Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Paolo Uccello på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Paolo Uccello: kjøperens perspektiv
Kjøpere åpner Slaget ved San Romano oftere enn noe annet maleri av Paolo Uccello: 9200 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 17% av det totale antallet. Deretter kommer St George og dragen og Slaget ved San Romano - Kontraktangrepet av Mich. Paolo Uccello fikk 64200 besøk: 14000 på kunstnerprofilen og 50200 på maleriene. Trenden er positiv: 5% flere besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Den beste måneden var Jul 2026: 39100 besøk. De surfer på English (50%), Spanish (10%) og Russian (8%). Besøk per enhet: enheter (66%), telefoner (31%) og nettbrett (3%). Smaken er klar: Dramatisk (Emosjonell tone) står for 46% av de besøkte, men utgjør kun 10% av katalogen.
Paolo Uccello: de 10 maleriene kjøpere ser på først
De 10 maleriene til Paolo Uccello med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
Slaget ved San Romano, 1456
9200 visninger · 16.8%
-
2
St George og dragen, 1456
5700 visninger · 10.4%
-
3
Slaget ved San Romano - Kontraktangrepet av Mich, 1456
4800 visninger · 8.8%
-
4
Battle of San Romano (Battaglia di San Romano)
1500 visninger · 2.7%
-
5
Elisavhetsbildningen, 1437
1200 visninger · 2.2%
-
6
Æreklighetens Ådablikk, 1463
1200 visninger · 2.2%
-
7
Miracle of the Desecrated Host (Scene 1), 1465
1100 visninger · 2.0%
-
8
St George and the Dragon
1100 visninger · 2.0%
-
9
Creation of Adam, 1432
900 visninger · 1.6%
-
10
Bernardino della Ciarda Thrown Off His Horse, 1450
800 visninger · 1.5%
Hvordan endrer besøkene på Paolo Uccello-siden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 200 | 1500 |
| Jul 2026 | 5300 | 33800 |
| Aug 2026 | 3500 | 7900 |
| Sep 2026 | 5000 | 7000 |
Hvordan endrer antall besøk på maleriene til Paolo Uccello seg per måned?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke malerier av Paolo Uccello samsvarer med hva kjøpere velger?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 28.3% | 54.4% |
| Elegant | 34.8% | 20.5% |
| Seren | 13.0% | 12.7% |
| Mystisk | 2.2% | 4.8% |
| Harmonisk | 10.9% | 3.5% |
| Eterisk | 4.3% | 2.2% |
| Klassisk | 4.3% | 0.6% |
| Jordnære toner | 2.2% | 0.6% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk | 10.4% | 45.7% |
| Rolig | 20.8% | 15.9% |
| Ettertenksomt | 20.8% | 13.9% |
| Sjelelig oppløftende | 20.8% | 5.7% |
| Kraftfullt | 12.5% | 5.7% |
| Mysteriefylt | 6.2% | 4.1% |
| Nostalgi preget av vemod | 4.2% | 3.1% |
| Melankolsk | 0.0% | 3.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 12.0% | 37.0% |
| Myk skygge | 34.0% | 34.1% |
| Mild lysstyrke | 38.0% | 18.6% |
| Lyssterk balanse | 16.0% | 9.7% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.5% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 10.0% | 7.3% |
| Subtile farger | 16.0% | 50.0% |
| Balansert mykhet | 48.0% | 30.3% |
| Tydelig fargepreg | 22.0% | 11.9% |
| Livlig farge | 4.0% | 0.5% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 62.2% | 75.5% |
| Mørke toner | 24.4% | 12.8% |
| Nøytrale toner | 8.9% | 10.4% |
| Varme toner | 2.2% | 0.8% |
| Monokrom | 2.2% | 0.4% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 10.0% | 8.9% |
| Balansert | 60.0% | 76.1% |
| Klar og intens | 30.0% | 15.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 12.0% | 4.0% |
| Mild | 18.0% | 22.8% |
| Balansert | 18.0% | 9.1% |
| Sterk kontrast | 32.0% | 40.3% |
| Uttalelse | 20.0% | 23.7% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 6.0% | 4.4% |
| Mykt sammensatt palett | 2.0% | 17.0% |
| Balansert harmoni | 18.0% | 6.4% |
| Sterk fargeharmoni | 52.0% | 62.0% |
| Samstemt palett | 22.0% | 10.2% |
Hvilke malerier av Paolo Uccello vekker mest interesse, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Slaget ved San Romano | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5400 | 2300 | 900 |
| Slaget ved San Romano - Kon… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 1600 | 1400 | 1200 |
| St George og dragen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3400 | 800 | 900 |
| The Hunt in the Forest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| Scener fra de hellige eremi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| St George and the Dragon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 400 | 500 |
| Klokke med Ansiktene til Pr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 100 | 0 |
| Micheletto da Cotignola eng… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 200 | 0 |
| Birth Of The Virgin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 |
| Bernardino della Ciarda Thr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 300 | 100 |
Hvordan er enhetsfordelingen for Paolo Uccello-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 42100 | 65.6% |
| telefoner | 20100 | 31.3% |
| nettbrett | 2000 | 3.1% |
Hvilke språk bruker kjøperne av Paolo Uccello når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 2600 | 50.0% |
| Spanish | 500 | 9.6% |
| Russian | 400 | 7.7% |
| Portuguese | 300 | 5.8% |
| Bulgarian | 200 | 3.8% |
| Croatian | 200 | 3.8% |
| Arabic | 100 | 1.9% |
| Czech | 100 | 1.9% |
| Estonian | 100 | 1.9% |
| Hungarian | 100 | 1.9% |
Hvor mange besøk per dag får Paolo Uccello, og hva er det neste?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Tue 22 Sep | 800 |
| Wed 23 Sep | 600 |
| Thu 24 Sep | 600 |
| Fri 25 Sep | 600 |
| Sat 26 Sep | 600 |
| Sun 27 Sep | 1000 |
| Mon 28 Sep | 400 |
| Tue 29 Sep | 800 |
| Wed 30 Sep | 200 |
| Thu 1 Oct | 1100 |
| Fri 2 Oct | 1300 |
| Sat 3 Oct | 200 |
| Sun 4 Oct | 600 |
| Mon 5 Oct | 500 |
| Tue 6 Oct | 600 |
| Wed 7 Oct | 800 |
| Thu 8 Oct | 300 |
| Fri 9 Oct | 300 |
| Sat 10 Oct | 400 |
| Sun 11 Oct | 400 |
| Mon 12 Oct | 1500 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 700 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 500 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 600 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 700 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 400 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 600 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 700 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 700 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 500 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 600 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 700 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 400 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 600 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 700 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 600 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 500 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 600 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 600 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 400 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 600 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 700 |
Om Paolo Uccello på AllPaintingsStore.com
Hvilket maleri av Paolo Uccello har flest visninger?
- Slaget ved San Romano: 9200 visninger, 17% av visningene. 10 malerier er rangert over.
Hvor stor er publikumsmassen til Paolo Uccello?
- 64200 besøk de siste tolv månedene, 14000 på kunstnersiden og 50200 på maleriene.
Hvilke enheter bruker de besøkende hos Paolo Uccello?
- Fordelingen av besøk er enheter (66%), telefoner (31%) og nettbrett (3%); enheter er mest vanlig med 66%.
På hvilke språk leser kjøpere om Paolo Uccello?
- På English (50%), Spanish (10%) og Russian (8%). English: 50%.
Hvilken malestil av Paolo Uccello tiltrekker seg kjøpere?
- Dramatisk (Emosjonell tone) malerier: 46% av de besøkte, 10% av katalogen.