Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Salai på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Salai: kjøperens perspektiv
Kjøpere åpner Saint John the Baptist oftere enn noe annet maleri av Salai: 900 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 82% av det totale antallet. Deretter kommer Mona Lisa (Thalwil) og Female Figure. Salai fikk 5500 besøk: 4600 på kunstnerprofilen og 900 på maleriene. Den beste måneden var Sep 2026: 1800 besøk. Besøk per enhet: telefoner (69%) og enheter (31%). Smaken er klar: Myk skygge (Lysstyrke) står for 91% av de besøkte, men utgjør kun 67% av katalogen.
Salai: de 3 maleriene kjøpere ser på først
De 3 maleriene til Salai med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
Hvordan endrer besøkene på Salai-siden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 1100 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 1700 | 100 |
| Oct 2026 | 1700 | 100 |
Hvordan endrer antall besøk på maleriene til Salai seg per måned?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke malerier av Salai samsvarer med hva kjøpere velger?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 33.3% | 9.1% |
| Myk skygge | 66.7% | 90.9% |
| Mild lysstyrke | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk balanse | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 0.0% | 0.0% |
| Subtile farger | 66.7% | 90.9% |
| Balansert mykhet | 33.3% | 9.1% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 0.0% | 0.0% |
| Balansert | 100.0% | 100.0% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 0.0% | 0.0% |
| Balansert | 0.0% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 66.7% | 90.9% |
| Uttalelse | 33.3% | 9.1% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 33.3% | 9.1% |
| Mykt sammensatt palett | 0.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 0.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 66.7% | 90.9% |
| Samstemt palett | 0.0% | 0.0% |
Hvilke malerier av Salai vekker mest interesse, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Female Figure | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Mona Lisa (Thalwil) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint John the Baptist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 200 | 100 | 0 |
Hvordan er enhetsfordelingen for Salai-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| telefoner | 3800 | 69.1% |
| enheter | 1700 | 30.9% |
Hvilke språk bruker kjøperne av Salai når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 1300 | 59.1% |
| Spanish | 600 | 27.3% |
| French | 100 | 4.5% |
| Italian | 100 | 4.5% |
| Polish | 100 | 4.5% |
Hvor mange besøk per dag får Salai, og hva er det neste?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 15 Oct | 100 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 100 |
| Sun 18 Oct | 300 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 200 |
| Wed 21 Oct | 100 |
| Thu 22 Oct | 200 |
| Fri 23 Oct | 100 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 100 |
| Tue 27 Oct | 100 |
| Wed 28 Oct | 200 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 200 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 600 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 300 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 300 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 300 |
Om Salai på AllPaintingsStore.com
Hvilket maleri av Salai har flest visninger?
- Saint John the Baptist: 900 visninger, 82% av visningene. 3 malerier er rangert over.
Hvor stor er publikumsmassen til Salai?
- 5500 besøk de siste tolv månedene, 4600 på kunstnersiden og 900 på maleriene.
Hvilke enheter bruker de besøkende hos Salai?
- Fordelingen av besøk er telefoner (69%) og enheter (31%); telefoner er mest vanlig med 69%.
Hvilken malestil av Salai tiltrekker seg kjøpere?
- Myk skygge (Lysstyrke) malerier: 91% av de besøkte, 67% av katalogen.