Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Manaku på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Manaku: de viktigste tallene
Untitled (D2XACE) er det maleriet av Manaku som er mest sett: 600 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 50% av kunstnerens visninger. Etterfølges av South Wind Cools in the Himalayas: Folio from the Second Guler Gita Govinda Series og The Monkey Leader Angada Steals Ravana's Crown from His Fortress: Folio from the Siege of Lanka series. Totalt 1800 besøk: 1300 til kunstnersiden og 500 til maleriene. Beste måned: Oct 2026 med 1400 besøk. Kraftfull (Stemning) er den foretrukne stilen: 50% av besøkene, 12% av katalogen.
Topp 4 malerier av Manaku basert på antall visninger
Rangert etter antall besøk på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, ikke etter katalogscore. Rangering 1 er maleriet til Manaku som folk åpner mest.
-
1
Untitled (D2XACE), 1725
600 visninger · 50.0%
-
2
South Wind Cools in the Himalayas: Folio from the Second Guler Gita Govinda Series, 1775
400 visninger · 33.3%
-
3
The Monkey Leader Angada Steals Ravana's Crown from His Fortress: Folio from the Siege of Lanka series, 1725
100 visninger · 8.3%
-
4
Krishna dallying with cowherd maidens, 1730
100 visninger · 8.3%
Hva er den månedlige trafikken på Manaku-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 100 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 1000 | 400 |
Hva er den månedlige trafikken på maleriene til Manaku?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger kjøpere blant maleriene til Manaku?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tabellen
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mystisk | 62.5% | 0.0% |
| Kraftfull | 12.5% | 50.0% |
| Lekent og muntert | 12.5% | 50.0% |
| Dramatisk intensitet | 12.5% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk | 37.5% | 50.0% |
| Lekent | 12.5% | 50.0% |
| Anspent | 25.0% | 0.0% |
| Energisk | 12.5% | 0.0% |
| Sjelelig oppløftende | 12.5% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 0.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 0.0% | 0.0% |
| Mild lysstyrke | 38.5% | 58.3% |
| Lyssterk balanse | 38.5% | 41.7% |
| Lyssterk | 23.1% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 7.7% | 33.3% |
| Subtile farger | 46.2% | 0.0% |
| Balansert mykhet | 15.4% | 50.0% |
| Tydelig fargepreg | 23.1% | 16.7% |
| Livlig farge | 7.7% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 23.1% | 58.3% |
| Monokrom | 46.2% | 0.0% |
| Nøytrale toner | 15.4% | 33.3% |
| Mørke toner | 15.4% | 8.3% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 7.7% | 33.3% |
| Balansert | 30.8% | 50.0% |
| Klar og intens | 61.5% | 16.7% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 53.8% | 8.3% |
| Mild | 23.1% | 50.0% |
| Balansert | 7.7% | 8.3% |
| Sterk kontrast | 7.7% | 0.0% |
| Uttalelse | 7.7% | 33.3% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 7.7% | 33.3% |
| Mykt sammensatt palett | 7.7% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 0.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 38.5% | 66.7% |
| Samstemt palett | 46.2% | 0.0% |
Hvordan presterer de mest populære maleriene til Manaku måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tabellen
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ravana addresses Sita in th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Krishna dallying with cowhe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Poet Jayadeva is worshippin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Monkey Leader Angada St… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vishnu on Garuda Slaying a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mara Bringing the Demons to… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Building the Bridge to Lanka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (D2XACE) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Rama and Lakshmana Overwhel… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Krishna and the Cow Herders… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er språkfordelingen for publikummet til Manaku?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tabellen
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 1000 | 100.0% |
Hvor mange daglige besøk har Manaku, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tabellen
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 700 |
| Sun 18 Oct | 100 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 100 |
| Sat 24 Oct | 400 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 100 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 400 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 100 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 100 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
Etterspørsel etter spørsmål om Manaku
Hva er det mest viste maleriet av Manaku?
- Untitled (D2XACE), med 600 visninger eller 50% av visningene. Den fullstendige listen går til rangering 4.
Hvor mange besøk får Manaku på AllPaintingsStore.com?
- 1800 de siste tolv månedene (1300 på kunstnersiden, 500 på maleriene).
Er det en stil hos Manaku som besøkende foretrekker?
- Ja, Kraftfull (Stemning): 50% av besøkene mot 12% av katalogen.