Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Rosalyn Drexler på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Rosalyn Drexler: de viktigste tallene
Put it This Way er det maleriet av Rosalyn Drexler som er mest sett: 200 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 29% av kunstnerens visninger. Etterfølges av Tryst og Race for Time. Totalt 1000 besøk: 600 til kunstnersiden og 400 til maleriene. Beste måned: Jul 2026 med 800 besøk. Balansert (Kontrast) er den foretrukne stilen: 43% av besøkene, 9% av katalogen.
Topp 6 malerier av Rosalyn Drexler basert på antall visninger
Rangert etter antall besøk på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, ikke etter katalogscore. Rangering 1 er maleriet til Rosalyn Drexler som folk åpner mest.
Hva er den månedlige trafikken på Rosalyn Drexler-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 400 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
Hva er den månedlige trafikken på maleriene til Rosalyn Drexler?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger kjøpere blant maleriene til Rosalyn Drexler?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tabellen
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 21.7% | 28.6% |
| Myk skygge | 34.8% | 42.9% |
| Mild lysstyrke | 21.7% | 14.3% |
| Lyssterk balanse | 17.4% | 14.3% |
| Lyssterk | 4.3% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 8.7% | 0.0% |
| Subtile farger | 8.7% | 0.0% |
| Balansert mykhet | 4.3% | 0.0% |
| Tydelig fargepreg | 34.8% | 57.1% |
| Livlig farge | 43.5% | 42.9% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørke toner | 68.4% | 100.0% |
| Jordnær | 21.1% | 0.0% |
| Nøytrale toner | 5.3% | 0.0% |
| Livlige og intense | 5.3% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 13.0% | 0.0% |
| Balansert | 13.0% | 28.6% |
| Klar og intens | 73.9% | 71.4% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 8.7% | 0.0% |
| Mild | 21.7% | 28.6% |
| Balansert | 8.7% | 42.9% |
| Sterk kontrast | 13.0% | 0.0% |
| Uttalelse | 47.8% | 28.6% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 8.7% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 8.7% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 8.7% | 14.3% |
| Sterk fargeharmoni | 43.5% | 57.1% |
| Samstemt palett | 30.4% | 28.6% |
Hvordan presterer de mest populære maleriene til Rosalyn Drexler måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tabellen
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arrival | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chubby checker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Put it This Way | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Tryst | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chubby Checker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Where is the Loot | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study for men and machines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Men and machines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| King kong aka the dream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| God shaves | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er språkfordelingen for publikummet til Rosalyn Drexler?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tabellen
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Spanish | 900 | 100.0% |
Hvor mange daglige besøk har Rosalyn Drexler, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tabellen
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 100 |
| Mon 5 Oct | 400 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 300 |
| Fri 9 Oct | 700 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 400 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 300 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 700 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 500 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 400 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 400 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 900 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 700 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 500 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 500 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 1100 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 800 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 600 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
Etterspørsel etter spørsmål om Rosalyn Drexler
Hva er det mest viste maleriet av Rosalyn Drexler?
- Put it This Way, med 200 visninger eller 29% av visningene. Den fullstendige listen går til rangering 6.
Hvor mange besøk får Rosalyn Drexler på AllPaintingsStore.com?
- 1000 de siste tolv månedene (600 på kunstnersiden, 400 på maleriene).
Er det en stil hos Rosalyn Drexler som besøkende foretrekker?
- Ja, Balansert (Kontrast): 43% av besøkene mot 9% av katalogen.