Pengene tilbake-garanti · 100 dager Gratis levering over hele verden
449514kunstverk 30612kunstnere 4658museer 32språk

Paul Peel Etterspørsel og besøksstatistikk

1860 – 1892

Hva inneholder denne siden?

Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Paul Peel på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.

Paul Peel: etterspørsel ved et øyekast

Det mest viste maleriet av Paul Peel på AllPaintingsStore.com i løpet av tolv måneder er After bath: 800 visninger, noe som utgjør 29% av alle visninger for kunstneren. Neste på ønskelisten: Before the bath og Mother Love. Paul Peel har totalt 3900 besøk, med 1300 på kunstnersiden og 2600 på enkeltmalerier. Etterspørselen avtok: antall besøk falt 44% fra Aug 2026 til Sep 2026. Toppmåned: Jul 2026 med 2400 besøk. Kjøpere surfer på enheter (72%) og telefoner (28%). Kjøpere har en preferanse for Balansert (Kontrast): 32% av besøkene, mot 8% av kunstnerens katalog.

De 10 maleriene av Paul Peel som kjøpere åpner mest

En etterspørselsrangering basert på faktiske besøk de siste tolv månedene på AllPaintingsStore.com: de 10 maleriene til Paul Peel som ble sett mest, med de mest besøkte først.

  1. After bath 1 After bath 800 visninger · 28.6%
  2. Before the bath 2 Before the bath 500 visninger · 17.9%
  3. Mother Love 3 Mother Love 200 visninger · 7.1%
  4. Japanese Dolls and Fan 4 Japanese Dolls and Fan 200 visninger · 7.1%
  5. The Modest Model 5 The Modest Model 200 visninger · 7.1%
  6. The Discovery of Moses 6 The Discovery of Moses 200 visninger · 7.1%
  7. Feeding birds in the park 7 Feeding birds in the park, 1889 200 visninger · 7.1%
  8. The Young Gleaner 8 The Young Gleaner, 1888 100 visninger · 3.6%
  9. The Young Biologist 9 The Young Biologist 100 visninger · 3.6%
  10. Bedtime 10 Bedtime 100 visninger · 3.6%

Hvor mye interesse får Paul Peel hver måned?

Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.

Se dataene
MånedKunstnersideVerksider
Oct 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
May 202600
Jun 20261000
Jul 20267001700
Aug 2026300600
Sep 2026200300

Hvor ofte blir maleriene til Paul Peel vist?

Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.

De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.

Hvilke malerier av Paul Peel er mest etterspurt, måned for måned?

Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.

Se dataene
KunstverkOct 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026May 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Mother Love0000000001001000
Feeding birds in the park00000000001000
Before the bath000000000200200100
The Modest Model0000000001000100
Japanese Dolls and Fan00000000020000
The Discovery of Moses0000000001001000
A Venetian Bather000000000000
rest00000000010000
The Painter00000000000100
After bath0000000007001000

Hvilke enheter bruker kjøpere for å se på Paul Peel?

Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.

Se dataene
EnhetBesøkningerDel
enheter280071.8%
telefoner110028.2%

Hvilke språk bruker kjøpere av Paul Peel når de surfer?

Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.

Se dataene
SpråkBesøkningerDel
Arabic10050.0%
Norwegian10050.0%

Hvor mange daglige besøk har Paul Peel, og hva er prognosen?

Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.

Se dataene
DagBesøkninger
Thu 24 Sep0
Fri 25 Sep0
Sat 26 Sep0
Sun 27 Sep0
Mon 28 Sep0
Tue 29 Sep0
Wed 30 Sep0
Thu 1 Oct0
Fri 2 Oct0
Sat 3 Oct300
Sun 4 Oct0
Mon 5 Oct0
Tue 6 Oct0
Wed 7 Oct0
Thu 8 Oct0
Fri 9 Oct0
Sat 10 Oct0
Sun 11 Oct0
Mon 12 Oct300
Tue 13 Oct200
Wed 14 Oct0
Thu 15 Oct (prognose)0
Fri 16 Oct (prognose)0
Sat 17 Oct (prognose)300
Sun 18 Oct (prognose)0
Mon 19 Oct (prognose)300
Tue 20 Oct (prognose)200
Wed 21 Oct (prognose)0
Thu 22 Oct (prognose)0
Fri 23 Oct (prognose)0
Sat 24 Oct (prognose)300
Sun 25 Oct (prognose)0
Mon 26 Oct (prognose)300
Tue 27 Oct (prognose)200
Wed 28 Oct (prognose)0
Thu 29 Oct (prognose)0
Fri 30 Oct (prognose)0
Sat 31 Oct (prognose)400
Sun 1 Nov (prognose)0
Mon 2 Nov (prognose)400
Tue 3 Nov (prognose)300
Wed 4 Nov (prognose)0

Paul Peel: vanlige spørsmål

Hvilke malerier av Paul Peel er mest etterspurt?

After bath leder med 800 besøk (29% av visningene til Paul Peel). Rangeringen ovenfor viser de 10 øverste.

Hvor stor interesse er det for Paul Peel?

3900 besøk de siste tolv månedene: 1300 på kunstnersiden og 2600 på individuelle malerier.

Hvilke enheter bruker kjøpere for å se på Paul Peel?

Kjøpere surfer på enheter (72%) og telefoner (28%); enheter står for 72% av besøkene.

Hvilken type malerier av Paul Peel foretrekker kjøpere?

Balansert (Kontrast): 32% av besøkene for 8% av katalogen.