Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Paul Sérusier på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Paul Sérusier: de viktigste tallene
Still Life with Corn and Tomatoes er det maleriet av Paul Sérusier som er mest sett: 500 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 4% av kunstnerens visninger. Etterfølges av Avenue de Neuilly og Susanna and the Elders. Totalt 12900 besøk: 2300 til kunstnersiden og 10600 til maleriene. Ned 25% mellom Aug 2026 og Sep 2026. Beste måned: Jul 2026 med 11200 besøk. Enhetsoppdeling: enheter (91%) og telefoner (9%). Kraftfull (Stemning) er den foretrukne stilen: 18% av besøkene, 0% av katalogen.
Topp 10 malerier av Paul Sérusier basert på antall visninger
Rangert etter antall besøk på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, ikke etter katalogscore. Rangering 1 er maleriet til Paul Sérusier som folk åpner mest.
-
1
Still Life with Corn and Tomatoes, 1921
500 visninger · 4.4%
-
2
Avenue de Neuilly
400 visninger · 3.5%
-
3
Susanna and the Elders
400 visninger · 3.5%
-
4
End of the day, 1893
300 visninger · 2.7%
-
5
Fisherman on the Laita, 1890
300 visninger · 2.7%
-
6
The Talisman, 1888
300 visninger · 2.7%
-
7
La kolline aux platanes, 1907
300 visninger · 2.7%
-
8
Apple Harvest, 1891
300 visninger · 2.7%
-
9
La Guirlande de roses, 1898
300 visninger · 2.7%
-
10
Celtic Tale, 1894
200 visninger · 1.8%
Hva er den månedlige trafikken på Paul Sérusier-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 200 |
| Jul 2026 | 1900 | 9300 |
| Aug 2026 | 100 | 700 |
| Sep 2026 | 200 | 400 |
Hva er den månedlige trafikken på maleriene til Paul Sérusier?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger kjøpere blant maleriene til Paul Sérusier?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tabellen
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Seren | 50.0% | 57.1% |
| Kraftfull | 0.0% | 18.4% |
| Harmonisk | 37.5% | 10.2% |
| Nostalgi preget | 0.0% | 10.2% |
| Mystisk | 0.0% | 4.1% |
| Jordnære toner | 12.5% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Ettertenksomt | 25.0% | 28.6% |
| Rolig | 37.5% | 22.4% |
| Lystig | 12.5% | 16.3% |
| Fredfull | 12.5% | 16.3% |
| Energisk | 0.0% | 8.2% |
| Melankolsk | 0.0% | 6.1% |
| Mysteriefylt | 12.5% | 2.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 20.0% | 12.4% |
| Myk skygge | 42.0% | 51.3% |
| Mild lysstyrke | 34.0% | 29.2% |
| Lyssterk balanse | 4.0% | 3.5% |
| Lyssterk | 0.0% | 3.5% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 8.0% | 1.8% |
| Subtile farger | 18.0% | 24.8% |
| Balansert mykhet | 32.0% | 26.6% |
| Tydelig fargepreg | 42.0% | 39.8% |
| Livlig farge | 0.0% | 7.1% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørke toner | 56.4% | 57.6% |
| Jordnær | 41.0% | 32.6% |
| Nøytrale toner | 2.6% | 6.5% |
| Livlige og intense | 0.0% | 3.3% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 14.0% | 2.6% |
| Balansert | 40.0% | 51.3% |
| Klar og intens | 46.0% | 46.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 16.0% | 19.5% |
| Mild | 42.0% | 31.0% |
| Balansert | 14.0% | 18.6% |
| Sterk kontrast | 20.0% | 23.9% |
| Uttalelse | 8.0% | 7.1% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 12.0% | 15.9% |
| Mykt sammensatt palett | 18.0% | 14.2% |
| Balansert harmoni | 4.0% | 11.5% |
| Sterk fargeharmoni | 50.0% | 50.4% |
| Samstemt palett | 16.0% | 8.0% |
Hvordan presterer de mest populære maleriene til Paul Sérusier måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tabellen
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Roof Tops in Paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Talisman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| Paul Ranson portrettet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| La lutte bretonne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Harvest of Buckwheat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape at Le Pouldu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La barrière fleurie, Le Pou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fargehjul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Celtic Tale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Laundresses at the River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mobiltelefoner eller datamaskiner: hvor har Paul Sérusier surfet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 11800 | 91.5% |
| telefoner | 1100 | 8.5% |
Hvordan er språkfordelingen for publikummet til Paul Sérusier?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tabellen
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Czech | 100 | 16.7% |
| English | 100 | 16.7% |
| French | 100 | 16.7% |
| Italian | 100 | 16.7% |
| Japanese | 100 | 16.7% |
| Dutch | 100 | 16.7% |
Hvor mange daglige besøk har Paul Sérusier, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tabellen
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 26 Sep | 100 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 200 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 800 |
| Sat 3 Oct | 200 |
| Sun 4 Oct | 400 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 100 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 400 |
| Fri 9 Oct | 700 |
| Sat 10 Oct | 800 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 300 |
| Tue 13 Oct | 500 |
| Wed 14 Oct | 300 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 500 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 200 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 200 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 300 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 200 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 700 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 600 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 200 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 300 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 300 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 200 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 200 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 800 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 600 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 200 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 300 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 300 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 200 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 200 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 900 |
Etterspørsel etter spørsmål om Paul Sérusier
Hva er det mest viste maleriet av Paul Sérusier?
- Still Life with Corn and Tomatoes, med 500 visninger eller 4% av visningene. Den fullstendige listen går til rangering 10.
Hvor mange besøk får Paul Sérusier på AllPaintingsStore.com?
- 12900 de siste tolv månedene (2300 på kunstnersiden, 10600 på maleriene).
Blir Paul Sérusier sett mest på mobil eller på datamaskin?
- Besøkene er fordelt på enheter (91%) og telefoner (9%); enheter leder med 91%.
Er det en stil hos Paul Sérusier som besøkende foretrekker?
- Ja, Kraftfull (Stemning): 18% av besøkene mot 0% av katalogen.