Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Rockwell Kent på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Rockwell Kent: kjøperens perspektiv
Kjøpere åpner The Trapper oftere enn noe annet maleri av Rockwell Kent: 1500 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 36% av det totale antallet. Deretter kommer Flame og Blackhead, Monhegan Island, Maine. Rockwell Kent fikk 3700 besøk: 300 på kunstnerprofilen og 3400 på maleriene. Trenden er positiv: 150% flere besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Den beste måneden var Jul 2026: 2900 besøk. Besøk per enhet: enheter (62%) og telefoner (38%). Smaken er klar: Balansert harmoni (Fargeharmoni) står for 40% av de besøkte, men utgjør kun 8% av katalogen.
Rockwell Kent: de 10 maleriene kjøpere ser på først
De 10 maleriene til Rockwell Kent med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
The Trapper, 1921
1500 visninger · 35.7%
-
2
Flame
500 visninger · 11.9%
-
3
Blackhead, Monhegan Island, Maine
200 visninger · 4.8%
-
4
Wilderness
200 visninger · 4.8%
-
5
Late Afternoon, 1962
100 visninger · 2.4%
-
6
Fishermen
100 visninger · 2.4%
-
7
Snow Fields
100 visninger · 2.4%
-
8
Bear Glacier - Alaska
100 visninger · 2.4%
-
9
Adirondack Farm, Summer
100 visninger · 2.4%
-
10
Child
100 visninger · 2.4%
Hvordan endrer besøkene på Rockwell Kent-siden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 200 | 2700 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 500 |
Hvordan endrer antall besøk på maleriene til Rockwell Kent seg per måned?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke malerier av Rockwell Kent samsvarer med hva kjøpere velger?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 4.0% | 2.4% |
| Myk skygge | 22.0% | 9.5% |
| Mild lysstyrke | 38.0% | 33.3% |
| Lyssterk balanse | 26.0% | 52.4% |
| Lyssterk | 10.0% | 2.4% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 74.0% | 47.6% |
| Subtile farger | 14.0% | 4.8% |
| Balansert mykhet | 12.0% | 42.9% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 4.8% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 56.8% | 80.7% |
| Jordnær | 37.8% | 16.1% |
| Mørke toner | 2.7% | 3.2% |
| Pastellfarger | 2.7% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 60.0% | 42.9% |
| Balansert | 36.0% | 54.8% |
| Klar og intens | 4.0% | 2.4% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 6.0% | 0.0% |
| Mild | 6.0% | 4.8% |
| Balansert | 12.0% | 9.5% |
| Sterk kontrast | 16.0% | 42.9% |
| Uttalelse | 60.0% | 42.9% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 18.0% | 23.8% |
| Mykt sammensatt palett | 6.0% | 11.9% |
| Balansert harmoni | 8.0% | 40.5% |
| Sterk fargeharmoni | 30.0% | 9.5% |
| Samstemt palett | 38.0% | 14.3% |
Hvilke malerier av Rockwell Kent vekker mest interesse, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Late Afternoon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Trapper | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1200 | 0 | 0 |
| Blackhead, Monhegan Island,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Toilers Of The Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dublin Pond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ancient Elm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Prometheus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Men And Mountains | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishermen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Wilderness | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
Hvordan er enhetsfordelingen for Rockwell Kent-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 2300 | 62.2% |
| telefoner | 1400 | 37.8% |
Hvilke språk bruker kjøperne av Rockwell Kent når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| French | 200 | 100.0% |
Hvor mange besøk per dag får Rockwell Kent, og hva er det neste?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 500 |
| Tue 29 Sep | 100 |
| Wed 30 Sep | 200 |
| Thu 1 Oct | 100 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 100 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 100 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
Om Rockwell Kent på AllPaintingsStore.com
Hvilket maleri av Rockwell Kent har flest visninger?
- The Trapper: 1500 visninger, 36% av visningene. 10 malerier er rangert over.
Hvor stor er publikumsmassen til Rockwell Kent?
- 3700 besøk de siste tolv månedene, 300 på kunstnersiden og 3400 på maleriene.
Hvilke enheter bruker de besøkende hos Rockwell Kent?
- Fordelingen av besøk er enheter (62%) og telefoner (38%); enheter er mest vanlig med 62%.
Hvilken malestil av Rockwell Kent tiltrekker seg kjøpere?
- Balansert harmoni (Fargeharmoni) malerier: 40% av de besøkte, 8% av katalogen.