Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Ludwig Bemelmans på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Ludwig Bemelmans: etterspørsel ved et øyekast
Det mest viste maleriet av Ludwig Bemelmans på AllPaintingsStore.com i løpet av tolv måneder er Madeline and Pepito in Paris: 100 visninger, noe som utgjør 50% av alle visninger for kunstneren. Neste på ønskelisten: Preparing for Dinner. Ludwig Bemelmans har totalt 500 besøk, med 300 på kunstnersiden og 200 på enkeltmalerier. Etterspørselen avtok: antall besøk falt 100% fra Aug 2026 til Sep 2026. Toppmåned: Jul 2026 med 400 besøk. Kjøpere har en preferanse for Mild lysstyrke (Lysstyrke): 100% av besøkene, mot 41% av kunstnerens katalog.
De 2 maleriene av Ludwig Bemelmans som kjøpere åpner mest
En etterspørselsrangering basert på faktiske besøk de siste tolv månedene på AllPaintingsStore.com: de 2 maleriene til Ludwig Bemelmans som ble sett mest, med de mest besøkte først.
Hvor mye interesse får Ludwig Bemelmans hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se dataene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 100 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hvor ofte blir maleriene til Ludwig Bemelmans vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type malerier velger kjøpere av Ludwig Bemelmans?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se dataene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 0.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 0.0% | 0.0% |
| Mild lysstyrke | 41.2% | 100.0% |
| Lyssterk balanse | 29.4% | 0.0% |
| Lyssterk | 29.4% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 35.3% | 0.0% |
| Subtile farger | 23.5% | 0.0% |
| Balansert mykhet | 23.5% | 50.0% |
| Tydelig fargepreg | 11.8% | 0.0% |
| Livlig farge | 5.9% | 50.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 64.3% | 0.0% |
| Jordnær | 14.3% | 50.0% |
| Varme toner | 7.1% | 50.0% |
| Mørke toner | 7.1% | 0.0% |
| Monokrom | 7.1% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 11.8% | 0.0% |
| Balansert | 58.8% | 50.0% |
| Klar og intens | 29.4% | 50.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 47.1% | 50.0% |
| Mild | 29.4% | 0.0% |
| Balansert | 11.8% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 5.9% | 0.0% |
| Uttalelse | 5.9% | 50.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 5.9% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 17.6% | 50.0% |
| Balansert harmoni | 23.5% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 17.6% | 0.0% |
| Samstemt palett | 35.3% | 50.0% |
Hvilke malerier av Ludwig Bemelmans er mest etterspurt, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se dataene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Madeline and Pepito | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Preparing for Dinner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Capri Piazza, Sketch for 'I… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| He dialed danton-ten-six, I… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gare Saint Lazare in Paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (Children and Hors… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madeline and Pepito in Paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The One Forgotten, Sketch f… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Queen's Guard, Sketch f… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Hameau of Marie Antoine… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker kjøpere av Ludwig Bemelmans når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange daglige besøk har Ludwig Bemelmans, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se dataene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Tue 22 Sep | 0 |
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
Ludwig Bemelmans: vanlige spørsmål
Hvilke malerier av Ludwig Bemelmans er mest etterspurt?
- Madeline and Pepito in Paris leder med 100 besøk (50% av visningene til Ludwig Bemelmans). Rangeringen ovenfor viser de 2 øverste.
Hvor stor interesse er det for Ludwig Bemelmans?
- 500 besøk de siste tolv månedene: 300 på kunstnersiden og 200 på individuelle malerier.
Hvilken type malerier av Ludwig Bemelmans foretrekker kjøpere?
- Mild lysstyrke (Lysstyrke): 100% av besøkene for 41% av katalogen.