Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Mario Sironi på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Mario Sironi: kjøperens perspektiv
Kjøpere åpner Mannen og fjellen oftere enn noe annet maleri av Mario Sironi: 400 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 5% av det totale antallet. Deretter kommer Urban landscape og untitled (3970). Mario Sironi fikk 8600 besøk: 1600 på kunstnerprofilen og 7000 på maleriene. Trenden er positiv: 200% flere besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Den beste måneden var Jul 2026: 7700 besøk. Besøk per enhet: enheter (83%), telefoner (16%) og nettbrett (1%). Smaken er klar: Harmonisk (Stemning) står for 40% av de besøkte, men utgjør kun 0% av katalogen.
Mario Sironi: de 10 maleriene kjøpere ser på først
De 10 maleriene til Mario Sironi med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
Mannen og fjellen, 1930
400 visninger · 4.9%
-
2
Urban landscape, 1922
400 visninger · 4.9%
-
3
untitled (3970)
400 visninger · 4.9%
-
4
The student
300 visninger · 3.7%
-
5
The Cyclist, 1916
300 visninger · 3.7%
-
6
Urban Landscape, 1922
200 visninger · 2.5%
-
7
Urban landscape
200 visninger · 2.5%
-
8
Urban Landscape with Chimneys, 1921
200 visninger · 2.5%
-
9
Perifery
200 visninger · 2.5%
-
10
The end of a pirate of the twentieth century, 1918
200 visninger · 2.5%
Hvordan endrer besøkene på Mario Sironi-siden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 1000 | 6700 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 600 | 0 |
Hvordan endrer antall besøk på maleriene til Mario Sironi seg per måned?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke malerier av Mario Sironi samsvarer med hva kjøpere velger?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Klassisk | 50.0% | 40.0% |
| Harmonisk | 0.0% | 40.0% |
| Nostalgi preget | 0.0% | 20.0% |
| Kraftfull | 50.0% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Ettertenksomt | 50.0% | 90.0% |
| Dramatisk | 50.0% | 0.0% |
| Melankolsk | 0.0% | 10.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 24.0% | 11.1% |
| Myk skygge | 42.0% | 54.3% |
| Mild lysstyrke | 30.0% | 27.2% |
| Lyssterk balanse | 2.0% | 3.7% |
| Lyssterk | 2.0% | 3.7% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 40.0% | 44.4% |
| Subtile farger | 26.0% | 23.5% |
| Balansert mykhet | 26.0% | 22.2% |
| Tydelig fargepreg | 8.0% | 9.9% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 66.7% | 66.0% |
| Mørke toner | 18.5% | 18.9% |
| Nøytrale toner | 14.8% | 13.2% |
| Monokrom | 0.0% | 1.9% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 48.0% | 45.7% |
| Balansert | 38.0% | 45.7% |
| Klar og intens | 14.0% | 8.6% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 4.0% | 8.6% |
| Mild | 20.0% | 19.8% |
| Balansert | 20.0% | 7.4% |
| Sterk kontrast | 20.0% | 18.5% |
| Uttalelse | 36.0% | 45.7% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 18.0% | 21.0% |
| Mykt sammensatt palett | 12.0% | 8.6% |
| Balansert harmoni | 8.0% | 17.3% |
| Sterk fargeharmoni | 34.0% | 29.6% |
| Samstemt palett | 28.0% | 23.5% |
Hvilke malerier av Mario Sironi vekker mest interesse, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Il lavoratore | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Statues in Niches | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mannen og fjellen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| The Cloister | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bust of a young Boy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| View of | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Alpine Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The student | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Hvordan er enhetsfordelingen for Mario Sironi-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 7100 | 82.6% |
| telefoner | 1400 | 16.3% |
| nettbrett | 100 | 1.2% |
Hvilke språk bruker kjøperne av Mario Sironi når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Italian | 1200 | 66.7% |
| English | 200 | 11.1% |
| Greek | 100 | 5.6% |
| Japanese | 100 | 5.6% |
| Korean | 100 | 5.6% |
| Polish | 100 | 5.6% |
Hvor mange besøk per dag får Mario Sironi, og hva er det neste?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 23 Sep | 200 |
| Thu 24 Sep | 100 |
| Fri 25 Sep | 100 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 200 |
| Wed 30 Sep | 200 |
| Thu 1 Oct | 100 |
| Fri 2 Oct | 300 |
| Sat 3 Oct | 100 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 500 |
| Tue 6 Oct | 900 |
| Wed 7 Oct | 100 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 300 |
| Sat 10 Oct | 400 |
| Sun 11 Oct | 200 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 100 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 200 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 200 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 200 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 400 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 200 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 300 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 200 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 200 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 500 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 200 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 300 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 200 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 200 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 500 |
Om Mario Sironi på AllPaintingsStore.com
Hvilket maleri av Mario Sironi har flest visninger?
- Mannen og fjellen: 400 visninger, 5% av visningene. 10 malerier er rangert over.
Hvor stor er publikumsmassen til Mario Sironi?
- 8600 besøk de siste tolv månedene, 1600 på kunstnersiden og 7000 på maleriene.
Hvilke enheter bruker de besøkende hos Mario Sironi?
- Fordelingen av besøk er enheter (83%), telefoner (16%) og nettbrett (1%); enheter er mest vanlig med 83%.
Hvilken malestil av Mario Sironi tiltrekker seg kjøpere?
- Harmonisk (Stemning) malerier: 40% av de besøkte, 0% av katalogen.