Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Romaine Brooks på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Romaine Brooks: de viktigste tallene
Madame Errázuris er det maleriet av Romaine Brooks som er mest sett: 300 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 27% av kunstnerens visninger. Etterfølges av Jeune Fille Anglaise Yeux et Rubans Verts og Ida Rubinstein. Totalt 2400 besøk: 1400 til kunstnersiden og 1000 til maleriene. Ned 20% mellom Aug 2026 og Sep 2026. Beste måned: Jul 2026 med 1500 besøk. Uttalelse (Kontrast) er den foretrukne stilen: 73% av besøkene, 39% av katalogen.
Topp 8 malerier av Romaine Brooks basert på antall visninger
Rangert etter antall besøk på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, ikke etter katalogscore. Rangering 1 er maleriet til Romaine Brooks som folk åpner mest.
-
1
Madame Errázuris, 1910
300 visninger · 27.3%
-
2
Jeune Fille Anglaise Yeux et Rubans Verts, 1910
200 visninger · 18.2%
-
3
Ida Rubinstein, 1917
100 visninger · 9.1%
-
4
The Charwoman, 1904
100 visninger · 9.1%
-
5
Dame en Deuil, 1910
100 visninger · 9.1%
-
6
Self Portrait, 1923
100 visninger · 9.1%
-
7
Esquisse d'Ida Rubinstein, 1912
100 visninger · 9.1%
-
8
La Baronne Emile D'Erlanger, 1924
100 visninger · 9.1%
Hva er den månedlige trafikken på Romaine Brooks-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 800 | 700 |
| Aug 2026 | 200 | 300 |
| Sep 2026 | 400 | 0 |
Hva er den månedlige trafikken på maleriene til Romaine Brooks?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger kjøpere blant maleriene til Romaine Brooks?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tabellen
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Elegant | 57.9% | 80.0% |
| Dramatisk intensitet | 10.5% | 0.0% |
| Eterisk | 10.5% | 0.0% |
| Nostalgi preget | 5.3% | 10.0% |
| Seren | 5.3% | 10.0% |
| Harmonisk | 5.3% | 0.0% |
| Drømmende og romantisk | 5.3% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Melankolsk | 47.4% | 20.0% |
| Nostalgi preget av vemod | 15.8% | 30.0% |
| Rolig | 10.5% | 30.0% |
| Ettertenksomt | 15.8% | 20.0% |
| Eterisk | 5.3% | 0.0% |
| Mysteriefylt | 5.3% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 47.8% | 18.2% |
| Myk skygge | 30.4% | 27.3% |
| Mild lysstyrke | 21.7% | 54.5% |
| Lyssterk balanse | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 52.2% | 54.5% |
| Subtile farger | 34.8% | 45.5% |
| Balansert mykhet | 8.7% | 0.0% |
| Tydelig fargepreg | 4.3% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 86.7% | 100.0% |
| Mørke toner | 6.7% | 0.0% |
| Monokrom | 6.7% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 78.3% | 63.6% |
| Balansert | 17.4% | 36.4% |
| Klar og intens | 4.3% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 17.4% | 0.0% |
| Mild | 17.4% | 18.2% |
| Balansert | 8.7% | 9.1% |
| Sterk kontrast | 17.4% | 0.0% |
| Uttalelse | 39.1% | 72.7% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 39.1% | 36.4% |
| Mykt sammensatt palett | 0.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 4.3% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 21.7% | 18.2% |
| Samstemt palett | 34.8% | 45.5% |
Hvordan presterer de mest populære maleriene til Romaine Brooks måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tabellen
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ida Rubinstein | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Charwoman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Renata Borgatti, Au Piano | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Debutante | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Veste en Soie Verte | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Jaquette Rouge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jeune Fille Anglaise Yeux e… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Le Trajet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chasseresse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La France Croisée | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er språkfordelingen for publikummet til Romaine Brooks?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tabellen
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 200 | 28.6% |
| Spanish | 200 | 28.6% |
| French | 200 | 28.6% |
| German | 100 | 14.3% |
Hvor mange daglige besøk har Romaine Brooks, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tabellen
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Tue 22 Sep | 0 |
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 200 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 200 |
| Mon 5 Oct | 100 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 100 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 200 |
| Mon 12 Oct | 100 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 300 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 400 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 400 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 100 |
Etterspørsel etter spørsmål om Romaine Brooks
Hva er det mest viste maleriet av Romaine Brooks?
- Madame Errázuris, med 300 visninger eller 27% av visningene. Den fullstendige listen går til rangering 8.
Hvor mange besøk får Romaine Brooks på AllPaintingsStore.com?
- 2400 de siste tolv månedene (1400 på kunstnersiden, 1000 på maleriene).
Er det en stil hos Romaine Brooks som besøkende foretrekker?
- Ja, Uttalelse (Kontrast): 73% av besøkene mot 39% av katalogen.