger · 8.7%
-
6
Annunciation, 1480
200 visninger · 8.7%
-
7
Annunciation dt
200 visninger · 8.7%
-
8
Madonna Adoring the Child with the Infant Saint John the Baptist and an Angel, 1490
100 visninger · 4.3%
-
9
Madonna with the Christ Child and St John the Baptist
100 visninger · 4.3%
Hvordan endrer besøkene på Lorenzo Di Credi-siden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 700 | 1300 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 300 |
Hvordan endrer antall besøk på maleriene til Lorenzo Di Credi seg per måned?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke malerier av Lorenzo Di Credi samsvarer med hva kjøpere velger?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Seren | 54.5% | 33.3% |
| Harmonisk | 27.3% | 28.6% |
| Drømmende og romantisk | 9.1% | 28.6% |
| Eterisk | 9.1% | 9.5% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Fredfull | 36.4% | 33.3% |
| Sjelelig oppløftende | 27.3% | 28.6% |
| Melankolsk | 9.1% | 28.6% |
| Rolig | 18.2% | 9.5% |
| Ettertenksomt | 9.1% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 38.9% | 43.5% |
| Myk skygge | 44.4% | 47.8% |
| Mild lysstyrke | 11.1% | 8.7% |
| Lyssterk balanse | 5.6% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 5.6% | 8.7% |
| Subtile farger | 55.6% | 73.9% |
| Balansert mykhet | 33.3% | 17.4% |
| Tydelig fargepreg | 5.6% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 33.3% | 39.1% |
| Balansert | 61.1% | 60.9% |
| Klar og intens | 5.6% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 5.6% | 0.0% |
| Mild | 5.6% | 0.0% |
| Balansert | 11.1% | 8.7% |
| Sterk kontrast | 27.8% | 43.5% |
| Uttalelse | 50.0% | 47.8% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 11.1% | 8.7% |
| Mykt sammensatt palett | 11.1% | 21.7% |
| Balansert harmoni | 22.2% | 26.1% |
| Sterk fargeharmoni | 33.3% | 17.4% |
| Samstemt palett | 22.2% | 26.1% |
Hvilke malerier av Lorenzo Di Credi vekker mest interesse, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Virgin and Child with S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 |
| Portrait of Perugino | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Adoration of the Shepherds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Venus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 |
| Annunciation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna Adoring the Child w… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Madonna and Child with a Po… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Adoration of the Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna with the Christ Chi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Madonna and Child with a Po… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker kjøperne av Lorenzo Di Credi når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Chinese | 100 | 100.0% |
Hvor mange besøk per dag får Lorenzo Di Credi, og hva er det neste?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Mon 21 Sep | 0 |
| Tue 22 Sep | 0 |
| Wed 23 Sep | 200 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 400 |
| Sun 27 Sep | 300 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 100 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
Om Lorenzo Di Credi på AllPaintingsStore.com
Hvilket maleri av Lorenzo Di Credi har flest visninger?
- Venus: 600 visninger, 26% av visningene. 9 malerier er rangert over.
Hvor stor er publikumsmassen til Lorenzo Di Credi?
- 2600 besøk de siste tolv månedene, 900 på kunstnersiden og 1700 på maleriene.
Hvilken malestil av Lorenzo Di Credi tiltrekker seg kjøpere?
- Drømmende og romantisk (Stemning) malerier: 29% av de besøkte, 9% av katalogen.