Pengene tilbake-garanti · 100 dager Gratis levering over hele verden
449561kunstverk 30612kunstnere 4658museer 32språk

Sarah Beddington Populære malerier og besøksstatistikk

1964

Hva inneholder denne siden?

Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Sarah Beddington på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.

Sarah Beddington: de viktigste tallene

Forty Nights 2 er det maleriet av Sarah Beddington som er mest sett: 100 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 50% av kunstnerens visninger. Etterfølges av Untitled. Totalt 400 besøk: 200 til kunstnersiden og 200 til maleriene. Ned 100% mellom Aug 2026 og Sep 2026. Beste måned: Jul 2026 med 300 besøk. Myk skygge (Lysstyrke) er den foretrukne stilen: 50% av besøkene, 11% av katalogen.

Topp 2 malerier av Sarah Beddington basert på antall visninger

Rangert etter antall besøk på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, ikke etter katalogscore. Rangering 1 er maleriet til Sarah Beddington som folk åpner mest.

  1. Forty Nights 2 1 Forty Nights 2, 2001 100 visninger · 50.0%
  2. Untitled 2 Untitled 100 visninger · 50.0%

Hva er den månedlige trafikken på Sarah Beddington-siden?

Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.

Vis tabellen
MånedKunstnersideVerksider
Oct 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
May 202600
Jun 202600
Jul 2026200100
Aug 20260100
Sep 202600

Hva er den månedlige trafikken på maleriene til Sarah Beddington?

Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.

De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.

Hvordan presterer de mest populære maleriene til Sarah Beddington måned for måned?

Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.

Vis tabellen
KunstverkOct 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026May 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Forty Nights 1000000000000
Forty Nights 6000000000000
Forty Nights 7000000000000
Forty Nights 5000000000000
Forty Nights 200000000010000
Forty Nights 4000000000000
Forty Nights 3000000000000
Untitled00000000001000
Untitled000000000000

Hvordan er språkfordelingen for publikummet til Sarah Beddington?

Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.

Hvor mange daglige besøk har Sarah Beddington, og hva er prognosen?

Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.

Vis tabellen
DagBesøkninger
Wed 23 Sep0
Thu 24 Sep0
Fri 25 Sep0
Sat 26 Sep0
Sun 27 Sep0
Mon 28 Sep0
Tue 29 Sep0
Wed 30 Sep0
Thu 1 Oct0
Fri 2 Oct0
Sat 3 Oct0
Sun 4 Oct0
Mon 5 Oct0
Tue 6 Oct0
Wed 7 Oct0
Thu 8 Oct0
Fri 9 Oct0
Sat 10 Oct0
Sun 11 Oct0
Mon 12 Oct0
Tue 13 Oct0
Wed 14 Oct (prognose)0
Thu 15 Oct (prognose)0
Fri 16 Oct (prognose)0
Sat 17 Oct (prognose)0
Sun 18 Oct (prognose)0
Mon 19 Oct (prognose)0
Tue 20 Oct (prognose)0
Wed 21 Oct (prognose)0
Thu 22 Oct (prognose)0
Fri 23 Oct (prognose)0
Sat 24 Oct (prognose)0
Sun 25 Oct (prognose)0
Mon 26 Oct (prognose)0
Tue 27 Oct (prognose)0
Wed 28 Oct (prognose)0
Thu 29 Oct (prognose)0
Fri 30 Oct (prognose)0
Sat 31 Oct (prognose)0
Sun 1 Nov (prognose)0
Mon 2 Nov (prognose)0
Tue 3 Nov (prognose)0

Etterspørsel etter spørsmål om Sarah Beddington

Hva er det mest viste maleriet av Sarah Beddington?

Forty Nights 2, med 100 visninger eller 50% av visningene. Den fullstendige listen går til rangering 2.

Hvor mange besøk får Sarah Beddington på AllPaintingsStore.com?

400 de siste tolv månedene (200 på kunstnersiden, 200 på maleriene).

Er det en stil hos Sarah Beddington som besøkende foretrekker?

Ja, Myk skygge (Lysstyrke): 50% av besøkene mot 11% av katalogen.