Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Paul Manship på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Paul Manship: de viktigste tallene
End of Day er det maleriet av Paul Manship som er mest sett: 300 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 3% av kunstnerens visninger. Etterfølges av John Johansen Portrait Medal (obverse) og United Fruit Company Medal (obverse). Totalt 8700 besøk: 1200 til kunstnersiden og 7500 til maleriene. Beste måned: Jul 2026 med 7700 besøk. Enhetsoppdeling: enheter (98%) og telefoner (2%). Sterk fargeharmoni (Fargeharmoni) er den foretrukne stilen: 23% av besøkene, 10% av katalogen.
Topp 10 malerier av Paul Manship basert på antall visninger
Rangert etter antall besøk på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, ikke etter katalogscore. Rangering 1 er maleriet til Paul Manship som folk åpner mest.
-
1
End of Day, 1909
300 visninger · 3.3%
-
2
John Johansen Portrait Medal (obverse), 1959
200 visninger · 2.2%
-
3
United Fruit Company Medal (obverse), 1943
200 visninger · 2.2%
-
4
Joan of Arc Medal, 1915
200 visninger · 2.2%
-
5
Crowned Crane, 1932
200 visninger · 2.2%
-
6
Robert Frost, 1943
100 visninger · 1.1%
-
7
Study for Osborne Gates The Fox and the Crow, 1952
100 visninger · 1.1%
-
8
(Dancing Female Nude with Flying Drapery), 1930
100 visninger · 1.1%
-
9
John Barton Payne Award, Virginia Museum of Fine Arts, reverse, 1933
100 visninger · 1.1%
-
10
Garden of Eden Sundial, 1941
100 visninger · 1.1%
Hva er den månedlige trafikken på Paul Manship-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 200 | 200 |
| Jul 2026 | 900 | 6800 |
| Aug 2026 | 100 | 500 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 0 | 0 |
Hva er den månedlige trafikken på maleriene til Paul Manship?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger besøkende blant maleriene til Paul Manship?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tabellen
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 34.0% | 40.2% |
| Myk skygge | 2.0% | 7.6% |
| Mild lysstyrke | 10.0% | 7.6% |
| Lyssterk balanse | 12.0% | 10.9% |
| Lyssterk | 42.0% | 33.7% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 52.0% | 63.0% |
| Subtile farger | 22.0% | 10.9% |
| Balansert mykhet | 24.0% | 17.4% |
| Tydelig fargepreg | 2.0% | 8.7% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 39.6% | 45.8% |
| Nøytrale toner | 52.1% | 36.1% |
| Pastellfarger | 6.2% | 6.0% |
| Monokrom | 2.1% | 7.2% |
| Mørke toner | 0.0% | 4.8% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 44.0% | 46.7% |
| Balansert | 26.0% | 35.9% |
| Klar og intens | 30.0% | 17.4% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 42.0% | 38.0% |
| Mild | 16.0% | 15.2% |
| Balansert | 10.0% | 3.3% |
| Sterk kontrast | 8.0% | 8.7% |
| Uttalelse | 24.0% | 34.8% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 6.0% | 7.6% |
| Mykt sammensatt palett | 0.0% | 2.2% |
| Balansert harmoni | 6.0% | 7.6% |
| Sterk fargeharmoni | 10.0% | 22.8% |
| Samstemt palett | 78.0% | 59.8% |
Hvordan presterer de mest populære maleriene til Paul Manship måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tabellen
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| United Fruit Company Medal… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hercules Defies Apollo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bulldog | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flight of Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Indian | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Barrymore | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Danae | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Adam ( 1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Robert P. Perkins Portrait… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Charles A. Platt Portrait M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mobiltelefoner eller datamaskiner: hvor har Paul Manship surfet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 8500 | 97.7% |
| telefoner | 200 | 2.3% |
Hvordan er språkfordelingen for publikummet til Paul Manship?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange daglige besøk har Paul Manship, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tabellen
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 17 Oct | 100 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 100 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 100 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 0 |
Etterspørsel etter spørsmål om Paul Manship
Hva er det mest viste maleriet av Paul Manship?
- End of Day, med 300 visninger eller 3% av visningene. Den fullstendige listen går til rangering 10.
Hvor mange besøk får Paul Manship på AllPaintingsStore.com?
- 8700 de siste tolv månedene (1200 på kunstnersiden, 7500 på maleriene).
Blir Paul Manship sett mest på mobil eller på datamaskin?
- Besøkene er fordelt på enheter (98%) og telefoner (2%); enheter leder med 98%.
Er det en stil hos Paul Manship som besøkende foretrekker?
- Ja, Sterk fargeharmoni (Fargeharmoni): 23% av besøkene mot 10% av katalogen.