Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Sidney Pike på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Sidney Pike: etterspørsel ved et øyekast
Det mest viste maleriet av Sidney Pike på AllPaintingsStore.com i løpet av tolv måneder er The Golf Links: 200 visninger, noe som utgjør 22% av alle visninger for kunstneren. Neste på ønskelisten: Landscape with Cattle og Sheep in a Meadow. Sidney Pike har totalt 1600 besøk, med 800 på kunstnersiden og 800 på enkeltmalerier. Etterspørselen avtok: antall besøk falt 100% fra Aug 2026 til Sep 2026. Toppmåned: Jul 2026 med 1300 besøk. Kjøpere har en preferanse for Klar og intens (Fargeintensitet): 89% av besøkene, mot 59% av kunstnerens katalog.
De 7 maleriene av Sidney Pike som kjøpere åpner mest
En etterspørselsrangering basert på faktiske besøk de siste tolv månedene på AllPaintingsStore.com: de 7 maleriene til Sidney Pike som ble sett mest, med de mest besøkte først.
-
1
The Golf Links, 1900
200 visninger · 22.2%
-
2
Landscape with Cattle
200 visninger · 22.2%
-
3
Sheep in a Meadow, 1895
100 visninger · 11.1%
-
4
The Priory and Constable's House, Christchurch, Dorset, 1894
100 visninger · 11.1%
-
5
The Golf Links, Littlehampton
100 visninger · 11.1%
-
6
Bournemouth, Dorset, 1895
100 visninger · 11.1%
-
7
In Search of Food
100 visninger · 11.1%
Hvor mye interesse får Sidney Pike hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se dataene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 600 | 700 |
| Aug 2026 | 200 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hvor ofte blir maleriene til Sidney Pike vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type malerier velger kjøpere av Sidney Pike?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se dataene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 0.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 9.1% | 22.2% |
| Mild lysstyrke | 50.0% | 44.4% |
| Lyssterk balanse | 40.9% | 33.3% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 9.1% | 0.0% |
| Subtile farger | 22.7% | 11.1% |
| Balansert mykhet | 36.4% | 55.6% |
| Tydelig fargepreg | 31.8% | 33.3% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 40.0% | 33.3% |
| Mørke toner | 30.0% | 33.3% |
| Jordnær | 30.0% | 33.3% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 4.5% | 0.0% |
| Balansert | 36.4% | 11.1% |
| Klar og intens | 59.1% | 88.9% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 9.1% | 11.1% |
| Mild | 18.2% | 33.3% |
| Balansert | 18.2% | 22.2% |
| Sterk kontrast | 9.1% | 11.1% |
| Uttalelse | 45.5% | 22.2% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 0.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 4.5% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 4.5% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 31.8% | 11.1% |
| Samstemt palett | 59.1% | 88.9% |
Hvilke malerier av Sidney Pike er mest etterspurt, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se dataene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| View of Christchurch Harbour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| West Cliff, Bournemouth, Do… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sheep in a Meadow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sheep | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Cattle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Golf Links | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Landscape with Cattle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Hengistbury Head, Dorset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Golf Links | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Middle Chine, Bournemouth,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker kjøpere av Sidney Pike når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange daglige besøk har Sidney Pike, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se dataene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 100 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
Sidney Pike: vanlige spørsmål
Hvilke malerier av Sidney Pike er mest etterspurt?
- The Golf Links leder med 200 besøk (22% av visningene til Sidney Pike). Rangeringen ovenfor viser de 7 øverste.
Hvor stor interesse er det for Sidney Pike?
- 1600 besøk de siste tolv månedene: 800 på kunstnersiden og 800 på individuelle malerier.
Hvilken type malerier av Sidney Pike foretrekker kjøpere?
- Klar og intens (Fargeintensitet): 89% av besøkene for 59% av katalogen.