Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Simon Bening på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Simon Bening: kjøperens perspektiv
Kjøpere åpner The Seven Sorrows of the Virgin oftere enn noe annet maleri av Simon Bening: 700 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 41% av det totale antallet. Deretter kommer Henry III, Count of Nassau-Breda and Mencía de Mendoza og Scenes from the Creation. Simon Bening fikk 1200 besøk: 100 på kunstnerprofilen og 1100 på maleriene. Trenden er positiv: 50% flere besøk i Oct 2026 enn i Sep 2026. Den beste måneden var Jul 2026: 700 besøk. Smaken er klar: Mørke toner (Fargepalett) står for 58% av de besøkte, men utgjør kun 5% av katalogen.
Simon Bening: de 8 maleriene kjøpere ser på først
De 8 maleriene til Simon Bening med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
The Seven Sorrows of the Virgin, 1530
700 visninger · 41.2%
-
2
Henry III, Count of Nassau-Breda and Mencía de Mendoza, 1531
200 visninger · 11.8%
-
3
Scenes from the Creation
200 visninger · 11.8%
-
4
Leaf from the Munich-Montserrat Hours
200 visninger · 11.8%
-
5
The Temptation of Christ, 1530
100 visninger · 5.9%
-
6
Villagers on Their Way to Church, 1550
100 visninger · 5.9%
-
7
Penitent St Jerome, 1515
100 visninger · 5.9%
-
8
Manuscript Leaf with Adoration of the Holy Name, from a Book of Hours, 1530
100 visninger · 5.9%
Hvordan endrer besøkene på Simon Bening-siden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 0 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
| Oct 2026 | 100 | 200 |
Hvordan endrer antall besøk på maleriene til Simon Bening seg per måned?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke malerier av Simon Bening samsvarer med hva kjøpere velger?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Seren | 18.2% | 53.3% |
| Mystisk | 31.8% | 13.3% |
| Harmonisk | 18.2% | 6.7% |
| Klassisk | 9.1% | 13.3% |
| Nostalgi preget | 9.1% | 6.7% |
| Dramatisk intensitet | 9.1% | 0.0% |
| Eterisk | 4.5% | 6.7% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Sjelelig oppløftende | 54.5% | 33.3% |
| Ettertenksomt | 22.7% | 60.0% |
| Rolig | 4.5% | 6.7% |
| Fredfull | 9.1% | 0.0% |
| Nostalgi preget av vemod | 4.5% | 0.0% |
| Anspent | 4.5% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 10.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 40.0% | 29.4% |
| Mild lysstyrke | 46.7% | 70.6% |
| Lyssterk balanse | 3.3% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 26.7% | 17.6% |
| Subtile farger | 50.0% | 17.6% |
| Balansert mykhet | 23.3% | 64.7% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 71.4% | 33.3% |
| Mørke toner | 4.8% | 58.3% |
| Nøytrale toner | 23.8% | 8.3% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 26.7% | 17.6% |
| Balansert | 70.0% | 76.5% |
| Klar og intens | 3.3% | 5.9% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 6.7% | 0.0% |
| Mild | 26.7% | 23.5% |
| Balansert | 13.3% | 5.9% |
| Sterk kontrast | 23.3% | 52.9% |
| Uttalelse | 30.0% | 17.6% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 26.7% | 29.4% |
| Mykt sammensatt palett | 26.7% | 47.1% |
| Balansert harmoni | 20.0% | 11.8% |
| Sterk fargeharmoni | 23.3% | 11.8% |
| Samstemt palett | 3.3% | 0.0% |
Hvilke malerier av Simon Bening vekker mest interesse, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Seven Sorrows of the Vi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 100 |
| Landscape with St Jerome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Villagers on Their Way to C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Temptation of Christ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Pietà | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pentecost | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John the Baptist preaching… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St. Gertrude de Nivelles, f… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker kjøperne av Simon Bening når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 100 | 50.0% |
| Dutch | 100 | 50.0% |
Hvor mange besøk per dag får Simon Bening, og hva er det neste?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 100 |
| Mon 19 Oct | 100 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 100 |
| Thu 22 Oct | 100 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 100 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 0 |
Om Simon Bening på AllPaintingsStore.com
Hvilket maleri av Simon Bening har flest visninger?
- The Seven Sorrows of the Virgin: 700 visninger, 41% av visningene. 8 malerier er rangert over.
Hvor stor er publikumsmassen til Simon Bening?
- 1200 besøk de siste tolv månedene, 100 på kunstnersiden og 1100 på maleriene.
Hvilken malestil av Simon Bening tiltrekker seg kjøpere?
- Mørke toner (Fargepalett) malerier: 58% av de besøkte, 5% av katalogen.