Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Nathan Oliveira på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Nathan Oliveira: kjøperens perspektiv
Kjøpere åpner Running Dog oftere enn noe annet maleri av Nathan Oliveira: 200 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 12% av det totale antallet. Deretter kommer White Faced Owl II og Site with Blue and White. Nathan Oliveira fikk 2200 besøk: 800 på kunstnerprofilen og 1400 på maleriene. Momentum avtok: 100% færre besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Den beste måneden var Aug 2026: 1500 besøk. Smaken er klar: Mørke toner (Fargepalett) står for 47% av de besøkte, men utgjør kun 25% av katalogen.
Nathan Oliveira: de 10 maleriene kjøpere ser på først
De 10 maleriene til Nathan Oliveira med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
Running Dog, 1961
200 visninger · 12.5%
-
2
White Faced Owl II, 1964
200 visninger · 12.5%
-
3
Site with Blue and White, 1978
200 visninger · 12.5%
-
4
Man with a Hat, Cane and Glove, 1961
100 visninger · 6.2%
-
5
Nineteen Twenty Nine, 1961
100 visninger · 6.2%
-
6
Professor Hassel Smith Takes To Trottin, 1961
100 visninger · 6.2%
-
7
Untitled (New Mexican Site), from the portfolio Revisited, 1995
100 visninger · 6.2%
-
8
Conversation, 1961
100 visninger · 6.2%
-
9
Seated Man with Dog, 1957
100 visninger · 6.2%
-
10
Untitled (Ryan 21), from the portfolio Revisited, 1995
100 visninger · 6.2%
Hvordan endrer besøkene på Nathan Oliveira-siden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 0 | 600 |
| Aug 2026 | 800 | 700 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hvordan endrer antall besøk på maleriene til Nathan Oliveira seg per måned?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke malerier av Nathan Oliveira samsvarer med hva kjøpere velger?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 46.9% | 37.5% |
| Myk skygge | 15.6% | 18.8% |
| Mild lysstyrke | 25.0% | 25.0% |
| Lyssterk balanse | 3.1% | 6.2% |
| Lyssterk | 9.4% | 12.5% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 59.4% | 25.0% |
| Subtile farger | 15.6% | 31.2% |
| Balansert mykhet | 9.4% | 12.5% |
| Tydelig fargepreg | 15.6% | 31.2% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 45.8% | 26.7% |
| Mørke toner | 25.0% | 46.7% |
| Nøytrale toner | 20.8% | 26.7% |
| Monokrom | 8.3% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 56.2% | 37.5% |
| Balansert | 31.2% | 43.8% |
| Klar og intens | 12.5% | 18.8% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 28.1% | 6.2% |
| Mild | 21.9% | 31.2% |
| Balansert | 12.5% | 31.2% |
| Sterk kontrast | 12.5% | 6.2% |
| Uttalelse | 25.0% | 25.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 12.5% | 12.5% |
| Mykt sammensatt palett | 9.4% | 12.5% |
| Balansert harmoni | 12.5% | 6.2% |
| Sterk fargeharmoni | 37.5% | 37.5% |
| Samstemt palett | 28.1% | 31.2% |
Hvilke malerier av Nathan Oliveira vekker mest interesse, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rabbit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man with a Hat, Cane and Gl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Nineteen Twenty Nine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Untitled (Interior Site rus… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edgar Allan Poe VII, from t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edgar Allan Poe VI, from th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edgar Allan Poe V, from the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edgar Allan Poe IV, from th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edgar Allan Poe II, from th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Edgar Allan Poe I, from the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker kjøperne av Nathan Oliveira når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange besøk per dag får Nathan Oliveira, og hva er det neste?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Mon 21 Sep | 0 |
| Tue 22 Sep | 0 |
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 200 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 100 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 300 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 400 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 200 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 400 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 200 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
Om Nathan Oliveira på AllPaintingsStore.com
Hvilket maleri av Nathan Oliveira har flest visninger?
- Running Dog: 200 visninger, 12% av visningene. 10 malerier er rangert over.
Hvor stor er publikumsmassen til Nathan Oliveira?
- 2200 besøk de siste tolv månedene, 800 på kunstnersiden og 1400 på maleriene.
Hvilken malestil av Nathan Oliveira tiltrekker seg kjøpere?
- Mørke toner (Fargepalett) malerier: 47% av de besøkte, 25% av katalogen.