Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Paul Delvaux på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Paul Delvaux: etterspørsel ved et øyekast
Det mest viste maleriet av Paul Delvaux på AllPaintingsStore.com i løpet av tolv måneder er A SirenIn Full Moonlight: 4800 visninger, noe som utgjør 13% av alle visninger for kunstneren. Neste på ønskelisten: Den sove Venus og Nattåtgång. Paul Delvaux har totalt 29100 besøk, med 6300 på kunstnersiden og 22800 på enkeltmalerier. Etterspørselen avtok: antall besøk falt 12% fra Aug 2026 til Sep 2026. Toppmåned: Jul 2026 med 17000 besøk. Kjøpere surfer på French (51%), English (11%) og Dutch (9%). Interessen kommer hovedsakelig fra Belgium (77%), South Korea (6%) og Austria (3%). Kjøpere surfer på enheter (76%), telefoner (21%) og nettbrett (4%). Kjøpere har en preferanse for Jordnær (Fargepalett): 70% av besøkene, mot 43% av kunstnerens katalog.
De 10 maleriene av Paul Delvaux som kjøpere åpner mest
En etterspørselsrangering basert på faktiske besøk de siste tolv månedene på AllPaintingsStore.com: de 10 maleriene til Paul Delvaux som ble sett mest, med de mest besøkte først.
-
1
A SirenIn Full Moonlight
4800 visninger · 12.9%
-
2
Den sove Venus, 1944
3200 visninger · 8.6%
-
3
Nattåtgång, 1947
2500 visninger · 6.7%
-
4
Den sovande Venus, 1943
1600 visninger · 4.3%
-
5
Chrysis, 1967
900 visninger · 2.4%
-
6
Skeletons in an office, 1944
900 visninger · 2.4%
-
7
Nodes Rose, 1937
700 visninger · 1.9%
-
8
The Blue Curtain
700 visninger · 1.9%
-
9
Tribute to Jules Verne, 1971
600 visninger · 1.6%
-
10
Lamp, 1945
600 visninger · 1.6%
Hvor mye interesse får Paul Delvaux hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se dataene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 700 |
| Jul 2026 | 1800 | 15200 |
| Aug 2026 | 600 | 5400 |
| Sep 2026 | 3800 | 1500 |
Hvor ofte blir maleriene til Paul Delvaux vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type malerier velger kjøpere av Paul Delvaux?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se dataene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Eterisk | 40.0% | 45.0% |
| Mystisk | 40.0% | 43.9% |
| Dramatisk intensitet | 10.0% | 7.2% |
| Drømmende og romantisk | 0.0% | 2.8% |
| Elegant | 10.0% | 1.1% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mysteriefylt | 88.9% | 63.7% |
| Melankolsk | 11.1% | 35.2% |
| Ettertenksomt | 0.0% | 1.1% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 28.0% | 52.5% |
| Myk skygge | 24.0% | 23.9% |
| Mild lysstyrke | 36.0% | 16.9% |
| Lyssterk balanse | 8.0% | 6.4% |
| Lyssterk | 4.0% | 0.3% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 46.0% | 49.9% |
| Subtile farger | 30.0% | 23.6% |
| Balansert mykhet | 16.0% | 18.2% |
| Tydelig fargepreg | 8.0% | 7.8% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.5% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 42.9% | 70.0% |
| Nøytrale toner | 42.9% | 17.1% |
| Mørke toner | 14.3% | 12.9% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 56.0% | 62.5% |
| Balansert | 30.0% | 26.0% |
| Klar og intens | 14.0% | 11.5% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 4.0% | 0.8% |
| Mild | 4.0% | 15.3% |
| Balansert | 2.0% | 18.0% |
| Sterk kontrast | 16.0% | 10.2% |
| Uttalelse | 74.0% | 55.8% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 28.0% | 33.5% |
| Mykt sammensatt palett | 16.0% | 12.1% |
| Balansert harmoni | 16.0% | 16.6% |
| Sterk fargeharmoni | 14.0% | 28.9% |
| Samstemt palett | 26.0% | 8.8% |
Hvilke malerier av Paul Delvaux er mest etterspurt, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se dataene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Den sove Venus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1400 | 0 | 0 |
| Nattåtgång | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 900 | 400 | 0 |
| Den sovande Venus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 |
| Nodes Rose | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 100 | 0 |
| Pygmallion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Awakening of the forest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| Dawn of the Town | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Canape Vert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| The Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| For the Brussels Luxembourg… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke enheter bruker kjøpere for å se på Paul Delvaux?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Se dataene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 22000 | 75.6% |
| telefoner | 6000 | 20.6% |
| nettbrett | 1100 | 3.8% |
Hvilke språk bruker kjøpere av Paul Delvaux når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se dataene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| French | 2900 | 50.9% |
| English | 600 | 10.5% |
| Dutch | 500 | 8.8% |
| Korean | 400 | 7.0% |
| Swedish | 400 | 7.0% |
| Spanish | 300 | 5.3% |
| Italian | 200 | 3.5% |
| Russian | 200 | 3.5% |
| German | 100 | 1.8% |
| Portuguese | 100 | 1.8% |
Hvor mange daglige besøk har Paul Delvaux, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se dataene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 27 Sep | 1600 |
| Mon 28 Sep | 1500 |
| Tue 29 Sep | 700 |
| Wed 30 Sep | 900 |
| Thu 1 Oct | 100 |
| Fri 2 Oct | 500 |
| Sat 3 Oct | 300 |
| Sun 4 Oct | 900 |
| Mon 5 Oct | 400 |
| Tue 6 Oct | 100 |
| Wed 7 Oct | 300 |
| Thu 8 Oct | 400 |
| Fri 9 Oct | 400 |
| Sat 10 Oct | 700 |
| Sun 11 Oct | 1100 |
| Mon 12 Oct | 700 |
| Tue 13 Oct | 3900 |
| Wed 14 Oct | 1200 |
| Thu 15 Oct | 600 |
| Fri 16 Oct | 500 |
| Sat 17 Oct | 200 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 2000 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 1400 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 2600 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 1300 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 600 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 800 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 700 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 2200 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 1600 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 2800 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 1400 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 700 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 800 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 700 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 2300 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 1700 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 3100 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 1600 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 700 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 900 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 800 |
Paul Delvaux: vanlige spørsmål
Hvilke malerier av Paul Delvaux er mest etterspurt?
- A SirenIn Full Moonlight leder med 4800 besøk (13% av visningene til Paul Delvaux). Rangeringen ovenfor viser de 10 øverste.
Hvor stor interesse er det for Paul Delvaux?
- 29100 besøk de siste tolv månedene: 6300 på kunstnersiden og 22800 på individuelle malerier.
Hvilke enheter bruker kjøpere for å se på Paul Delvaux?
- Kjøpere surfer på enheter (76%), telefoner (21%) og nettbrett (4%); enheter står for 76% av besøkene.
Hvilke språk bruker de besøkende hos Paul Delvaux?
- French (51%), English (11%) og Dutch (9%). French er størst med 51%.
Hvilken type malerier av Paul Delvaux foretrekker kjøpere?
- Jordnær (Fargepalett): 70% av besøkene for 43% av katalogen.