Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Pál Szinyei Merse på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Pál Szinyei Merse: etterspørsel ved et øyekast
Det mest viste maleriet av Pál Szinyei Merse på AllPaintingsStore.com i løpet av tolv måneder er Lady in Violet: 500 visninger, noe som utgjør 22% av alle visninger for kunstneren. Neste på ønskelisten: Mare azzuro og Faun and Nymph. Pál Szinyei Merse har totalt 3000 besøk, med 900 på kunstnersiden og 2100 på enkeltmalerier. Toppmåned: Jul 2026 med 2100 besøk. Kjøpere surfer på enheter (80%), telefoner (13%) og nettbrett (7%). Kjøpere har en preferanse for Uttalelse (Kontrast): 70% av besøkene, mot 53% av kunstnerens katalog.
De 10 maleriene av Pál Szinyei Merse som kjøpere åpner mest
En etterspørselsrangering basert på faktiske besøk de siste tolv månedene på AllPaintingsStore.com: de 10 maleriene til Pál Szinyei Merse som ble sett mest, med de mest besøkte først.
-
1
Lady in Violet, 1874
500 visninger · 21.7%
-
2
Mare azzuro, 1902
300 visninger · 13.0%
-
3
Faun and Nymph
300 visninger · 13.0%
-
4
Blooming Apple Trees, 1902
200 visninger · 8.7%
-
5
Picnic in May, 1873
200 visninger · 8.7%
-
6
Oculi -
200 visninger · 8.7%
-
7
Clothes Drying, 1869
100 visninger · 4.3%
-
8
Lady in Violet, 1874
100 visninger · 4.3%
-
9
Portrait of the Artist's Wife, 1880
100 visninger · 4.3%
-
10
Melting Snow, 1885
100 visninger · 4.3%
Hvor mye interesse får Pál Szinyei Merse hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se dataene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 600 | 1500 |
| Aug 2026 | 0 | 400 |
| Sep 2026 | 200 | 200 |
Hvor ofte blir maleriene til Pál Szinyei Merse vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type malerier velger kjøpere av Pál Szinyei Merse?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se dataene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 13.9% | 4.3% |
| Myk skygge | 50.0% | 56.5% |
| Mild lysstyrke | 33.3% | 39.1% |
| Lyssterk balanse | 2.8% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 33.3% | 47.8% |
| Subtile farger | 30.6% | 26.1% |
| Balansert mykhet | 33.3% | 26.1% |
| Tydelig fargepreg | 2.8% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 87.0% | 100.0% |
| Mørke toner | 8.7% | 0.0% |
| Nøytrale toner | 4.3% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 36.1% | 47.8% |
| Balansert | 58.3% | 52.2% |
| Klar og intens | 5.6% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 8.3% | 0.0% |
| Mild | 2.8% | 4.3% |
| Balansert | 13.9% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 22.2% | 26.1% |
| Uttalelse | 52.8% | 69.6% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 25.0% | 39.1% |
| Mykt sammensatt palett | 25.0% | 30.4% |
| Balansert harmoni | 27.8% | 17.4% |
| Sterk fargeharmoni | 22.2% | 13.0% |
| Samstemt palett | 0.0% | 0.0% |
Hvilke malerier av Pál Szinyei Merse er mest etterspurt, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se dataene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of the Artist's Wi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Guelder rose | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mallows | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blooming Apple Trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Picnic in May | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| Lady in Violet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Melting Snow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Artist's Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lovers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mare azzuro | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
Hvilke enheter bruker kjøpere for å se på Pál Szinyei Merse?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Se dataene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 2400 | 80.0% |
| telefoner | 400 | 13.3% |
| nettbrett | 200 | 6.7% |
Hvilke språk bruker kjøpere av Pál Szinyei Merse når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se dataene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| German | 100 | 50.0% |
| French | 100 | 50.0% |
Hvor mange daglige besøk har Pál Szinyei Merse, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se dataene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Mon 21 Sep | 0 |
| Tue 22 Sep | 0 |
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 100 |
| Thu 1 Oct | 100 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 100 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
Pál Szinyei Merse: vanlige spørsmål
Hvilke malerier av Pál Szinyei Merse er mest etterspurt?
- Lady in Violet leder med 500 besøk (22% av visningene til Pál Szinyei Merse). Rangeringen ovenfor viser de 10 øverste.
Hvor stor interesse er det for Pál Szinyei Merse?
- 3000 besøk de siste tolv månedene: 900 på kunstnersiden og 2100 på individuelle malerier.
Hvilke enheter bruker kjøpere for å se på Pál Szinyei Merse?
- Kjøpere surfer på enheter (80%), telefoner (13%) og nettbrett (7%); enheter står for 80% av besøkene.
Hvilken type malerier av Pál Szinyei Merse foretrekker kjøpere?
- Uttalelse (Kontrast): 70% av besøkene for 53% av katalogen.