Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Marinus Van Reymerswaele på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Marinus Van Reymerswaele: de viktigste tallene
Money-Changer and his Wife er det maleriet av Marinus Van Reymerswaele som er mest sett: 400 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 31% av kunstnerens visninger. Etterfølges av St Jerome og The Tax Collectors. Totalt 1800 besøk: 900 til kunstnersiden og 900 til maleriene. Opp 200% mellom Aug 2026 og Sep 2026. Beste måned: Jul 2026 med 1400 besøk. Sterk kontrast (Kontrast) er den foretrukne stilen: 62% av besøkene, 29% av katalogen.
Topp 7 malerier av Marinus Van Reymerswaele basert på antall visninger
Rangert etter antall besøk på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, ikke etter katalogscore. Rangering 1 er maleriet til Marinus Van Reymerswaele som folk åpner mest.
-
1
Money-Changer and his Wife, 1539
400 visninger · 30.8%
-
2
St Jerome, 1547
300 visninger · 23.1%
-
3
The Tax Collectors, 1540
200 visninger · 15.4%
-
4
The Tax Collectors
100 visninger · 7.7%
-
5
St Jerome
100 visninger · 7.7%
-
6
St. Jerome in His Study
100 visninger · 7.7%
-
7
Tax collector
100 visninger · 7.7%
Hva er den månedlige trafikken på Marinus Van Reymerswaele-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 800 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 200 |
Hva er den månedlige trafikken på maleriene til Marinus Van Reymerswaele?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger kjøpere blant maleriene til Marinus Van Reymerswaele?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tabellen
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Harmonisk | 27.3% | 54.5% |
| Elegant | 18.2% | 36.4% |
| Dramatisk intensitet | 36.4% | 9.1% |
| Inspirerende og visjonær | 9.1% | 0.0% |
| Mystisk | 9.1% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Ettertenksomt | 63.6% | 90.9% |
| Mysteriefylt | 9.1% | 9.1% |
| Alvorstung | 9.1% | 0.0% |
| Sjelelig oppløftende | 9.1% | 0.0% |
| Anspent | 9.1% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 58.8% | 46.2% |
| Myk skygge | 41.2% | 53.8% |
| Mild lysstyrke | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk balanse | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 11.8% | 0.0% |
| Subtile farger | 35.3% | 53.8% |
| Balansert mykhet | 52.9% | 46.2% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 17.6% | 0.0% |
| Balansert | 82.3% | 100.0% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 5.9% | 0.0% |
| Mild | 11.8% | 0.0% |
| Balansert | 17.6% | 7.7% |
| Sterk kontrast | 29.4% | 61.5% |
| Uttalelse | 35.3% | 30.8% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 0.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 17.6% | 7.7% |
| Balansert harmoni | 23.5% | 30.8% |
| Sterk fargeharmoni | 52.9% | 53.8% |
| Samstemt palett | 5.9% | 7.7% |
Hvordan presterer de mest populære maleriene til Marinus Van Reymerswaele måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tabellen
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Tax Collectors | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| St Jerome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| St Jerome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Money-Changer and his Wife | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 |
| The Calling of Matthew | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Tax Collectors | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two tax gatherers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Tax Collectors | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Two tax collectors | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Jerome in His Study | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er språkfordelingen for publikummet til Marinus Van Reymerswaele?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tabellen
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 100 | 100.0% |
Hvor mange daglige besøk har Marinus Van Reymerswaele, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tabellen
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 200 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 100 |
| Thu 1 Oct | 100 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 100 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 100 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
Etterspørsel etter spørsmål om Marinus Van Reymerswaele
Hva er det mest viste maleriet av Marinus Van Reymerswaele?
- Money-Changer and his Wife, med 400 visninger eller 31% av visningene. Den fullstendige listen går til rangering 7.
Hvor mange besøk får Marinus Van Reymerswaele på AllPaintingsStore.com?
- 1800 de siste tolv månedene (900 på kunstnersiden, 900 på maleriene).
Er det en stil hos Marinus Van Reymerswaele som besøkende foretrekker?
- Ja, Sterk kontrast (Kontrast): 62% av besøkene mot 29% av katalogen.