Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Robert Tatin på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Robert Tatin: etterspørsel ved et øyekast
Det mest viste maleriet av Robert Tatin på AllPaintingsStore.com i løpet av tolv måneder er Portrait n 2 ou Etude pour Les Trois Pêches: 400 visninger, noe som utgjør 8% av alle visninger for kunstneren. Neste på ønskelisten: Arcane VI og La Belle Epoque. Robert Tatin har totalt 4900 besøk, med 1300 på kunstnersiden og 3600 på enkeltmalerier. Etterspørselen øker: antall besøk har vokst med 200% fra Sep 2026 til Oct 2026. Toppmåned: Jul 2026 med 3200 besøk. Besøkende surfer på enheter (65%), telefoner (33%) og nettbrett (2%). Besøkende har en preferanse for Myk skygge (Lysstyrke): 73% av besøkene, mot 58% av kunstnerens katalog.
De 10 maleriene av Robert Tatin som besøkende åpner mest
En etterspørselsrangering basert på faktiske besøk de siste tolv månedene på AllPaintingsStore.com: de 10 maleriene til Robert Tatin som ble sett mest, med de mest besøkte først.
-
1
Portrait n 2 ou Etude pour Les Trois Pêches
400 visninger · 7.8%
-
2
Arcane VI
400 visninger · 7.8%
-
3
La Belle Epoque
400 visninger · 7.8%
-
4
Les Mystères de la Femme
300 visninger · 5.9%
-
5
Coup de Tête
300 visninger · 5.9%
-
6
Sinaï ou Fleur de Lys
300 visninger · 5.9%
-
7
Lunaison
200 visninger · 3.9%
-
8
Maryvonne Fille de Lune
200 visninger · 3.9%
-
9
Le Cirque
200 visninger · 3.9%
-
10
Men Dü
200 visninger · 3.9%
Hvor mye interesse får Robert Tatin hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se dataene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 2700 |
| Aug 2026 | 200 | 700 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
| Oct 2026 | 400 | 200 |
Hvor ofte blir maleriene til Robert Tatin vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type malerier velger besøkende hos Robert Tatin?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se dataene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 20.0% | 5.9% |
| Myk skygge | 58.0% | 72.5% |
| Mild lysstyrke | 22.0% | 21.6% |
| Lyssterk balanse | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 38.0% | 41.2% |
| Subtile farger | 36.0% | 35.3% |
| Balansert mykhet | 24.0% | 23.5% |
| Tydelig fargepreg | 2.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 93.8% | 89.3% |
| Mørke toner | 6.2% | 7.1% |
| Nøytrale toner | 0.0% | 3.6% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 46.0% | 45.1% |
| Balansert | 52.0% | 54.9% |
| Klar og intens | 2.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 8.0% | 2.0% |
| Mild | 12.0% | 13.7% |
| Balansert | 22.0% | 11.8% |
| Sterk kontrast | 28.0% | 37.2% |
| Uttalelse | 30.0% | 35.3% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 40.0% | 43.1% |
| Mykt sammensatt palett | 22.0% | 7.8% |
| Balansert harmoni | 12.0% | 13.7% |
| Sterk fargeharmoni | 16.0% | 29.4% |
| Samstemt palett | 10.0% | 5.9% |
Hvilke malerier av Robert Tatin er mest etterspurt, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se dataene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Les Mystères de la Femme | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Le Cirque | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Maryvonne Fille de Lune | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Arcane VI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Centaure | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| St Jean de Luz Porte Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Silence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autoportrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Carnaval de Rio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Café de Flore | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke enheter bruker besøkende for å se på Robert Tatin?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Se dataene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 3200 | 65.3% |
| telefoner | 1600 | 32.7% |
| nettbrett | 100 | 2.0% |
Hvilke språk bruker besøkende hos Robert Tatin når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se dataene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| French | 300 | 100.0% |
Hvor mange daglige besøk har Robert Tatin, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se dataene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 100 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 100 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 1000 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 200 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 100 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 200 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 100 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 200 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 100 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 200 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
Robert Tatin: vanlige spørsmål
Hvilke malerier av Robert Tatin er mest etterspurt?
- Portrait n 2 ou Etude pour Les Trois Pêches leder med 400 besøk (8% av visningene til Robert Tatin). Rangeringen ovenfor viser de 10 øverste.
Hvor stor interesse er det for Robert Tatin?
- 4900 besøk de siste tolv månedene: 1300 på kunstnersiden og 3600 på individuelle malerier.
Hvilke enheter bruker besøkende for å se på Robert Tatin?
- Besøkende surfer på enheter (65%), telefoner (33%) og nettbrett (2%); enheter står for 65% av besøkene.
Hvilken type malerier av Robert Tatin foretrekker besøkende?
- Myk skygge (Lysstyrke): 73% av besøkene for 58% av katalogen.