Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Norman Rockwell på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Norman Rockwell: kjøperens perspektiv
Kjøpere åpner Frihet fra behov oftere enn noe annet maleri av Norman Rockwell: 18700 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 44% av det totale antallet. Deretter kommer Girl with black eye og April Fool Girl with Shopkeeper. Norman Rockwell fikk 43600 besøk: 14500 på kunstnerprofilen og 29100 på maleriene. Momentum avtok: 31% færre besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Den beste måneden var Jul 2026: 21500 besøk. De surfer på Japanese (41%), Korean (9%) og Arabic (6%). De kommer fra Japan (39%), Germany (10%) og France (10%). Besøk per enhet: enheter (49%), telefoner (44%) og nettbrett (7%). Smaken er klar: Trøstende og trygg (Emosjonell tone) står for 77% av de besøkte, men utgjør kun 0% av katalogen.
Norman Rockwell: de 10 maleriene kjøpere ser på først
De 10 maleriene til Norman Rockwell med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
Frihet fra behov
18700 visninger · 43.6%
-
2
Girl with black eye
1800 visninger · 4.2%
-
3
April Fool Girl with Shopkeeper, 1948
1400 visninger · 3.3%
-
4
The Runaway, 1958
1200 visninger · 2.8%
-
5
breaking home ties
1200 visninger · 2.8%
-
6
breaking home ties
800 visninger · 1.9%
-
7
Boy in A dining Car
700 visninger · 1.6%
-
8
Bokorm, 1926
600 visninger · 1.4%
-
9
The problem we all live with, 1964
500 visninger · 1.2%
-
10
The watchmaker of Switzerland
500 visninger · 1.2%
Hvordan endrer besøkene på Norman Rockwell-siden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 700 |
| Jul 2026 | 4100 | 17400 |
| Aug 2026 | 1900 | 10700 |
| Sep 2026 | 8400 | 300 |
Hvordan endrer antall besøk på maleriene til Norman Rockwell seg per måned?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke malerier av Norman Rockwell samsvarer med hva kjøpere velger?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nostalgi preget | 100.0% | 94.7% |
| Harmonisk | 0.0% | 3.6% |
| Drømmende og romantisk | 0.0% | 1.6% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Trøstende og trygg | 0.0% | 77.3% |
| Nostalgi preget av vemod | 100.0% | 13.0% |
| Ettertenksomt | 0.0% | 6.1% |
| Lystig | 0.0% | 3.6% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 4.0% | 1.2% |
| Myk skygge | 10.0% | 8.4% |
| Mild lysstyrke | 16.0% | 65.7% |
| Lyssterk balanse | 36.0% | 15.2% |
| Lyssterk | 34.0% | 9.6% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 38.0% | 10.3% |
| Subtile farger | 20.0% | 58.3% |
| Balansert mykhet | 32.0% | 16.6% |
| Tydelig fargepreg | 10.0% | 13.1% |
| Livlig farge | 0.0% | 1.9% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 59.6% | 67.7% |
| Jordnær | 25.5% | 20.9% |
| Mørke toner | 4.3% | 7.0% |
| Pastellfarger | 10.6% | 2.7% |
| Solnedgang | 0.0% | 1.0% |
| Metalliske toner | 0.0% | 0.7% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 34.0% | 6.8% |
| Balansert | 48.0% | 76.0% |
| Klar og intens | 18.0% | 17.2% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 1.2% |
| Mild | 6.0% | 3.3% |
| Balansert | 6.0% | 5.8% |
| Sterk kontrast | 12.0% | 10.3% |
| Uttalelse | 76.0% | 79.5% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 28.0% | 3.5% |
| Mykt sammensatt palett | 14.0% | 9.3% |
| Balansert harmoni | 20.0% | 12.8% |
| Sterk fargeharmoni | 32.0% | 72.5% |
| Samstemt palett | 6.0% | 1.9% |
Hvilke malerier av Norman Rockwell vekker mest interesse, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Frihet fra behov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4500 | 6800 | 100 |
| April Fool Girl with Shopke… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 200 | 0 |
| Christmas Homecoming | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| Trumpet Practice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Lagre friheten til å prakti… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| War News | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Man seated by a Radiator | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Thanksgiving Mother and Son… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Boy in A dining Car | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| Spring Tonic | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
Hvordan er enhetsfordelingen for Norman Rockwell-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 21200 | 48.6% |
| telefoner | 19300 | 44.3% |
| nettbrett | 3100 | 7.1% |
Hvilke språk bruker kjøperne av Norman Rockwell når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Japanese | 3300 | 41.2% |
| Korean | 700 | 8.8% |
| Arabic | 500 | 6.2% |
| German | 400 | 5.0% |
| French | 400 | 5.0% |
| Greek | 300 | 3.8% |
| English | 300 | 3.8% |
| Lithuanian | 300 | 3.8% |
| Polish | 300 | 3.8% |
| Serbian | 300 | 3.8% |
Hvor mange besøk per dag får Norman Rockwell, og hva er det neste?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 24 Sep | 1200 |
| Fri 25 Sep | 500 |
| Sat 26 Sep | 1100 |
| Sun 27 Sep | 900 |
| Mon 28 Sep | 500 |
| Tue 29 Sep | 700 |
| Wed 30 Sep | 900 |
| Thu 1 Oct | 1000 |
| Fri 2 Oct | 1000 |
| Sat 3 Oct | 400 |
| Sun 4 Oct | 900 |
| Mon 5 Oct | 900 |
| Tue 6 Oct | 500 |
| Wed 7 Oct | 600 |
| Thu 8 Oct | 800 |
| Fri 9 Oct | 900 |
| Sat 10 Oct | 1000 |
| Sun 11 Oct | 1900 |
| Mon 12 Oct | 1000 |
| Tue 13 Oct | 700 |
| Wed 14 Oct | 800 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 1300 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 1000 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 1100 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 1600 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 1000 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 800 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 1000 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 1300 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 1100 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 1100 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 1700 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 1100 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 800 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 1000 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 1400 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 1100 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 1200 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 1700 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 1100 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 900 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 1100 |
Om Norman Rockwell på AllPaintingsStore.com
Hvilket maleri av Norman Rockwell har flest visninger?
- Frihet fra behov: 18700 visninger, 44% av visningene. 10 malerier er rangert over.
Hvor stor er publikumsmassen til Norman Rockwell?
- 43600 besøk de siste tolv månedene, 14500 på kunstnersiden og 29100 på maleriene.
Hvilke enheter bruker de besøkende hos Norman Rockwell?
- Fordelingen av besøk er enheter (49%), telefoner (44%) og nettbrett (7%); enheter er mest vanlig med 49%.
På hvilke språk leser kjøpere om Norman Rockwell?
- På Japanese (41%), Korean (9%) og Arabic (6%). Japanese: 41%.
Hvilken malestil av Norman Rockwell tiltrekker seg kjøpere?
- Trøstende og trygg (Emosjonell tone) malerier: 77% av de besøkte, 0% av katalogen.