Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Rainer Fetting på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Rainer Fetting: kjøperens perspektiv
Kjøpere åpner Hurricane oftere enn noe annet maleri av Rainer Fetting: 300 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 33% av det totale antallet. Deretter kommer Frachter mit Kühen og Figur og Høydbane (Van Gogh). Rainer Fetting fikk 1000 besøk: 300 på kunstnerprofilen og 700 på maleriene. Momentum avtok: 100% færre besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Den beste måneden var Jul 2026: 800 besøk. Smaken er klar: Naturtoner (Fargepalett) står for 50% av de besøkte, men utgjør kun 6% av katalogen.
Rainer Fetting: de 7 maleriene kjøpere ser på først
De 7 maleriene til Rainer Fetting med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
Hurricane, 2005
300 visninger · 33.3%
-
2
Frachter mit Kühen, 2017
100 visninger · 11.1%
-
3
Figur og Høydbane (Van Gogh), 1980
100 visninger · 11.1%
-
4
Ballspiel am Meer, 2010
100 visninger · 11.1%
-
5
Bosler, 1975
100 visninger · 11.1%
-
6
Klabauter, 2015
100 visninger · 11.1%
-
7
Andrea Fernrohr, 2015
100 visninger · 11.1%
Hvordan endrer besøkene på Rainer Fetting-siden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hvordan endrer antall besøk på maleriene til Rainer Fetting seg per måned?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke malerier av Rainer Fetting samsvarer med hva kjøpere velger?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 50.0% | 50.0% |
| Kraftfull | 33.3% | 50.0% |
| Seren | 16.7% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Melankolsk | 16.7% | 50.0% |
| Fredfull | 16.7% | 50.0% |
| Rolig | 16.7% | 0.0% |
| Lidenskapelig uttrykk | 16.7% | 0.0% |
| Kraftfullt | 16.7% | 0.0% |
| Anspent | 16.7% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 8.3% | 0.0% |
| Myk skygge | 41.7% | 77.8% |
| Mild lysstyrke | 29.2% | 22.2% |
| Lyssterk balanse | 16.7% | 0.0% |
| Lyssterk | 4.2% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 25.0% | 55.6% |
| Subtile farger | 33.3% | 22.2% |
| Balansert mykhet | 8.3% | 11.1% |
| Tydelig fargepreg | 25.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 8.3% | 11.1% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørke toner | 41.2% | 50.0% |
| Nøytrale toner | 35.3% | 0.0% |
| Jordnær | 17.6% | 0.0% |
| Naturtoner | 5.9% | 50.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 29.2% | 55.6% |
| Balansert | 37.5% | 33.3% |
| Klar og intens | 33.3% | 11.1% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 12.5% | 11.1% |
| Mild | 8.3% | 11.1% |
| Balansert | 16.7% | 44.4% |
| Sterk kontrast | 16.7% | 0.0% |
| Uttalelse | 45.8% | 33.3% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 37.5% | 55.6% |
| Mykt sammensatt palett | 4.2% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 16.7% | 11.1% |
| Sterk fargeharmoni | 33.3% | 33.3% |
| Samstemt palett | 8.3% | 0.0% |
Hvilke malerier av Rainer Fetting vekker mest interesse, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Figur og Høydbane (Van Gogh) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Selbst mit Palette | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blaue Brandung | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Desmond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Selbst mit gelbem Hut | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Frachter mit Kühen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Desmond auf Schemel sitzend | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Taxi with Steam and green F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Selbstportrait Fummel Trave… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Klabauter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker kjøperne av Rainer Fetting når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange besøk per dag får Rainer Fetting, og hva er det neste?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Mon 21 Sep | 0 |
| Tue 22 Sep | 0 |
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 200 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
Om Rainer Fetting på AllPaintingsStore.com
Hvilket maleri av Rainer Fetting har flest visninger?
- Hurricane: 300 visninger, 33% av visningene. 7 malerier er rangert over.
Hvor stor er publikumsmassen til Rainer Fetting?
- 1000 besøk de siste tolv månedene, 300 på kunstnersiden og 700 på maleriene.
Hvilken malestil av Rainer Fetting tiltrekker seg kjøpere?
- Naturtoner (Fargepalett) malerier: 50% av de besøkte, 6% av katalogen.