Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Paul Jenkins på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Paul Jenkins: kjøperens perspektiv
Kjøpere åpner Phenomena Off from Shore oftere enn noe annet maleri av Paul Jenkins: 300 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 11% av det totale antallet. Deretter kommer Continental divide og Untitled (246). Paul Jenkins fikk 2400 besøk: 300 på kunstnerprofilen og 2100 på maleriene. Den beste måneden var Jul 2026: 2000 besøk. Smaken er klar: Pastellfarger (Fargepalett) står for 17% av de besøkte, men utgjør kun 2% av katalogen.
Paul Jenkins: de 10 maleriene kjøpere ser på først
De 10 maleriene til Paul Jenkins med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
Phenomena Off from Shore, 1965
300 visninger · 11.1%
-
2
Continental divide
300 visninger · 11.1%
-
3
Untitled (246)
200 visninger · 7.4%
-
4
Phenomena Tibetan Banner, 1973
100 visninger · 3.7%
-
5
Phenomena Phoenix Equinox, 2006
100 visninger · 3.7%
-
6
Untitled (492)
100 visninger · 3.7%
-
7
Phenomena Solstice Encounter, 2003
100 visninger · 3.7%
-
8
Phenomena Tibetan Flange, 1973
100 visninger · 3.7%
-
9
Mandragora
100 visninger · 3.7%
-
10
Maltese Hunter, 1958
100 visninger · 3.7%
Hvordan endrer besøkene på Paul Jenkins-siden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 400 |
| Jul 2026 | 300 | 1700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hvordan endrer antall besøk på maleriene til Paul Jenkins seg per måned?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke malerier av Paul Jenkins samsvarer med hva kjøpere velger?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 2.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 14.0% | 14.8% |
| Mild lysstyrke | 32.0% | 25.9% |
| Lyssterk balanse | 44.0% | 37.0% |
| Lyssterk | 8.0% | 22.2% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 30.0% | 33.3% |
| Subtile farger | 26.0% | 7.4% |
| Balansert mykhet | 12.0% | 18.5% |
| Tydelig fargepreg | 32.0% | 40.7% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 52.5% | 43.5% |
| Mørke toner | 22.5% | 21.7% |
| Jordnær | 17.5% | 4.3% |
| Metalliske toner | 5.0% | 13.0% |
| Pastellfarger | 2.5% | 17.4% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 30.0% | 29.6% |
| Balansert | 38.0% | 33.3% |
| Klar og intens | 32.0% | 37.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 0.0% | 0.0% |
| Balansert | 2.0% | 3.7% |
| Sterk kontrast | 14.0% | 3.7% |
| Uttalelse | 84.0% | 92.6% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 52.0% | 51.8% |
| Mykt sammensatt palett | 2.0% | 14.8% |
| Balansert harmoni | 18.0% | 18.5% |
| Sterk fargeharmoni | 16.0% | 11.1% |
| Samstemt palett | 12.0% | 3.7% |
Hvilke malerier av Paul Jenkins vekker mest interesse, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Phenomena Sun over the Hour… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (492) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Phenomena Phoenix Equinox | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Amadeus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Continental Divide | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Phenomena Voyager | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Phenomena Tibetan Clay Offe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Phenomena Solstice Encounter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Dakota Ridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Willow Run | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker kjøperne av Paul Jenkins når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange besøk per dag får Paul Jenkins, og hva er det neste?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 100 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
Om Paul Jenkins på AllPaintingsStore.com
Hvilket maleri av Paul Jenkins har flest visninger?
- Phenomena Off from Shore: 300 visninger, 11% av visningene. 10 malerier er rangert over.
Hvor stor er publikumsmassen til Paul Jenkins?
- 2400 besøk de siste tolv månedene, 300 på kunstnersiden og 2100 på maleriene.
Hvilken malestil av Paul Jenkins tiltrekker seg kjøpere?
- Pastellfarger (Fargepalett) malerier: 17% av de besøkte, 2% av katalogen.