Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Norman Whitla på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Norman Whitla: etterspørsel ved et øyekast
Det mest viste maleriet av Norman Whitla på AllPaintingsStore.com i løpet av tolv måneder er SS 'Greenisland': 200 visninger, noe som utgjør 15% av alle visninger for kunstneren. Neste på ønskelisten: Bangor Bay og Downpatrick Loop Platform. Norman Whitla har totalt 500 besøk, med 400 på kunstnersiden og 100 på enkeltmalerier. Etterspørselen avtok: antall besøk falt 50% fra Aug 2026 til Sep 2026. Toppmåned: Jul 2026 med 200 besøk. Kjøpere har en preferanse for Sterk fargeharmoni (Fargeharmoni): 31% av besøkene, mot 20% av kunstnerens katalog.
De 10 maleriene av Norman Whitla som kjøpere åpner mest
En etterspørselsrangering basert på faktiske besøk de siste tolv månedene på AllPaintingsStore.com: de 10 maleriene til Norman Whitla som ble sett mest, med de mest besøkte først.
-
1
SS 'Greenisland', 1994
200 visninger · 15.4%
-
2
Bangor Bay, 1994
100 visninger · 7.7%
-
3
Downpatrick Loop Platform, 1992
100 visninger · 7.7%
-
4
John Milligan and the Sirocco Works with a Boat in the Harbour
100 visninger · 7.7%
-
5
Clipper and Steamboat at Sea
100 visninger · 7.7%
-
6
Albert Clock
100 visninger · 7.7%
-
7
City Hall
100 visninger · 7.7%
-
8
P O Ferry and Chaine Memorial Tower
100 visninger · 7.7%
-
9
Passenger Train Crossing a Bridge at Dundrum, 1992
100 visninger · 7.7%
-
10
Newcastle Station, County Down, 1992
100 visninger · 7.7%
Hvor mye interesse får Norman Whitla hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se dataene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 0 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Hvor ofte blir maleriene til Norman Whitla vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type malerier velger kjøpere av Norman Whitla?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se dataene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 0.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 6.7% | 0.0% |
| Mild lysstyrke | 13.3% | 15.4% |
| Lyssterk balanse | 40.0% | 38.5% |
| Lyssterk | 40.0% | 46.2% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 93.3% | 92.3% |
| Subtile farger | 6.7% | 7.7% |
| Balansert mykhet | 0.0% | 0.0% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 73.3% | 76.9% |
| Balansert | 26.7% | 23.1% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 6.7% | 7.7% |
| Mild | 13.3% | 15.4% |
| Balansert | 13.3% | 7.7% |
| Sterk kontrast | 40.0% | 46.2% |
| Uttalelse | 26.7% | 23.1% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 13.3% | 15.4% |
| Mykt sammensatt palett | 33.3% | 30.8% |
| Balansert harmoni | 33.3% | 23.1% |
| Sterk fargeharmoni | 20.0% | 30.8% |
| Samstemt palett | 0.0% | 0.0% |
Hvilke malerier av Norman Whitla er mest etterspurt, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se dataene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Downpatrick Loop Platform | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Great Northern Railway Loco… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Helen's Bay Station | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Albert Clock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SS 'Greenisland' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| City Hall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Clipper and Steamboat at Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| P O Ferry and Chaine Memori… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bangor Bay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Milligan and the Siroc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker kjøpere av Norman Whitla når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se dataene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 100 | 100.0% |
Hvor mange daglige besøk har Norman Whitla, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se dataene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Mon 21 Sep | 0 |
| Tue 22 Sep | 0 |
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 100 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 200 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 200 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
Norman Whitla: vanlige spørsmål
Hvilke malerier av Norman Whitla er mest etterspurt?
- SS 'Greenisland' leder med 200 besøk (15% av visningene til Norman Whitla). Rangeringen ovenfor viser de 10 øverste.
Hvor stor interesse er det for Norman Whitla?
- 500 besøk de siste tolv månedene: 400 på kunstnersiden og 100 på individuelle malerier.
Hvilken type malerier av Norman Whitla foretrekker kjøpere?
- Sterk fargeharmoni (Fargeharmoni): 31% av besøkene for 20% av katalogen.