Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Lucas Van Valkenborch på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Lucas Van Valkenborch: etterspørsel ved et øyekast
Det mest viste maleriet av Lucas Van Valkenborch på AllPaintingsStore.com i løpet av tolv måneder er View of Antwerp with the Frozen Schelde: 500 visninger, noe som utgjør 22% av alle visninger for kunstneren. Neste på ønskelisten: The Tower of Babel og The Massacre of the Innocents. Lucas Van Valkenborch har totalt 3400 besøk, med 1300 på kunstnersiden og 2100 på enkeltmalerier. Etterspørselen øker: antall besøk har vokst med 100% fra Aug 2026 til Sep 2026. Toppmåned: Jul 2026 med 2000 besøk. Kjøpere surfer på enheter (85%) og telefoner (15%). Kjøpere har en preferanse for Subtile farger (Fargemetning): 65% av besøkene, mot 43% av kunstnerens katalog.
De 8 maleriene av Lucas Van Valkenborch som kjøpere åpner mest
En etterspørselsrangering basert på faktiske besøk de siste tolv månedene på AllPaintingsStore.com: de 8 maleriene til Lucas Van Valkenborch som ble sett mest, med de mest besøkte først.
-
1
View of Antwerp with the Frozen Schelde, 1590
500 visninger · 21.7%
-
2
The Tower of Babel, 1594
500 visninger · 21.7%
-
3
The Massacre of the Innocents, 1586
300 visninger · 13.0%
-
4
Landscape in Spring, 1587
300 visninger · 13.0%
-
5
Winter Landscape with Snowfall near Antwerp
300 visninger · 13.0%
-
6
Mountainous Landscape, 1582
200 visninger · 8.7%
-
7
Landscape in Summer, 1585
100 visninger · 4.3%
-
8
View of Huy from Ahin
100 visninger · 4.3%
Hvor mye interesse får Lucas Van Valkenborch hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se dataene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 100 |
| Jul 2026 | 900 | 1100 |
| Aug 2026 | 0 | 400 |
| Sep 2026 | 300 | 500 |
Hvor ofte blir maleriene til Lucas Van Valkenborch vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type malerier velger kjøpere av Lucas Van Valkenborch?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se dataene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 50.0% | 52.6% |
| Nostalgi preget | 33.3% | 31.6% |
| Lekent og muntert | 16.7% | 15.8% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk | 33.3% | 26.3% |
| Energisk | 16.7% | 26.3% |
| Melankolsk | 16.7% | 26.3% |
| Lystig | 16.7% | 15.8% |
| Rolig | 16.7% | 5.3% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 7.1% | 0.0% |
| Myk skygge | 28.6% | 13.0% |
| Mild lysstyrke | 57.1% | 73.9% |
| Lyssterk balanse | 7.1% | 13.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 42.9% | 30.4% |
| Subtile farger | 42.9% | 65.2% |
| Balansert mykhet | 14.3% | 4.3% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 35.7% | 30.4% |
| Balansert | 64.3% | 69.6% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 0.0% | 0.0% |
| Balansert | 14.3% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 14.3% | 21.7% |
| Uttalelse | 71.4% | 78.3% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 14.3% | 13.0% |
| Mykt sammensatt palett | 0.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 7.1% | 13.0% |
| Sterk fargeharmoni | 78.6% | 73.9% |
| Samstemt palett | 0.0% | 0.0% |
Hvilke malerier av Lucas Van Valkenborch er mest etterspurt, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se dataene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Tower of Babel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 100 |
| Landscape in Spring | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 | 0 |
| Mountainous Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Landscape in Summer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Massacre of the Innocen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| Landscape with a Rural Fest… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Antwerp with the Fr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 |
| View of Huy from Ahin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Rocky Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paisaje con foundries | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke enheter bruker kjøpere for å se på Lucas Van Valkenborch?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Se dataene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 2900 | 85.3% |
| telefoner | 500 | 14.7% |
Hvilke språk bruker kjøpere av Lucas Van Valkenborch når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se dataene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| German | 100 | 100.0% |
Hvor mange daglige besøk har Lucas Van Valkenborch, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se dataene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 24 Sep | 100 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 200 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 100 |
| Tue 29 Sep | 100 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 300 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 300 |
| Sun 11 Oct | 100 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
Lucas Van Valkenborch: vanlige spørsmål
Hvilke malerier av Lucas Van Valkenborch er mest etterspurt?
- View of Antwerp with the Frozen Schelde leder med 500 besøk (22% av visningene til Lucas Van Valkenborch). Rangeringen ovenfor viser de 8 øverste.
Hvor stor interesse er det for Lucas Van Valkenborch?
- 3400 besøk de siste tolv månedene: 1300 på kunstnersiden og 2100 på individuelle malerier.
Hvilke enheter bruker kjøpere for å se på Lucas Van Valkenborch?
- Kjøpere surfer på enheter (85%) og telefoner (15%); enheter står for 85% av besøkene.
Hvilken type malerier av Lucas Van Valkenborch foretrekker kjøpere?
- Subtile farger (Fargemetning): 65% av besøkene for 43% av katalogen.