Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Paul Joseph Constantin Gabriel på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Paul Joseph Constantin Gabriel: de viktigste tallene
Landscape With Two Trees er det maleriet av Paul Joseph Constantin Gabriel som er mest sett: 200 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 8% av kunstnerens visninger. Etterfølges av Le Point Du Jour, Vue Prise Dans Les Environs De Amsterdam og Eendennesten. Totalt 3000 besøk: 900 til kunstnersiden og 2100 til maleriene. Ned 33% mellom Aug 2026 og Sep 2026. Beste måned: Jul 2026 med 2500 besøk. Enhetsoppdeling: enheter (83%) og telefoner (17%). Mild lysstyrke (Lysstyrke) er den foretrukne stilen: 52% av besøkene, 32% av katalogen.
Topp 10 malerier av Paul Joseph Constantin Gabriel basert på antall visninger
Rangert etter antall besøk på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, ikke etter katalogscore. Rangering 1 er maleriet til Paul Joseph Constantin Gabriel som folk åpner mest.
-
1
Landscape With Two Trees
200 visninger · 8.0%
-
2
Le Point Du Jour, Vue Prise Dans Les Environs De Amsterdam
200 visninger · 8.0%
-
3
Eendennesten
100 visninger · 4.0%
-
4
A Windmill At Dusk
100 visninger · 4.0%
-
5
A Polder Landscape
100 visninger · 4.0%
-
6
Farm Woman On A Country Road
100 visninger · 4.0%
-
7
A Mill In A Polder Landscape Near Abcoude
100 visninger · 4.0%
-
8
Windy Weather
100 visninger · 4.0%
-
9
Fisherman In His Boat In A Polder Landscape
100 visninger · 4.0%
-
10
Vue De La Hollande Dans Les Polders
100 visninger · 4.0%
Hva er den månedlige trafikken på Paul Joseph Constantin Gabriel-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 2000 |
| Aug 2026 | 200 | 100 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
Hva er den månedlige trafikken på maleriene til Paul Joseph Constantin Gabriel?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger kjøpere blant maleriene til Paul Joseph Constantin Gabriel?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tabellen
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 6.0% | 4.0% |
| Myk skygge | 14.0% | 4.0% |
| Mild lysstyrke | 32.0% | 52.0% |
| Lyssterk balanse | 34.0% | 36.0% |
| Lyssterk | 14.0% | 4.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 24.0% | 36.0% |
| Subtile farger | 44.0% | 32.0% |
| Balansert mykhet | 24.0% | 28.0% |
| Tydelig fargepreg | 8.0% | 4.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 64.1% | 72.2% |
| Jordnær | 25.6% | 27.8% |
| Mørke toner | 5.1% | 0.0% |
| Pastellfarger | 5.1% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 24.0% | 28.0% |
| Balansert | 58.0% | 56.0% |
| Klar og intens | 18.0% | 16.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 14.0% | 4.0% |
| Mild | 10.0% | 0.0% |
| Balansert | 8.0% | 8.0% |
| Sterk kontrast | 26.0% | 32.0% |
| Uttalelse | 42.0% | 56.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 4.0% | 8.0% |
| Mykt sammensatt palett | 2.0% | 4.0% |
| Balansert harmoni | 4.0% | 12.0% |
| Sterk fargeharmoni | 44.0% | 40.0% |
| Samstemt palett | 46.0% | 36.0% |
Hvordan presterer de mest populære maleriene til Paul Joseph Constantin Gabriel måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tabellen
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Landschap Met Twee Bomen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landschap Bij Abcoude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eendennesten | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sunflowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape near Abcoude, Pau… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View Of A Park With A Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Sunlit Farm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vibrant Violets | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grazing Cattle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boerenwoning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mobiltelefoner eller datamaskiner: hvor har Paul Joseph Constantin Gabriel surfet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 2500 | 83.3% |
| telefoner | 500 | 16.7% |
Hvordan er språkfordelingen for publikummet til Paul Joseph Constantin Gabriel?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tabellen
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Bulgarian | 100 | 50.0% |
| German | 100 | 50.0% |
Hvor mange daglige besøk har Paul Joseph Constantin Gabriel, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tabellen
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Tue 22 Sep | 0 |
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 100 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 100 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
Etterspørsel etter spørsmål om Paul Joseph Constantin Gabriel
Hva er det mest viste maleriet av Paul Joseph Constantin Gabriel?
- Landscape With Two Trees, med 200 visninger eller 8% av visningene. Den fullstendige listen går til rangering 10.
Hvor mange besøk får Paul Joseph Constantin Gabriel på AllPaintingsStore.com?
- 3000 de siste tolv månedene (900 på kunstnersiden, 2100 på maleriene).
Blir Paul Joseph Constantin Gabriel sett mest på mobil eller på datamaskin?
- Besøkene er fordelt på enheter (83%) og telefoner (17%); enheter leder med 83%.
Er det en stil hos Paul Joseph Constantin Gabriel som besøkende foretrekker?
- Ja, Mild lysstyrke (Lysstyrke): 52% av besøkene mot 32% av katalogen.