Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Robert Gallon på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Robert Gallon: etterspørsel ved et øyekast
Det mest viste maleriet av Robert Gallon på AllPaintingsStore.com i løpet av tolv måneder er A village scene: 1300 visninger, noe som utgjør 59% av alle visninger for kunstneren. Neste på ønskelisten: View of Richmond og Tributary of the Wharfe, Yorkshire. Robert Gallon har totalt 2400 besøk, med 400 på kunstnersiden og 2000 på enkeltmalerier. Etterspørselen avtok: antall besøk falt 40% fra Aug 2026 til Sep 2026. Toppmåned: Jul 2026 med 1600 besøk. Kjøpere har en preferanse for Balansert harmoni (Fargeharmoni): 59% av besøkene, mot 9% av kunstnerens katalog.
De 9 maleriene av Robert Gallon som kjøpere åpner mest
En etterspørselsrangering basert på faktiske besøk de siste tolv månedene på AllPaintingsStore.com: de 9 maleriene til Robert Gallon som ble sett mest, med de mest besøkte først.
-
1
A village scene
1300 visninger · 59.1%
-
2
View of Richmond
200 visninger · 9.1%
-
3
Tributary of the Wharfe, Yorkshire
100 visninger · 4.5%
-
4
Hall of Tankerness
100 visninger · 4.5%
-
5
Leigh from Southend
100 visninger · 4.5%
-
6
Leigh from Southend Pier
100 visninger · 4.5%
-
7
Landscape with Gypsy Caravan
100 visninger · 4.5%
-
8
Deerness, mull head, orkney
100 visninger · 4.5%
-
9
Feeding The Chickens
100 visninger · 4.5%
Hvor mye interesse får Robert Gallon hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se dataene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 1200 |
| Aug 2026 | 0 | 500 |
| Sep 2026 | 0 | 300 |
Hvor ofte blir maleriene til Robert Gallon vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type malerier velger kjøpere av Robert Gallon?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se dataene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 8.7% | 4.5% |
| Myk skygge | 17.4% | 59.1% |
| Mild lysstyrke | 47.8% | 13.6% |
| Lyssterk balanse | 26.1% | 22.7% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 13.0% | 4.5% |
| Subtile farger | 34.8% | 68.2% |
| Balansert mykhet | 34.8% | 13.6% |
| Tydelig fargepreg | 17.4% | 13.6% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 42.9% | 72.7% |
| Nøytrale toner | 42.9% | 18.2% |
| Mørke toner | 14.3% | 9.1% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 8.7% | 0.0% |
| Balansert | 69.6% | 81.8% |
| Klar og intens | 21.7% | 18.2% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 8.7% | 4.5% |
| Mild | 13.0% | 9.1% |
| Balansert | 8.7% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 17.4% | 4.5% |
| Uttalelse | 52.2% | 81.8% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 17.4% | 4.5% |
| Mykt sammensatt palett | 0.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 8.7% | 59.1% |
| Sterk fargeharmoni | 30.4% | 13.6% |
| Samstemt palett | 43.5% | 22.7% |
Hvilke malerier av Robert Gallon er mest etterspurt, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se dataene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A village scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 500 | 300 |
| Mary Anne Baikie (Milanne),… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Drifting Along A Canal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Gypsy Caravan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Evening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View from Cooper's Hill ove… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The old water mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tributary of the Wharfe, Yo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The sawmill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On the Medway | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker kjøpere av Robert Gallon når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange daglige besøk har Robert Gallon, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se dataene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 100 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 100 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 100 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 100 |
Robert Gallon: vanlige spørsmål
Hvilke malerier av Robert Gallon er mest etterspurt?
- A village scene leder med 1300 besøk (59% av visningene til Robert Gallon). Rangeringen ovenfor viser de 9 øverste.
Hvor stor interesse er det for Robert Gallon?
- 2400 besøk de siste tolv månedene: 400 på kunstnersiden og 2000 på individuelle malerier.
Hvilken type malerier av Robert Gallon foretrekker kjøpere?
- Balansert harmoni (Fargeharmoni): 59% av besøkene for 9% av katalogen.