Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Maurice Utrillo på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Maurice Utrillo: etterspørsel ved et øyekast
Det mest viste maleriet av Maurice Utrillo på AllPaintingsStore.com i løpet av tolv måneder er Pontoise, Rue De L'éperon and Rue De La Coutellerie: 700 visninger, noe som utgjør 2% av alle visninger for kunstneren. Neste på ønskelisten: The pink house in Montmartre og Sacre-Coeur. Maurice Utrillo har totalt 30800 besøk, med 4800 på kunstnersiden og 26000 på enkeltmalerier. Etterspørselen øker: antall besøk har vokst med 52% fra Aug 2026 til Sep 2026. Toppmåned: Jul 2026 med 23700 besøk. Kjøpere surfer på enheter (83%), telefoner (15%) og nettbrett (2%). Kjøpere har en preferanse for Melankolsk (Emosjonell tone): 37% av besøkene, mot 0% av kunstnerens katalog.
De 10 maleriene av Maurice Utrillo som kjøpere åpner mest
En etterspørselsrangering basert på faktiske besøk de siste tolv månedene på AllPaintingsStore.com: de 10 maleriene til Maurice Utrillo som ble sett mest, med de mest besøkte først.
-
1
Pontoise, Rue De L'éperon and Rue De La Coutellerie
700 visninger · 2.5%
-
2
The pink house in Montmartre
600 visninger · 2.1%
-
3
Sacre-Coeur
500 visninger · 1.8%
-
4
The Lapin Agile [Le Lapin Agile], 1913
400 visninger · 1.4%
-
5
Windmills of Montmartre
400 visninger · 1.4%
-
6
A Street in a Suburb of Paris, 1912
400 visninger · 1.4%
-
7
montmartre, 1930
400 visninger · 1.4%
-
8
le Maquis de Montmartre Sous la Neige
400 visninger · 1.4%
-
9
Rue du Chevalier de la Barre, Les coupoles du Sacré-Cœur et le clocher de Saint-Pierre de Montmartre
400 visninger · 1.4%
-
10
The House of Mimi Pinson in Montmartre
300 visninger · 1.1%
Hvor mye interesse får Maurice Utrillo hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se dataene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 200 | 1100 |
| Jul 2026 | 3000 | 20700 |
| Aug 2026 | 500 | 1800 |
| Sep 2026 | 1100 | 2400 |
Hvor ofte blir maleriene til Maurice Utrillo vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type malerier velger kjøpere av Maurice Utrillo?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se dataene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nostalgi preget | 100.0% | 60.0% |
| Eterisk | 0.0% | 23.3% |
| Seren | 0.0% | 16.7% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Melankolsk | 0.0% | 36.7% |
| Nostalgi preget av vemod | 100.0% | 30.0% |
| Ettertenksomt | 0.0% | 26.7% |
| Rolig | 0.0% | 6.7% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 16.0% | 8.2% |
| Myk skygge | 16.0% | 18.6% |
| Mild lysstyrke | 18.0% | 36.4% |
| Lyssterk balanse | 42.0% | 30.4% |
| Lyssterk | 8.0% | 6.4% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 34.0% | 38.9% |
| Subtile farger | 42.0% | 36.4% |
| Balansert mykhet | 18.0% | 19.6% |
| Tydelig fargepreg | 6.0% | 5.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 75.0% | 60.4% |
| Jordnær | 15.6% | 35.3% |
| Naturtoner | 9.4% | 2.1% |
| Mørke toner | 0.0% | 1.1% |
| Pastellfarger | 0.0% | 1.1% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 32.0% | 30.0% |
| Balansert | 48.0% | 56.1% |
| Klar og intens | 20.0% | 13.9% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 6.0% | 3.2% |
| Mild | 20.0% | 17.9% |
| Balansert | 14.0% | 13.6% |
| Sterk kontrast | 30.0% | 32.9% |
| Uttalelse | 30.0% | 32.5% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 26.0% | 26.1% |
| Mykt sammensatt palett | 12.0% | 11.4% |
| Balansert harmoni | 18.0% | 15.4% |
| Sterk fargeharmoni | 36.0% | 38.9% |
| Samstemt palett | 8.0% | 8.2% |
Hvilke malerier av Maurice Utrillo er mest etterspurt, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se dataene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Lapin Agile [Le Lapin A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| La Butte Pinson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| place pigalle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Windmills of Montmartre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 0 |
| Custine street near Montmar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| The Bridges of Toulouse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Montmartre (Le Moulin De La… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Rue du Chevalier de la Barr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 |
| Near Montmagny | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pontoise, Rue De L'éperon a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 200 | 0 |
Hvilke enheter bruker kjøpere for å se på Maurice Utrillo?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Se dataene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 25500 | 82.8% |
| telefoner | 4600 | 14.9% |
| nettbrett | 700 | 2.3% |
Hvilke språk bruker kjøpere av Maurice Utrillo når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se dataene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| German | 400 | 17.4% |
| French | 400 | 17.4% |
| Bulgarian | 300 | 13.0% |
| Georgian | 200 | 8.7% |
| Russian | 200 | 8.7% |
| Ukrainian | 200 | 8.7% |
| Czech | 100 | 4.3% |
| Italian | 100 | 4.3% |
| Japanese | 100 | 4.3% |
| Polish | 100 | 4.3% |
Hvor mange daglige besøk har Maurice Utrillo, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se dataene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 23 Sep | 100 |
| Thu 24 Sep | 300 |
| Fri 25 Sep | 400 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 300 |
| Mon 28 Sep | 100 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 400 |
| Sat 3 Oct | 100 |
| Sun 4 Oct | 300 |
| Mon 5 Oct | 100 |
| Tue 6 Oct | 700 |
| Wed 7 Oct | 300 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 200 |
| Sat 10 Oct | 600 |
| Sun 11 Oct | 300 |
| Mon 12 Oct | 300 |
| Tue 13 Oct | 200 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 200 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 500 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 300 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 400 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 200 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 400 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 200 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 200 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 500 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 400 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 500 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 300 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 500 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 200 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 200 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 600 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 400 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 500 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 300 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 500 |
Maurice Utrillo: vanlige spørsmål
Hvilke malerier av Maurice Utrillo er mest etterspurt?
- Pontoise, Rue De L'éperon and Rue De La Coutellerie leder med 700 besøk (2% av visningene til Maurice Utrillo). Rangeringen ovenfor viser de 10 øverste.
Hvor stor interesse er det for Maurice Utrillo?
- 30800 besøk de siste tolv månedene: 4800 på kunstnersiden og 26000 på individuelle malerier.
Hvilke enheter bruker kjøpere for å se på Maurice Utrillo?
- Kjøpere surfer på enheter (83%), telefoner (15%) og nettbrett (2%); enheter står for 83% av besøkene.
Hvilken type malerier av Maurice Utrillo foretrekker kjøpere?
- Melankolsk (Emosjonell tone): 37% av besøkene for 0% av katalogen.