Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Mattheus Verheyden på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Mattheus Verheyden: kjøperens perspektiv
Kjøpere åpner Portrait of Coenraad van Heemskerck, Count of the Holy Roman Empire, Lord of Achttienhoven and Den Bosch, Mattheus Verheyden, 1750 oftere enn noe annet maleri av Mattheus Verheyden: 200 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 50% av det totale antallet. Deretter kommer Portrait of François van Aerssen, Lord of Sommelsdijk, Vice-Admiral of Holland and West-Friesland, Mattheus Verheyden, 1728 og Portrait of Gerard Cornelis van Riebeeck, Mattheus Verheyden, 1755. Mattheus Verheyden fikk 600 besøk: 200 på kunstnerprofilen og 400 på maleriene. Den beste måneden var Jul 2026: 400 besøk. Smaken er klar: Dempet (Fargemetning) står for 75% av de besøkte, men utgjør kun 60% av katalogen.
Mattheus Verheyden: de 3 maleriene kjøpere ser på først
De 3 maleriene til Mattheus Verheyden med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
Portrait of Coenraad van Heemskerck, Count of the Holy Roman Empire, Lord of Achttienhoven and Den Bosch, Mattheus Verheyden, 1750, 1750
200 visninger · 50.0%
-
2
Portrait of François van Aerssen, Lord of Sommelsdijk, Vice-Admiral of Holland and West-Friesland, Mattheus Verheyden, 1728, 1728
100 visninger · 25.0%
-
3
Portrait of Gerard Cornelis van Riebeeck, Mattheus Verheyden, 1755, 1755
100 visninger · 25.0%
Hvordan endrer besøkene på Mattheus Verheyden-siden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 200 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
Hvordan endrer antall besøk på maleriene til Mattheus Verheyden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke malerier av Mattheus Verheyden samsvarer med hva kjøpere velger?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 100.0% | 100.0% |
| Myk skygge | 0.0% | 0.0% |
| Mild lysstyrke | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk balanse | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 60.0% | 75.0% |
| Subtile farger | 20.0% | 0.0% |
| Balansert mykhet | 20.0% | 25.0% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 100.0% | 100.0% |
| Balansert | 0.0% | 0.0% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 100.0% | 100.0% |
| Mild | 0.0% | 0.0% |
| Balansert | 0.0% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 0.0% | 0.0% |
| Uttalelse | 0.0% | 0.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 0.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 0.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 20.0% | 25.0% |
| Sterk fargeharmoni | 40.0% | 25.0% |
| Samstemt palett | 40.0% | 50.0% |
Hvilke malerier av Mattheus Verheyden vekker mest interesse, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of François van Ae… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of Coenraad van He… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Maria Hartmansdr de Custer(… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Willem Kettingh (d 1670). C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Gerard Cornelis… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker kjøperne av Mattheus Verheyden når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange besøk per dag får Mattheus Verheyden, og hva er det neste?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
Om Mattheus Verheyden på AllPaintingsStore.com
Hvilket maleri av Mattheus Verheyden har flest visninger?
- Portrait of Coenraad van Heemskerck, Count of the Holy Roman Empire, Lord of Achttienhoven and Den Bosch, Mattheus Verheyden, 1750: 200 visninger, 50% av visningene. 3 malerier er rangert over.
Hvor stor er publikumsmassen til Mattheus Verheyden?
- 600 besøk de siste tolv månedene, 200 på kunstnersiden og 400 på maleriene.
Hvilken malestil av Mattheus Verheyden tiltrekker seg kjøpere?
- Dempet (Fargemetning) malerier: 75% av de besøkte, 60% av katalogen.