Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Paul Troger på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Paul Troger: kjøperens perspektiv
Kjøpere åpner St Sebastian and the Women oftere enn noe annet maleri av Paul Troger: 300 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 27% av det totale antallet. Deretter kommer Geras marmorsaal fresco loaves og Saint andrew. Paul Troger fikk 1600 besøk: 800 på kunstnerprofilen og 800 på maleriene. Den beste måneden var Jul 2026: 1300 besøk. Smaken er klar: Melankolsk (Emosjonell tone) står for 50% av de besøkte, men utgjør kun 4% av katalogen.
Paul Troger: de 7 maleriene kjøpere ser på først
De 7 maleriene til Paul Troger med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
St Sebastian and the Women, 1746
300 visninger · 27.3%
-
2
Geras marmorsaal fresco loaves
200 visninger · 18.2%
-
3
Saint andrew
200 visninger · 18.2%
-
4
Pietà, 1740
100 visninger · 9.1%
-
5
Helbredelse av gamle Tobit
100 visninger · 9.1%
-
6
The Annunciation and the Four Prophets, 1747
100 visninger · 9.1%
-
7
Christ on the Mount of Olives
100 visninger · 9.1%
Hvordan endrer besøkene på Paul Troger-siden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 200 | 0 |
Hvordan endrer antall besøk på maleriene til Paul Troger seg per måned?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke malerier av Paul Troger samsvarer med hva kjøpere velger?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 74.1% | 50.0% |
| Elegant | 7.4% | 33.3% |
| Eterisk | 11.1% | 16.7% |
| Inspirerende og visjonær | 3.7% | 0.0% |
| Mystisk | 3.7% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Sjelelig oppløftende | 40.7% | 16.7% |
| Dramatisk | 37.0% | 0.0% |
| Rolig | 7.4% | 33.3% |
| Melankolsk | 3.7% | 50.0% |
| Trøstende og trygg | 3.7% | 0.0% |
| Alvorstung | 3.7% | 0.0% |
| Anspent | 3.7% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 73.5% | 72.7% |
| Myk skygge | 14.7% | 0.0% |
| Mild lysstyrke | 8.8% | 27.3% |
| Lyssterk balanse | 2.9% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 44.1% | 18.2% |
| Subtile farger | 44.1% | 81.8% |
| Balansert mykhet | 8.8% | 0.0% |
| Tydelig fargepreg | 2.9% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 87.5% | 100.0% |
| Mørke toner | 4.2% | 0.0% |
| Monokrom | 4.2% | 0.0% |
| Nøytrale toner | 4.2% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 76.5% | 72.7% |
| Balansert | 23.5% | 27.3% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 29.4% | 0.0% |
| Mild | 41.2% | 72.7% |
| Balansert | 0.0% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 23.5% | 27.3% |
| Uttalelse | 5.9% | 0.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 14.7% | 27.3% |
| Mykt sammensatt palett | 11.8% | 27.3% |
| Balansert harmoni | 14.7% | 9.1% |
| Sterk fargeharmoni | 38.2% | 36.4% |
| Samstemt palett | 20.6% | 0.0% |
Hvilke malerier av Paul Troger vekker mest interesse, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Agony in the Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Israelites Cross the Re… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Simeon's Song of Praise | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Joachim and Anne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Allegory of the Immaculate… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Fall of the Magician Si… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Andrew | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Return of the Prodigal… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Departure of the Prodig… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lamentation of Christ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker kjøperne av Paul Troger når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| German | 200 | 100.0% |
Hvor mange besøk per dag får Paul Troger, og hva er det neste?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 300 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 100 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 100 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov | 0 |
| Sat 7 Nov | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 28 Nov (prognose) | 0 |
Om Paul Troger på AllPaintingsStore.com
Hvilket maleri av Paul Troger har flest visninger?
- St Sebastian and the Women: 300 visninger, 27% av visningene. 7 malerier er rangert over.
Hvor stor er publikumsmassen til Paul Troger?
- 1600 besøk de siste tolv månedene, 800 på kunstnersiden og 800 på maleriene.
Hvilken malestil av Paul Troger tiltrekker seg kjøpere?
- Melankolsk (Emosjonell tone) malerier: 50% av de besøkte, 4% av katalogen.