Pengene tilbake-garanti · 100 dager Gratis levering over hele verden
644596kunstverk 52888kunstnere 5406museer 32språk

Romain Cazes Etterspørsel og besøksstatistikk

1808 – 1881

Hva inneholder denne siden?

Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Romain Cazes på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.

Romain Cazes: etterspørsel ved et øyekast

Det mest viste maleriet av Romain Cazes på AllPaintingsStore.com i løpet av tolv måneder er Medora: 200 visninger, noe som utgjør 25% av alle visninger for kunstneren. Neste på ønskelisten: Saint de profil portant une épée og LE COURONNEMENT DE LA VIERGE, REINE DES CIEUX. Romain Cazes har totalt 1500 besøk, med 700 på kunstnersiden og 800 på enkeltmalerier. Toppmåned: Jul 2026 med 1500 besøk. Kjøpere har en preferanse for Balansert (Kontrast): 25% av besøkene, mot 12% av kunstnerens katalog.

De 6 maleriene av Romain Cazes som kjøpere åpner mest

En etterspørselsrangering basert på faktiske besøk de siste tolv månedene på AllPaintingsStore.com: de 6 maleriene til Romain Cazes som ble sett mest, med de mest besøkte først.

  1. Medora 1 Medora 200 visninger · 25.0%
  2. Saint de profil portant une épée 2 Saint de profil portant une épée 200 visninger · 25.0%
  3. LE COURONNEMENT DE LA VIERGE, REINE DES CIEUX 3 LE COURONNEMENT DE LA VIERGE, REINE DES CIEUX 100 visninger · 12.5%
  4. Les Douze Apôtres 4 Les Douze Apôtres 100 visninger · 12.5%
  5. La Résurrection du Christ 5 La Résurrection du Christ 100 visninger · 12.5%
  6. Glorification de la Vierge 6 Glorification de la Vierge 100 visninger · 12.5%

Hvor mye interesse får Romain Cazes hver måned?

Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.

Se dataene
MånedKunstnersideVerksider
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
May 202600
Jun 202600
Jul 2026700800
Aug 202600
Sep 202600
Oct 202600

Hvor ofte blir maleriene til Romain Cazes vist?

Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.

De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.

Hvilke malerier av Romain Cazes er mest etterspurt, måned for måned?

Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.

Se dataene
KunstverkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026May 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026Oct 2026
The Coronation of the Virgi…000000000000
Sketch for the Church of th…000000000000
Sketch for the Church of la…000000000000
Sketch for the Church of Sa…000000000000
Sketch for the Church of Sa…000000000000
Sketch for the Church of Sa…000000000000
Sept Saints et saintes000000000000
Les Quatre Saisons000000000000
David jouant de la harpe000000000000
La Présentation au temple,…000000000000

Hvilke språk bruker kjøpere av Romain Cazes når de surfer?

Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.

Hvor mange daglige besøk har Romain Cazes, og hva er prognosen?

Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.

Se dataene
DagBesøkninger
Thu 15 Oct0
Fri 16 Oct0
Sat 17 Oct0
Sun 18 Oct0
Mon 19 Oct0
Tue 20 Oct0
Wed 21 Oct0
Thu 22 Oct0
Fri 23 Oct0
Sat 24 Oct0
Sun 25 Oct0
Mon 26 Oct0
Tue 27 Oct0
Wed 28 Oct0
Thu 29 Oct0
Fri 30 Oct0
Sat 31 Oct0
Sun 1 Nov0
Mon 2 Nov100
Tue 3 Nov0
Wed 4 Nov0
Thu 5 Nov (prognose)0
Fri 6 Nov (prognose)0
Sat 7 Nov (prognose)0
Sun 8 Nov (prognose)0
Mon 9 Nov (prognose)100
Tue 10 Nov (prognose)0
Wed 11 Nov (prognose)0
Thu 12 Nov (prognose)0
Fri 13 Nov (prognose)0
Sat 14 Nov (prognose)0
Sun 15 Nov (prognose)0
Mon 16 Nov (prognose)200
Tue 17 Nov (prognose)0
Wed 18 Nov (prognose)0
Thu 19 Nov (prognose)0
Fri 20 Nov (prognose)0
Sat 21 Nov (prognose)0
Sun 22 Nov (prognose)0
Mon 23 Nov (prognose)200
Tue 24 Nov (prognose)0
Wed 25 Nov (prognose)0

Romain Cazes: vanlige spørsmål

Hvilke malerier av Romain Cazes er mest etterspurt?

Medora leder med 200 besøk (25% av visningene til Romain Cazes). Rangeringen ovenfor viser de 6 øverste.

Hvor stor interesse er det for Romain Cazes?

1500 besøk de siste tolv månedene: 700 på kunstnersiden og 800 på individuelle malerier.

Hvilken type malerier av Romain Cazes foretrekker kjøpere?

Balansert (Kontrast): 25% av besøkene for 12% av katalogen.