Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Ralph Hedley på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Ralph Hedley: kjøperens perspektiv
Kjøpere åpner An Argument From Opposite Premises oftere enn noe annet maleri av Ralph Hedley: 300 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 23% av det totale antallet. Deretter kommer The News Boy - og The Tournament. Ralph Hedley fikk 1700 besøk: 500 på kunstnerprofilen og 1200 på maleriene. Den beste måneden var Jul 2026: 1600 besøk. Smaken er klar: Dramatisk (Emosjonell tone) står for 100% av de besøkte, men utgjør kun 22% av katalogen.
Ralph Hedley: de 8 maleriene kjøpere ser på først
De 8 maleriene til Ralph Hedley med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
An Argument From Opposite Premises
300 visninger · 23.1%
-
2
The News Boy -
300 visninger · 23.1%
-
3
The Tournament
200 visninger · 15.4%
-
4
The Country School Girl
100 visninger · 7.7%
-
5
The animal market
100 visninger · 7.7%
-
6
The New Scholar
100 visninger · 7.7%
-
7
Darning the Sock
100 visninger · 7.7%
-
8
The News Boy
100 visninger · 7.7%
Hvordan endrer besøkene på Ralph Hedley-siden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 1200 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 100 | 0 |
Hvordan endrer antall besøk på maleriene til Ralph Hedley seg per måned?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke malerier av Ralph Hedley samsvarer med hva kjøpere velger?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk | 22.2% | 100.0% |
| Nostalgi preget av vemod | 33.3% | 0.0% |
| Alvorstung | 22.2% | 0.0% |
| Lystig | 11.1% | 0.0% |
| Ettertenksomt | 11.1% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 48.1% | 38.5% |
| Myk skygge | 44.4% | 46.2% |
| Mild lysstyrke | 7.4% | 15.4% |
| Lyssterk balanse | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 37.0% | 46.2% |
| Subtile farger | 29.6% | 30.8% |
| Balansert mykhet | 25.9% | 15.4% |
| Tydelig fargepreg | 7.4% | 7.7% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 55.6% | 69.2% |
| Balansert | 37.0% | 23.1% |
| Klar og intens | 7.4% | 7.7% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 18.5% | 0.0% |
| Mild | 37.0% | 61.5% |
| Balansert | 3.7% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 14.8% | 0.0% |
| Uttalelse | 25.9% | 38.5% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 7.4% | 7.7% |
| Mykt sammensatt palett | 3.7% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 7.4% | 7.7% |
| Sterk fargeharmoni | 55.6% | 76.9% |
| Samstemt palett | 25.9% | 7.7% |
Hvilke malerier av Ralph Hedley vekker mest interesse, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The old china shop. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Butter Churn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Barring-out Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Invention of the Lifebo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Widow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The truant's log | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Real antique. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Forge. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Argument From Opposite P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| His First Voyage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker kjøperne av Ralph Hedley når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Serbian | 100 | 100.0% |
Hvor mange besøk per dag får Ralph Hedley, og hva er det neste?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
Om Ralph Hedley på AllPaintingsStore.com
Hvilket maleri av Ralph Hedley har flest visninger?
- An Argument From Opposite Premises: 300 visninger, 23% av visningene. 8 malerier er rangert over.
Hvor stor er publikumsmassen til Ralph Hedley?
- 1700 besøk de siste tolv månedene, 500 på kunstnersiden og 1200 på maleriene.
Hvilken malestil av Ralph Hedley tiltrekker seg kjøpere?
- Dramatisk (Emosjonell tone) malerier: 100% av de besøkte, 22% av katalogen.