Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Puru (Pu Xinyu) på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Puru (Pu Xinyu): de besøkendes perspektiv
Besøkende åpner PEAR FLOWER AND BIRD oftere enn noe annet maleri av Puru (Pu Xinyu): 200 besøk i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 4% av det totale antallet. Deretter kommer AUTUMN COUNTRYSIDE og Kneeling by the River. Puru (Pu Xinyu) fikk 4800 besøk: 1200 på kunstnerprofilen og 3600 på maleriene. Trenden er positiv: 100% flere besøk i Oct 2026 enn i Sep 2026. Den beste måneden var Jul 2026: 3800 besøk. Besøk per enhet: enheter (81%), telefoner (17%) og nettbrett (2%). Smaken er klar: Balansert (Fargeintensitet) står for 64% av de besøkte, men utgjør kun 56% av katalogen.
Puru (Pu Xinyu): de 10 maleriene besøkende ser først på
De 10 maleriene til Puru (Pu Xinyu) med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
PEAR FLOWER AND BIRD
200 visninger · 4.3%
-
2
AUTUMN COUNTRYSIDE
200 visninger · 4.3%
-
3
Kneeling by the River
200 visninger · 4.3%
-
4
Trekking in the Winter Mountains
200 visninger · 4.3%
-
5
Letter to Zhang Daqian
200 visninger · 4.3%
-
6
WINTRY FOREST
100 visninger · 2.1%
-
7
FIVE PINES
100 visninger · 2.1%
-
8
Autumn Landscape Calligraphy
100 visninger · 2.1%
-
9
BEE AND FLOWERS HORSE
100 visninger · 2.1%
-
10
SUNSET OVER THE AUTUMN MOUNTAINS
100 visninger · 2.1%
Hvordan endrer besøkene på Puru (Pu Xinyu)-siden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 600 | 3200 |
| Aug 2026 | 200 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
| Oct 2026 | 300 | 100 |
Hvordan endrer antall besøk på maleriene til Puru (Pu Xinyu) seg per måned?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke malerier av Puru (Pu Xinyu) samsvarer med det besøkende velger?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 0.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 0.0% | 0.0% |
| Mild lysstyrke | 0.0% | 4.3% |
| Lyssterk balanse | 16.0% | 19.1% |
| Lyssterk | 84.0% | 76.6% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 62.0% | 66.0% |
| Subtile farger | 30.0% | 23.4% |
| Balansert mykhet | 4.0% | 8.5% |
| Tydelig fargepreg | 2.0% | 2.1% |
| Livlig farge | 2.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 52.0% | 57.5% |
| Pastellfarger | 32.0% | 34.0% |
| Monokrom | 12.0% | 6.4% |
| Jordnær | 2.0% | 2.1% |
| Solnedgang | 2.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 30.0% | 23.4% |
| Balansert | 56.0% | 63.8% |
| Klar og intens | 14.0% | 12.8% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 52.0% | 48.9% |
| Mild | 36.0% | 29.8% |
| Balansert | 6.0% | 8.5% |
| Sterk kontrast | 4.0% | 8.5% |
| Uttalelse | 2.0% | 4.3% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 0.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 0.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 2.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 16.0% | 12.8% |
| Samstemt palett | 82.0% | 87.2% |
Hvilke malerier av Puru (Pu Xinyu) vekker mest interesse, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Visiting Friend on a Snowy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SCHOLAR'S AUTUMN FIELD TRIP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Kneeling by the River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| FIVE PINES | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| HORSEBACK RIDER | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bodhidharma Crossing the Ri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scholars in the Winter Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LI XIANGJUN | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| FIGURE AND HORSE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visiting Friends in the Mou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er enhetsfordelingen for Puru (Pu Xinyu)-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 3900 | 81.2% |
| telefoner | 800 | 16.7% |
| nettbrett | 100 | 2.1% |
Hvilke språk bruker de besøkende hos Puru (Pu Xinyu) når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| German | 100 | 33.3% |
| English | 100 | 33.3% |
| French | 100 | 33.3% |
Hvor mange besøk per dag får Puru (Pu Xinyu), og hva er det neste?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 100 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 100 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 100 |
| Tue 3 Nov | 400 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 400 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 400 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 500 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 100 |
Om Puru (Pu Xinyu) på AllPaintingsStore.com
Hvilket maleri av Puru (Pu Xinyu) har flest visninger?
- PEAR FLOWER AND BIRD: 200 visninger, 4% av visningene. 10 malerier er rangert over.
Hvor stor er publikumsmassen til Puru (Pu Xinyu)?
- 4800 besøk de siste tolv månedene, 1200 på kunstnersiden og 3600 på maleriene.
Hvilke enheter bruker de besøkende hos Puru (Pu Xinyu)?
- Fordelingen av besøk er enheter (81%), telefoner (17%) og nettbrett (2%); enheter er mest vanlig med 81%.
Hvilken malestil av Puru (Pu Xinyu) tiltrekker seg besøkende?
- Balansert (Fargeintensitet) malerier: 64% av de besøkte, 56% av katalogen.