Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Rafael Barradas på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Rafael Barradas: kjøperens perspektiv
Kjøpere åpner Barcelona Street at 1 pm oftere enn noe annet maleri av Rafael Barradas: 300 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 6% av det totale antallet. Deretter kommer Aragon og Hospital. Rafael Barradas fikk 7300 besøk: 2000 på kunstnerprofilen og 5300 på maleriene. Momentum avtok: 33% færre besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Den beste måneden var Jul 2026: 5200 besøk. Besøk per enhet: enheter (89%) og telefoner (11%). Smaken er klar: Subtile farger (Fargemetning) står for 22% av de besøkte, men utgjør kun 12% av katalogen.
Rafael Barradas: de 10 maleriene kjøpere ser på først
De 10 maleriene til Rafael Barradas med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
Barcelona Street at 1 pm, 1918
300 visninger · 5.5%
-
2
Aragon
300 visninger · 5.5%
-
3
Hospital
300 visninger · 5.5%
-
4
Playa Ramirez (on the terrace)
200 visninger · 3.6%
-
5
poster
200 visninger · 3.6%
-
6
Portrait of the painterr Bon
200 visninger · 3.6%
-
7
Figure 1
200 visninger · 3.6%
-
8
Catalina Bárcena
200 visninger · 3.6%
-
9
Portrait of Maroto
200 visninger · 3.6%
-
10
Girls and rocking horse
200 visninger · 3.6%
Hvordan endrer besøkene på Rafael Barradas-siden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 500 |
| Jul 2026 | 1500 | 3700 |
| Aug 2026 | 0 | 900 |
| Sep 2026 | 400 | 200 |
Hvordan endrer antall besøk på maleriene til Rafael Barradas seg per måned?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke malerier av Rafael Barradas samsvarer med hva kjøpere velger?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 4.0% | 10.9% |
| Myk skygge | 10.0% | 5.5% |
| Mild lysstyrke | 30.0% | 21.8% |
| Lyssterk balanse | 32.0% | 36.4% |
| Lyssterk | 24.0% | 25.4% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 34.0% | 32.7% |
| Subtile farger | 12.0% | 21.8% |
| Balansert mykhet | 28.0% | 16.4% |
| Tydelig fargepreg | 24.0% | 27.3% |
| Livlig farge | 2.0% | 1.8% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 52.2% | 44.9% |
| Jordnær | 30.4% | 24.5% |
| Mørke toner | 8.7% | 16.3% |
| Pastellfarger | 6.5% | 12.2% |
| Solnedgang | 2.2% | 2.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 28.0% | 34.5% |
| Balansert | 36.0% | 27.3% |
| Klar og intens | 36.0% | 38.2% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 4.0% | 10.9% |
| Mild | 18.0% | 18.2% |
| Balansert | 20.0% | 7.3% |
| Sterk kontrast | 18.0% | 16.4% |
| Uttalelse | 40.0% | 47.3% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 4.0% | 1.8% |
| Mykt sammensatt palett | 2.0% | 7.3% |
| Balansert harmoni | 12.0% | 12.7% |
| Sterk fargeharmoni | 40.0% | 27.3% |
| Samstemt palett | 42.0% | 50.9% |
Hvilke malerier av Rafael Barradas vekker mest interesse, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The world's cutest circus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Barcelona Street at 1 pm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 |
| Kiosk of the gutters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Posada | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Card players | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Violinist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| García Lorca and Marotto | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cafe scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man in the tavern 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er enhetsfordelingen for Rafael Barradas-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 6500 | 89.0% |
| telefoner | 800 | 11.0% |
Hvilke språk bruker kjøperne av Rafael Barradas når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| French | 300 | 75.0% |
| Spanish | 100 | 25.0% |
Hvor mange besøk per dag får Rafael Barradas, og hva er det neste?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Mon 21 Sep | 0 |
| Tue 22 Sep | 0 |
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 200 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 100 |
| Thu 1 Oct | 100 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 100 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
Om Rafael Barradas på AllPaintingsStore.com
Hvilket maleri av Rafael Barradas har flest visninger?
- Barcelona Street at 1 pm: 300 visninger, 6% av visningene. 10 malerier er rangert over.
Hvor stor er publikumsmassen til Rafael Barradas?
- 7300 besøk de siste tolv månedene, 2000 på kunstnersiden og 5300 på maleriene.
Hvilke enheter bruker de besøkende hos Rafael Barradas?
- Fordelingen av besøk er enheter (89%) og telefoner (11%); enheter er mest vanlig med 89%.
Hvilken malestil av Rafael Barradas tiltrekker seg kjøpere?
- Subtile farger (Fargemetning) malerier: 22% av de besøkte, 12% av katalogen.