Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Robin Buick på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Robin Buick: de besøkendes perspektiv
Besøkende åpner Three Graces CU oftere enn noe annet maleri av Robin Buick: 100 besøk i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 12% av det totale antallet. Deretter kommer Dancing couple og Niamh. Robin Buick fikk 1300 besøk: 600 på kunstnerprofilen og 700 på maleriene. Den beste måneden var Jul 2026: 900 besøk. Smaken er klar: Mild lysstyrke (Lysstyrke) står for 62% av de besøkte, men utgjør kun 38% av katalogen.
Robin Buick: de 8 maleriene besøkende ser først på
De 8 maleriene til Robin Buick med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
Three Graces CU
100 visninger · 12.5%
-
2
Dancing couple
100 visninger · 12.5%
-
3
Niamh
100 visninger · 12.5%
-
4
Ruth seated
100 visninger · 12.5%
-
5
Dancing Circle Airfield CU
100 visninger · 12.5%
-
6
Bacchante 2 with arms up
100 visninger · 12.5%
-
7
Grainne fountain
100 visninger · 12.5%
-
8
Fiona
100 visninger · 12.5%
Hvordan endrer besøkene på Robin Buick-siden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 300 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 300 | 0 |
Hvordan endrer antall besøk på maleriene til Robin Buick seg per måned?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke malerier av Robin Buick samsvarer med det besøkende velger?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 0.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 6.9% | 0.0% |
| Mild lysstyrke | 37.9% | 62.5% |
| Lyssterk balanse | 17.2% | 0.0% |
| Lyssterk | 37.9% | 37.5% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 62.1% | 37.5% |
| Subtile farger | 10.3% | 25.0% |
| Balansert mykhet | 20.7% | 25.0% |
| Tydelig fargepreg | 6.9% | 12.5% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 62.5% | 50.0% |
| Jordnær | 25.0% | 33.3% |
| Pastellfarger | 8.3% | 16.7% |
| Mørke toner | 4.2% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 62.1% | 37.5% |
| Balansert | 27.6% | 37.5% |
| Klar og intens | 10.3% | 25.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 3.5% | 0.0% |
| Balansert | 0.0% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 10.3% | 25.0% |
| Uttalelse | 86.2% | 75.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 27.6% | 25.0% |
| Mykt sammensatt palett | 13.8% | 25.0% |
| Balansert harmoni | 31.0% | 12.5% |
| Sterk fargeharmoni | 17.2% | 25.0% |
| Samstemt palett | 10.3% | 12.5% |
Hvilke malerier av Robin Buick vekker mest interesse, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dancing Circle Airfield CU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fiona | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Atalanta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lynda Ruth with flying hair | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Small nude with flute | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flute player | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aileen as thinker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grainne fountain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The kiss | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The three graces | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker de besøkende hos Robin Buick når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 300 | 100.0% |
Hvor mange besøk per dag får Robin Buick, og hva er det neste?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 100 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 100 |
| Fri 30 Oct | 100 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
Om Robin Buick på AllPaintingsStore.com
Hvilket maleri av Robin Buick har flest visninger?
- Three Graces CU: 100 visninger, 12% av visningene. 8 malerier er rangert over.
Hvor stor er publikumsmassen til Robin Buick?
- 1300 besøk de siste tolv månedene, 600 på kunstnersiden og 700 på maleriene.
Hvilken malestil av Robin Buick tiltrekker seg besøkende?
- Mild lysstyrke (Lysstyrke) malerier: 62% av de besøkte, 38% av katalogen.