Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Paul Sandby på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Paul Sandby: de viktigste tallene
Man standing in a landscape er det maleriet av Paul Sandby som er mest sett: 400 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 13% av kunstnerens visninger. Etterfølges av CowGirl in the Windsor Great Park og Sanby paul the spread eagle tavern millbank. Totalt 3700 besøk: 1200 til kunstnersiden og 2500 til maleriene. Opp 600% mellom Aug 2026 og Sep 2026. Beste måned: Jul 2026 med 2600 besøk. Enhetsoppdeling: enheter (78%), telefoner (16%) og nettbrett (5%). Klassisk (Stemning) er den foretrukne stilen: 50% av besøkene, 0% av katalogen.
Topp 10 malerier av Paul Sandby basert på antall visninger
Rangert etter antall besøk på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, ikke etter katalogscore. Rangering 1 er maleriet til Paul Sandby som folk åpner mest.
-
1
Man standing in a landscape
400 visninger · 13.3%
-
2
CowGirl in the Windsor Great Park
200 visninger · 6.7%
-
3
Sanby paul the spread eagle tavern millbank
200 visninger · 6.7%
-
4
Foresters In Windsor Great Park
200 visninger · 6.7%
-
5
Middleham Castle, Yorkshire
200 visninger · 6.7%
-
6
Windsor Castle: The Round Tower, Royal Court and Devil, 1767
100 visninger · 3.3%
-
7
Horse Fair on Bruntsfield Links, Edinburgh, 1750
100 visninger · 3.3%
-
8
Part of the Old Bridge at Shrewsbury with two arches of the new one
100 visninger · 3.3%
-
9
Children on a see-saw
100 visninger · 3.3%
-
10
Henry VIII Gateway, Windsor Castle
100 visninger · 3.3%
Hva er den månedlige trafikken på Paul Sandby-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 300 |
| Jul 2026 | 800 | 1800 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 300 | 400 |
Hva er den månedlige trafikken på maleriene til Paul Sandby?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger kjøpere blant maleriene til Paul Sandby?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tabellen
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Harmonisk | 75.0% | 50.0% |
| Klassisk | 0.0% | 50.0% |
| Nostalgi preget | 25.0% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nostalgi preget av vemod | 50.0% | 50.0% |
| Ettertenksomt | 25.0% | 50.0% |
| Melankolsk | 25.0% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 0.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 14.0% | 10.0% |
| Mild lysstyrke | 28.0% | 23.3% |
| Lyssterk balanse | 40.0% | 60.0% |
| Lyssterk | 18.0% | 6.7% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 48.0% | 43.3% |
| Subtile farger | 32.0% | 40.0% |
| Balansert mykhet | 20.0% | 16.7% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 63.3% | 73.3% |
| Jordnær | 20.4% | 20.0% |
| Monokrom | 16.3% | 6.7% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 26.0% | 23.3% |
| Balansert | 68.0% | 73.3% |
| Klar og intens | 6.0% | 3.3% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 36.0% | 13.3% |
| Mild | 32.0% | 36.7% |
| Balansert | 6.0% | 13.3% |
| Sterk kontrast | 14.0% | 10.0% |
| Uttalelse | 12.0% | 26.7% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 0.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 8.0% | 6.7% |
| Balansert harmoni | 2.0% | 3.3% |
| Sterk fargeharmoni | 26.0% | 33.3% |
| Samstemt palett | 64.0% | 56.7% |
Hvordan presterer de mest populære maleriene til Paul Sandby måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tabellen
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Horse Fair on Bruntsfield L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Laterna Magica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Windsor Castle: The Round T… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Man and a Saddled Horse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| London Cries: A Man with a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Meteor of August 18, 17… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| London Cries: A Muffin Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| CowGirl in the Windsor Gre… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Henry VIII Gateway, Windsor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Llangollen, Denbighshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mobiltelefoner eller datamaskiner: hvor har Paul Sandby surfet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 2900 | 78.4% |
| telefoner | 600 | 16.2% |
| nettbrett | 200 | 5.4% |
Hvordan er språkfordelingen for publikummet til Paul Sandby?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tabellen
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 100 | 50.0% |
| Spanish | 100 | 50.0% |
Hvor mange daglige besøk har Paul Sandby, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tabellen
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 100 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 100 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 100 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 100 |
| Tue 13 Oct | 200 |
| Wed 14 Oct | 100 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 200 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 200 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 200 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 200 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 300 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 300 |
Etterspørsel etter spørsmål om Paul Sandby
Hva er det mest viste maleriet av Paul Sandby?
- Man standing in a landscape, med 400 visninger eller 13% av visningene. Den fullstendige listen går til rangering 10.
Hvor mange besøk får Paul Sandby på AllPaintingsStore.com?
- 3700 de siste tolv månedene (1200 på kunstnersiden, 2500 på maleriene).
Blir Paul Sandby sett mest på mobil eller på datamaskin?
- Besøkene er fordelt på enheter (78%), telefoner (16%) og nettbrett (5%); enheter leder med 78%.
Er det en stil hos Paul Sandby som besøkende foretrekker?
- Ja, Klassisk (Stemning): 50% av besøkene mot 0% av katalogen.